Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

O kai darot ant torto krasto su trafaretu rasta,tai dedat sviestini krema,ar koki biesa?ir kaip elgtis-ar kai uztepat tuo kazkuo,tai is karto nukeliat,ar kazkiek palaikyt,kad nesudarkyt rasto? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Atsiprašau,jeigu kas nors klausė,temos neseku blush2.gif
Kaip jūs paruošiate konervuotus vaisius prieš dedant į tortą,na,kažkaip ypatingai varvinat,sausinat,ar kaip? Nes su kriaušiniu karameliniu buvo fiasko,nors,atrodo,nusausinau kriaušes,viskas bėgo iš apačios doh.gif
Atsakyti
Tik persikus nauduojau, tai tik nuvarvinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 04 11, 20:04)
Tik persikus nauduojau, tai tik nuvarvinau ax.gif

Ir nevarvėjo iš apačios(tas skystis vaisiuose "paleidžia" grietinėlę) ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 04 11, 22:45)
Sveikos,
Atsiprašau,jeigu kas nors klausė,temos neseku  blush2.gif
Kaip jūs paruošiate konervuotus vaisius prieš dedant į tortą,na,kažkaip ypatingai varvinat,sausinat,ar kaip? Nes su kriaušiniu karameliniu buvo fiasko,nors,atrodo,nusausinau kriaušes,viskas bėgo iš apačios  doh.gif

Niekada nesausinu kai velykom dariau kriausini karamelini tai net norejosi kad dar slapiau butu smile.gif kita kart sakiau daugiau sulaistysiu
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2012 04 11, 20:18)
Niekada nesausinu kai velykom dariau kriausini karamelini tai net norejosi kad dar slapiau butu  smile.gif kita kart sakiau daugiau sulaistysiu

Ne,aš turėjau omeny ne biskvitų sulaistymą (nuo to niekada nėra bėgę),o konservuotų vaisių nusausinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 04 11, 23:39)
Ne,aš turėjau omeny ne biskvitų sulaistymą (nuo to niekada nėra bėgę),o konservuotų vaisių nusausinimą  4u.gif

Tai as supratau supratau kad vaisiu smile.gif ne, niekada nesausinu vaisiu tik nuvarvinu niekada nebega ir grietineles nepraskystina, na gal persikai lieka tokie slapesni bet kriauses tai noretusi kad biski ir slapesnes liktu, man patinka slapumaaa smile.gif todel ir sakiau kad kita karta sulaistysiu daugiau kad dregmes daugiau jaustusi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2012 04 11, 21:10)
Tai as supratau supratau kad vaisiu  smile.gif  ne, niekada nesausinu vaisiu tik nuvarvinu niekada nebega ir grietineles nepraskystina, na gal persikai lieka tokie slapesni bet kriauses tai noretusi kad biski ir slapesnes liktu, man patinka slapumaaa smile.gif todel ir sakiau kad kita karta sulaistysiu daugiau kad dregmes daugiau jaustusi. 4u.gif

aišku 4u.gif tai ko aš tokia nelaimėlė g.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Su kriausemis nesu nieko dariusi,bet persikus tai sumetu i sieteli,praskalauju po vandeniu ir biski pakratau kad nusivarvintu ir viskas...o gal kriauses buvo kokios kitokios firmos koncervai ar kas ir jums kitaip gavosi,ka cia gali zinot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 11 balandžio 2012 - 23:02
Dariau tortą Snikers,viską dėjau pagal receptą,bet man norėjosi mažiau biskvito ir daugiau kremo
user posted image
Atsakyti
Na čia mano pirmas "Snikeris" kai dar dariau tiksliai pagal receptą g.gif
user posted image
Receptai gal skirtingi smile.gif
Bet kas man patinka, tai "snikerso" biskvitas visada 100 % gaunasi smile.gif
Atsakyti
Pas mane mažokai grietinėlės kremo,bet dėjau didelį indelį...
Atsakyti