Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

QUOTE(gabijux @ 2012 04 17, 19:51)
Jei turite omeny ta su kavos skonio kremu, tai tikrai nereikia niekuo tepti, nes nuo sviestinio kremo morengui tikrai nieko nenutiks... jau isbandytas receptukas...


As si tortuka dariau tris kartus, du kartus viskas puikiai, morengas neistirpo, bet trecia kart akzkodel istirpo, nors lyg ir nieko kitaip nedariau, gal nuo sviesto priklauso, o galkavos perdaug pyliau ne nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(smailyttte @ 2012 04 17, 21:21)
As si tortuka dariau tris kartus, du kartus viskas puikiai, morengas neistirpo, bet trecia kart akzkodel istirpo, nors lyg ir nieko  kitaip nedariau, gal nuo sviesto priklauso, o galkavos perdaug pyliau ne nezinau  g.gif

Manau taip galejo tikrai nutikti padauginus kavos... tiesiog buvo dregmes per daug...
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2012 04 17, 19:51)
Jei turite omeny ta su kavos skonio kremu, tai tikrai nereikia niekuo tepti, nes nuo sviestinio kremo morengui tikrai nieko nenutiks... jau isbandytas receptukas...

Taip šitą tortą turėjau mintyse.Dar norėjau paklausti, o jeigu aš vietoje kavos dėčiau kavos skonio kondensuotą?Per saldu bus?
Atsakyti
QUOTE(absonata @ 2012 04 18, 10:39)
Taip šitą tortą turėjau mintyse.Dar norėjau paklausti, o jeigu aš vietoje kavos dėčiau kavos skonio kondensuotą?Per saldu bus?

Nesu nieko darius su siuo kondensotu, tai net nezinau, kokia jo konsistensija, ar skonis.... bet manau nebus saldesnis nei rududu kuri juo keisite... g.gif
Atsakyti
QUOTE(absonata @ 2012 04 17, 15:33)
Labai noriu pabandyti Sonatinos aguonini morengų tortą.Tačiau labai bijau, kad išteš morengai.Įdomu, jeigu juos aptepsiu šokoladu ar paskui nebus taip, kad blogai pjaustysis?

istezta morenga tuomet,kai "praskysta"kremas 4u.gif o,jis praskysta,jei yra temp skirtumas(produktu) arba per daug kavos doh.gif man porakart jis pradejo skysteti-galvoju,sakes,dabar teks sveisti viska lauklan doh.gif ,tai galvoju,kaip bus taip-DAR DADEJAU SVIESTO i ta pradedancia skysteti mase,ir toliau plakiau-viskas gavosi ok ax.gif
Atsakyti
labas visoms,ar yra kepejeliu is Klaipedos,noriu torta uzsakyti:)?
Atsakyti
Sveikos tortu kepejos 4u.gif
Ar galit parekomenduot skanu tortuka, nes jau isbandziau Rafaelo, Snikeri, Varskini gaivumeli ir su zele ir su vaisiais, Juoda miska, Turtinga kavos, o dar noretusi kazka isbandyt gaivaus, nepersaldaus, jokiu budu ne morenginiu ir ne sviestiniu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2012 04 19, 12:51)
Sveikos tortu kepejos 4u.gif
Ar galit parekomenduot skanu tortuka, nes jau isbandziau Rafaelo, Snikeri, Varskini gaivumeli ir su zele ir su vaisiais, Juoda miska, Turtinga kavos, o dar noretusi kazka isbandyt gaivaus, nepersaldaus, jokiu budu ne morenginiu ir ne sviestiniu...  ax.gif


Baltasis braskiu sapnas.... blush-anim-cl.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 19, 12:01)
Baltasis braskiu sapnas....  blush-anim-cl.gif  essen.gif

Jis taip ir vadinasi? Oki, dekui reiks paieskot receptuko, tik va speju reiks svieziu braskiu, kuriu kol kas dar nera, o pirktiniu nesinoretu deti, man jos ne braskiskos smile.gif
Vistiek aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2012 04 19, 10:51)
Sveikos tortu kepejos 4u.gif
Ar galit parekomenduot skanu tortuka, nes jau isbandziau Rafaelo, Snikeri, Varskini gaivumeli ir su zele ir su vaisiais, Juoda miska, Turtinga kavos, o dar noretusi kazka isbandyt gaivaus, nepersaldaus, jokiu budu ne morenginiu ir ne sviestiniu...  ax.gif


Kazkada dariau cipciuko Pompadur (o gal Pompadour rasosi,nepamenu) , bet visai patiko smile.gif (tik dariau bet alkoholio)
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2012 04 19, 13:54)
Jis taip ir vadinasi? Oki, dekui reiks paieskot receptuko, tik va speju reiks svieziu braskiu, kuriu kol kas dar nera, o pirktiniu nesinoretu deti, man jos ne braskiskos smile.gif
Vistiek aciu labai  4u.gif


Aha, ivedat i google pavadinima, ir pats pirmas tortas. Galima deti ir persikus, ir visa kita biggrin.gif
Atsakyti
''STIKLO SUKES'' wub.gif
Atsakyti