Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

QUOTE(dzokada @ 2012 04 19, 13:01)
Kazkada dariau cipciuko Pompadur (o gal Pompadour rasosi,nepamenu) , bet visai patiko  smile.gif (tik dariau bet alkoholio)

Aciu, ieskosiu wink.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 19, 13:47)
Aha, ivedat i google pavadinima, ir pats pirmas tortas. Galima deti ir persikus, ir visa kita biggrin.gif

Aha, jau nuspresta koks bus kitas tortas, aciu labai smile.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2012 04 19, 14:55)
''STIKLO SUKES'' wub.gif

O sitas bus ateiciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 04 19, 16:01)
Kazkada dariau cipciuko Pompadur (o gal Pompadour rasosi,nepamenu) , bet visai patiko  smile.gif (tik dariau bet alkoholio)

Nu sudominai cia su tuo pomdur bigsmile.gif ir nerandu as jo nors tu ka.gal parasytum kaip tu ji darei?
Atsakyti
Prašau pagalbos blush2.gif
Biskvitas geras, purus, lygus paviršius, neprisvilęs ir neperkepęs. Bet kraštai...
Kepiau popierium išklotoj formoj, dugnas pateptas riebalais, kraštai netepti. Bandžiau aušinti formoj, taip pat bandžiau aušinti orkaitėj (tada yra tikimybė perkepti). Beaušdamas prikimba prie formos ir plyšta. Tas pats ir tefloninėj formoj. Ir taip daugelį kartų...
Aišku, sutepti įmanoma, bet norisi gražesnių kraštų. Kas ne taip ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sivita @ 2012 04 21, 21:57)
Prašau pagalbos  blush2.gif
Biskvitas geras, purus, lygus paviršius, neprisvilęs ir neperkepęs. Bet kraštai...
Kepiau popierium išklotoj formoj, dugnas pateptas riebalais, kraštai netepti. Bandžiau aušinti formoj, taip pat bandžiau aušinti orkaitėj (tada yra tikimybė perkepti). Beaušdamas prikimba prie formos ir plyšta. Tas pats ir tefloninėj formoj. Ir taip daugelį kartų...
Aišku, sutepti įmanoma, bet norisi gražesnių kraštų. Kas ne taip ?



Geras g.gif Aš tik ant dugno įtiesiu popieriaus,o jokiais riebalais netepu.Man taip niekada nėra buvę g.gif
Atsakyti
Jus turbut iskratet biskvita, o reikejo peiliu apipjaut ir butu graziai issieme..
Atsakyti
Mergaitės, ar kepant Rafaelo biskvitą jums nesijaučia kepimo milteliai biskvite dedant jų pagal nurodytas normas? Nes kepiau savaitgaliui, paragavau biskvito ir labai pasijuto, kad kanda į liežuvį ax.gif Naudojau Dr. Oetker gramas į gramą kaip parašyta... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 04 22, 11:58)
Mergaitės, ar kepant Rafaelo biskvitą jums nesijaučia kepimo milteliai biskvite dedant jų pagal nurodytas normas? Nes kepiau savaitgaliui, paragavau biskvito ir labai pasijuto, kad kanda į liežuvį  ax.gif  Naudojau Dr. Oetker gramas į gramą kaip parašyta...  4u.gif


visiskai nesijaucia, nebent mano skonio receptoriai isiderine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 22, 11:57)
Jus turbut iskratet biskvita, o reikejo peiliu apipjaut ir butu graziai issieme..

Aš su juo nieko daugiau nedariau, tik atsargiai ištraukiau iš orkaitės ir pastačiau ant viryklės viršaus. Čia biskvitas pats aušdamas traukėsi ir plyšo dar net neišimtas iš formos...
Tai peiliu apipjaut reikia, kol dar karštas ?
Patarkit man, neišmanėlei.
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 04 22, 12:58)
Mergaitės, ar kepant Rafaelo biskvitą jums nesijaučia kepimo milteliai biskvite dedant jų pagal nurodytas normas? Nes kepiau savaitgaliui, paragavau biskvito ir labai pasijuto, kad kanda į liežuvį  ax.gif  Naudojau Dr. Oetker gramas į gramą kaip parašyta...  4u.gif


Nereikia tiek det... uztenka dvieju arbatiniu sauksteliu (nubrauktu).
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 04 22, 12:58)
Mergaitės, ar kepant Rafaelo biskvitą jums nesijaučia kepimo milteliai biskvite dedant jų pagal nurodytas normas? Nes kepiau savaitgaliui, paragavau biskvito ir labai pasijuto, kad kanda į liežuvį  ax.gif  Naudojau Dr. Oetker gramas į gramą kaip parašyta...  4u.gif

Ant Oetkerio pakelio parašyta,kad tas kiekis 1kg miltų. O Rafaelo biskvitui,jei gerai atsimenu,230g eina. Aš pasisveriu apie 7-8 g
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 22, 12:41)
Nereikia tiek det... uztenka dvieju arbatiniu sauksteliu (nubrauktu).

QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 04 22, 12:59)
Ant Oetkerio pakelio parašyta,kad tas kiekis 1kg miltų. O Rafaelo biskvitui,jei gerai atsimenu,230g eina. Aš pasisveriu apie 7-8 g

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nima***: 22 balandžio 2012 - 13:02
Sokoladinems rozems naudojamas naturalus ar dirbtinis medus? unsure.gif
Atsakyti