Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

As irgi esu darius pora kartu sita Vysnini. Na man ir kitiem super skonis. Antra karta kai dariau,tai biskvitus kepiau 2 pagal asseni ir du is sito recepto,abu labai tiko thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites ateinu patarimo ax.gif
Planuoju kepti kriausini karamelini torta. Sutepsiu treciadini , o valgysime sestadieni, ar gerai bus g.gif ne per ilgai stoves ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate_b: 24 balandžio 2012 - 08:39
QUOTE(jurate_b @ 2012 04 24, 07:38)
Mergaites ateinu patarimo ax.gif
Planuoju kepti kriausini karamelini torta. Sutepsiu treciadini , o valgysime sestadieni, ar gerai bus  g.gif  ne per ilgai stoves  ax.gif

Jei kitiap neiseina,tai bus gerai,juk maximoj ne tiek prastovi ir valgo visi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2012 04 24, 09:38)
Mergaites ateinu patarimo ax.gif
Planuoju kepti kriausini karamelini torta. Sutepsiu treciadini , o valgysime sestadieni, ar gerai bus  g.gif  ne per ilgai stoves  ax.gif

tai žiūrėkit, kad produktų galiojimo laikas nesibaigtų iki sekmadienio
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2012 04 24, 09:38)
Mergaites ateinu patarimo ax.gif
Planuoju kepti kriausini karamelini torta. Sutepsiu treciadini , o valgysime sestadieni, ar gerai bus  g.gif  ne per ilgai stoves  ax.gif

man biski ilgokai jau atrodytu.aisku,jei produktu galiojimas geras,tortas visa laika stoves saldytuve,gal ir nieko nenutiks.as tepciau ketvirtadieni vakare

o kas del maximiniu tortu,tai ten juk kiek visko prikrauta-visokiu E,BU,ME biggrin.gif todel ilgiau jie ir stovi smile.gif
Atsakyti
Aciu , mergaites visoms uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras kepejos ir ne tik wink.gif

Noreciau pasiteirauti, kaip apytiksliai zinot torto svori?? Kelis tortukus kepiau, bet niekad nesveriau o dabar man butinai reikia zinot kiek mazdaug svertu. Mano tortines skersmuo 25 cm.

Suprantu, kad svoris skiriasi nuo to, koki torta kepi....bet tarkim jei jusu praso dvieju kg tortuko, tai kaip zinot kokio dydzio jį kept????
Na atsiprasau uz kvaila klausima......
Aciu visoms uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 04 24, 20:33)
Labas vakaras kepejos ir ne tik wink.gif

Noreciau pasiteirauti, kaip apytiksliai zinot torto svori?? Kelis tortukus kepiau, bet niekad nesveriau        o dabar man butinai reikia zinot kiek mazdaug svertu. Mano tortines skersmuo 25 cm.

Suprantu, kad svoris skiriasi nuo to, koki torta kepi....bet tarkim jei jusu praso dvieju kg tortuko, tai kaip zinot kokio dydzio jį kept????
Na atsiprasau uz kvaila klausima......     
Aciu visoms uz pagalba      4u.gif  4u.gif  4u.gif

As dariau ''vysnini torta'',buvo 22cm skersmens ir svere 2.5kg.puosiau su pastilazu.Medutis 22cm butu apie 2kg mirksiukas.gif
Gal kitos dar patars
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 04 24, 23:03)
As dariau ''vysnini  torta'',buvo 22cm skersmens ir svere 2.5kg.puosiau su pastilazu.Medutis 22cm butu apie 2kg mirksiukas.gif
Gal kitos dar patars


Labai labai tau aciu. Turesiu sioki toki suvokima apie torto svori. Nes iki siol ne vieno nesveriau...tai ir iskilo tokia beda doh.gif

Dar kartelis aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 04 24, 22:16)
Labas vakaras kepejos ir ne tik wink.gif

mano dauguma kepamu tortu,dengtu mase ir papuosti buna 24cm +-2,5kg. 20cm +- 2kg. 16cm +-1,5kg.
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 04 24, 21:19)
Labai labai tau aciu. Turesiu sioki toki suvokima apie torto svori. Nes iki siol ne vieno nesveriau...tai ir iskilo tokia beda  doh.gif

Dar kartelis aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ner uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 04 24, 22:33)
Labas vakaras kepejos ir ne tik wink.gif


dazniausiai kepu 23/24cm tortai dazniausiai buna 2,5kg priklauso nuo torto nuo to kuo puostas ir ar tepamas sviestinis ir kiek jo.
as sviestinio (sviestas+cukr.pudra) tepu labai mazai (jei jo reik) sunaudoju +/- puse pakelio (+/-100g) jei tamsus ar nelygus kiek daugiau, bet tortus tepu formoje tai praktiskai jie lygus ir buna tik krema "uzkonservuoju" sviestiniu ir tiek. pastilazo susinaudoja apie 500g. (cia grubiai ir jei visas dengtas juo). pvz. snikersas pastilazu apie 2,5-iki 3kg; jei beze apie 2-2,5kg.
Atsakyti