Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(giekab @ 2012 04 22, 20:09)
Geri jūsų vyrai smile.gif
tik Gintare nekelk tokios didelės foto, kaip Korkio.  4u.gif

nemoku sumazinti kaskas su tel. negerai neisikele rytoj pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 22, 20:52)
Man irgi taip sako visada pries nusiperkant gyvuna, bet paskui mielai ir glosto, ir i lauka vedasi, ir maitina biggrin.gif




žiūrau ne tik mano toks biggrin.gif . Kai šunų norėjau tai sakė teks man vienai juos vedžiot, o dabar ryte išveda abi laukan, kad man keltis nereiktų , Džimiui agurkų ir neprašytas nuperka . Reiks tuoj atprast dvigubas porcijas ruošt kai Baltutę pasiims verysad.gif





Gintare, užjaučiu dėl Korkio . Gal žadat įsigyt j.k?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 22 balandžio 2012 - 20:18
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 22, 16:55)
Net dvi jaunasias turim bigsmile.gif malonus rupesteliai biggrin.gif

Tikrai, kaip faina thumbup.gif bigsmile.gif

QUOTE(wilmusia @ 2012 04 22, 18:32)
Bus bus vaikučių  ax.gif  Du tai tikrai, Penktadienį vakare pirmą kart judesius pajutom

Mūsų Meri tai kasdien vis storesnė, atrodo, kad valandom storėja biggrin.gif rolleyes.gif
O kaip vartosi leliukai pilvuke, visas pilvukas juda bigsmile.gif
Aš susimaišius buvau su skaičiavimais, vietoj 65d., buvau 56d. paskaičiavus, ateinančią sav. jau tikrai turės ax.gif

QUOTE(kumpiene @ 2012 04 22, 19:01)
Aciu uz foto... Bet kaip idomiai... namie ji pomidoro neede...  doh.gif o va agurkus apsissukdama...

Maniškės irgi pomidoro nenori, bet vis įdedu, gal kuri sugalvos sukrimsnoti ax.gif

QUOTE(Taurė @ 2012 04 22, 20:30)
Sian mb pirma karta padave darzoviu davini pats, neprasytas. Kaip uzzviege parsai kai pacezino maisa.Bet vis prieina, vis utiutiu mergytes, o siandien jau ir darzoviu bliudus atnese  thumbup.gif

thumbup.gif

Mano mergytės kaip atsigavusios, labai išgražėjusios ax.gif
Šiandien Peru apgyvendinau dėžėj su ratukais ax.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 22, 21:17)
Gal žadat įsigyt j.k?

Rašė, kad šiandien mergytę įsigijo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare29 @ 2012 04 22, 19:05)
maniskis mire taip ir nepadejo operacija teko ir toliau maitint su svirkstu ant galo matesi net nebenorejo dantys sukasdavo vakar pasiguldziau sale i lovyte ryte prabudau prie pagalves islindes nebegyvas matyt atejo atsisveikinti. nu padariau ka galejau  cray.gif sendien nusipirkau mergaite

dar radau sena nuotraukyte mano mirusio korkiuko dar nosyte matosi sasiukas sloga buvo tada



uzuojauta del Korkiuko verysad.gif padaret tikrai viska,o pasielget teisingai,kad isigijot nauja,zymiai lengviau bus liudet drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2012 04 22, 19:30)
Taip patogu tie masai, reikes prisirusoti pagaliau.
wub.gif


mano cia pagreitintas variantas,nes siuti,megzti ir siuvineti su amzium nuobodu pasidare,o kazkada oi ,kaip megau,tik maiso apacia nukirpau,susiuvau ir skyle iskirpau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 22, 19:40)
Mes galim privežti savaitgalį jei nelabai gaudotės Vilniuje, o jei noras yra tai kviečiam į Santariškes ,  pamatytumėt būsimą mažylių tėtį (tikėkimės, kad per tiek laiko kažką tai nuveikė blush2.gif  ) ax.gif

Gal geriau kur susitiksime... nes Vilniui apsoliuciai as nesigaudau... o ar vyras gales kartu vaziuot dar ir nezinau... bet ir jam Vilnius nilabai zinomas doh.gif o sesuo uz Vilniaus gyvena... doh.gif dar ir pas ja kelia nzn kaip rasiu jei MV nevaziuos kartu lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
O jei jie nieko nenuveike... tai mes Džimi galesim birzeli paiimti, kai jus povestuvinei busit mirksiukas.gif

QUOTE(Gintare29 @ 2012 04 22, 20:05)

uizjauciu del Korkiuko... verysad.gif
Laukiam naujos kiaulytes foto wub.gif

QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 22, 21:17)
Reiks tuoj atprast dvigubas porcijas ruošt kai Baltutę pasiims verysad.gif

