Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

QUOTE(Tomassella @ 2012 04 23, 13:46)
tikrai fantastiskai skanus! biskvitas tirpstas burnoje, kremas toks saldziai gaius ir braskes ten taip i tema, kad net dabar seile tysta  doh.gif

čia kavinėje valgėte? tai kai yra meniu, yra parašyta pyragų sudėtis.. aišku, visko ten nesurašyta, iš ko biskvitas ir pan, bet koks pertepimas, tai galima gi nuskaityti
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 04 23, 14:07)
čia kavinėje valgėte? tai kai yra meniu, yra parašyta pyragų sudėtis.. aišku, visko ten nesurašyta, iš ko biskvitas ir pan, bet koks pertepimas, tai galima gi nuskaityti



ne kavineje, sveciuose valgiau, tai ir pasake, kad cia presto.
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2012 04 23, 13:21)
Noriu klausti patarimo. Varškinis tortas, dengtas saldainių mase bus valgomas šeštadienį.

Jei sutepčiau jį ketvirtadienį ir dar papuoščiau, penktadienį visą šaldytuve, o šeštadienį ant stalo - ar išliks šviežus, bus gerai? Ar vis dėlto sutepinėti ir puošti penktadienį?  g.gif

Ačiū.

sutepciau ketv vakare,dengciau penktad ,o sestad valgyciau :-)
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2012 04 23, 14:38)
ne kavineje, sveciuose valgiau, tai ir pasake, kad cia presto.


Eikit i PRESTO sudeties ziuret... smile.gif ir mums praneskit biggrin.gif
Atsakyti
jauciu teks biggrin.gif tik va Alytuje kazin, ar Presto yra... g.gif
Atsakyti
Sos doh.gif Kodėl man nekietėja saldainių masė? Pasidariau gėles - kažkokios minkštos, o para jau praėjo. Bijau judinti, kad neprarastų formos... Nekietėja jos man!

Pudros naudojau kaip visada, kai gaminau, nelipo. Gal džiovinu netinkamai (kambario temperatūroj)? verysad.gif Kaip man jas išdžiovinti?
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2012 04 23, 16:01)
Sos  doh.gif  Kodėl man nekietėja saldainių masė?


manau,kad ji turi tokia buti g.gif nes ir man ji tokia "nekietejanti" pirmakart gavosi tobula(mano akiai) antrakart visai nepavyko-labai riebi gavosi,bet vistiek sunaudojau... as dariau sokoladine smile.gif teko ir paprasta saldainiu mase daryti-ji irgi tokia..... nekietejanti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2012 04 23, 16:01)
Sos  doh.gif  Kodėl man nekietėja saldainių masė? Pasidariau gėles - kažkokios minkštos, o para jau praėjo. Bijau judinti, kad neprarastų formos... Nekietėja jos man!

Pudros naudojau kaip visada, kai gaminau, nelipo. Gal džiovinu netinkamai (kambario temperatūroj)?  verysad.gif  Kaip man jas išdžiovinti?


Jei namai jau nesildomi, tai leciau dzius...
Atsakyti
Smulkmena, jei mazai sokolado dejot,tai ir nesukietes,o seip tai kiskit i saldytuva,nes gi ten dejosi sviestas, sokoladas,sitie dalykai stingsta geriau saldytuve,bet jos ir nebus tokios kaip akmuo,ne tokia mase 4u.gif

O as noriu pasirodyti savo DVIEJU SAVAICIU svajone,per jus cia lotuliukas.gif

Tas pagarsejas Vysninis tortas biggrin.gif Skanumelis!!!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 23 balandžio 2012 - 17:58
QUOTE(dzokada @ 2012 04 23, 17:55)
O as noriu pasirodyti savo DVIEJU SAVAICIU svajone,per jus cia  lotuliukas.gif
Tas pagarsejas Vysninis tortas  biggrin.gif  Skanumelis!!!

wub.gif skanumelis... tik turbut grietineles dviguba norma dejot, kad sluoksniai gavosi stori smile.gif
Atsakyti
DZOKADA-svajone issipilde thumbup.gif atrodo super,as ir deciau kremo daugiau kita karta,net uzrasuose pasizymejau,nes norejosi daugiau pertepimo.Tavo atrodo nerealiai skaniai thumbup.gif
Atsakyti
Aš kažką praleidau,o kur receptas to išsvajoto torto blush2.gif
Atsakyti