4u.gif O kd Baltute nebijo sunio thumbup.gif thumbup.gif As paskutiniu metu labai noriu suniuko... aisku vaikui tai bijau net uzsiminti... nes ausis iszys doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2012 04 22, 19:44)
Čiukas jau atsiaugino dantukus, o ėda kaip didelis, nė kiek nenusileisdamas mergaitėm. wink.gif Nors jei gyventu kartu su mergaitėm, tai tuoj jam Margutė parodytų kas vadovauja valgymo paradui biggrin.gif



smagu del Ciuko,o del kastracijos tai vetas pajudino galva grieztai,sake cia tik nezinau kokiu krastutiniausiu atveju kiaulytei tokia operacija,ir didele zala gyvuneliui unsure.gif taigi,kadangi Ciukas dar ogogo koks Zigolo,tai teks jam atskirai burgzti.
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2012 04 22, 21:21)
Labai užjaučiu, Gintare29, dėl Korkiuko. Svarbu, kad padarėt, ką galėjot. verysad.gif dabar jis ramiai skrajos po dausas kartu su mano Kipšiuku ir visais kitais mus palikusiais.


Uzjauciu labai labai verysad.gif zinau ka tai reiskia, ne per seniausiai ir mums nutiko tokia beda, daba Korkiukas matyt musu Tuzyte gaudo dausose lotuliukas.gif
QUOTE(Gintare29 @ 2012 04 22, 21:33)
4 metu o kiek jie jums isgyvena? pas mne jis kaip laisviai narvas visada adaras budavo nu grynas suniukas pasitikdavo snekedamas kai is darbo gryzti ir taip snekedamas ateidavo i kambari jei duris uzdarytos i stakta pabruzina kad ileiskit smile.gif


jetau kaip man tai kazka primena ......
Na o musu naujoji Pukute vis dar bailiuke, ant rankyciu tai jau nebijo, bet issimama is narvelio, noriu paleist pabegiot, tai bijo, bega pas mane po kelnem lotuliukas.gif nes as dazniausiai sedziu ant grindu, narvelis ir dabar visada atviras, mokinam laipioti, tai palaikius ant rankyciu, padejus prie narvelio, pabarskinu i ji, ji jau narvelio garsa zino, tai kuo puiiausiai ilipa thumbup.gif
Parvezem siandie grazios zolytes, bet ji nesudomino musu kiaulytes verysad.gif kol kas agurkelis skaniausias ir sausas maisto davinys mazoms kiaulytems g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 22, 12:52)
Man irgi taip sako visada pries nusiperkant gyvuna, bet paskui mielai ir glosto, ir i lauka vedasi, ir maitina biggrin.gif

Gintare29, uzjauciu del parselio netekties...

Mb i senatve visiskai suskystejo. Katina turi 12 metu. 11 metu NIEKADOS nepamatino katino. Tipo mano katinas as ir rupinuosi. Dabar jei tik pjausto kokia sviezia mesyte, tik girdziu "Tapkeeeeeee " ant visu namu. Net eina ieskoti jei katinas neatvaro doh.gif Dabar ir vemalus jos valo, kate ziauriai vemia visa gyvenima ir pamaitina wub.gif
Mano kates vardas Tapke.

QUOTE(linete33 @ 2012 04 22, 13:34)
mano cia pagreitintas variantas,nes siuti,megzti ir siuvineti su amzium nuobodu pasidare,o kazkada oi ,kaip megau,tik maiso apacia nukirpau,susiuvau ir skyle iskirpau  lotuliukas.gif

Man maisa siuti irgi nuobodu, del to ir neprisiruosiu blush2.gif Uzvalkalus fleecinius irgi neidomu, bet reikia. Kolkas 4 turis turiu ir aciu die nebereik daugiau ju siut kolkas. Kiek adatu prilauziau kol juos susiuvau blink.gif
As labiau megeja siuti rubelius, kur idomu "konstruoti", sugadinti, arba nesugadinti ir tt bigsmile.gif


Gintare29, labai uzjauciu del netekties verysad.gif
Atsakyti
Taure, geras vardas biggrin.gif o kodel tapke? biggrin.gif
Atsakyti
vardas Tapke geras,mes turejom ziurkena Tapki,nes jis mego list i MB tapkes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 22, 13:53)
Taure, geras vardas biggrin.gif o kodel tapke? biggrin.gif

Nes kai parsiveziau, dar buvo mazas spirgiukas ir miegodavo arba slepdavosi tapkese doh.gif
Atsakyti
Labukas, parveziau kiauliukui is sodo sviezios zolytes, tai dabar i pernyksti obuoli net nebeziuri lotuliukas.gif
Atsakyti