Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

Tai imkit šokoladinius biskvitus, pertepk grietinėle su šokoladu, sulaistyk saldžiu vandenuku ir bus šokoladinis. Dar pertepk viena sluoksni šokoladu ( kaip juodame miške tarpinis sluoksnis ) o ant galo dar ir apliek (papuošk) šokoladu lotuliukas.gif Na tikrai šokoladinis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 04 12, 16:20)
Tai imkit šokoladinius biskvitus, pertepk grietinėle su šokoladu, sulaistyk saldžiu vandenuku ir bus šokoladinis. Dar pertepk viena sluoksni šokoladu ( kaip juodame miške tarpinis sluoksnis ) o ant galo dar ir apliek (papuošk) šokoladu  lotuliukas.gif  Na tikrai šokoladinis  mirksiukas.gif

net nupurtė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 04 12, 14:26)
net nupurtė biggrin.gif


O jam patiktų bigsmile.gif
Atsakyti

Sokoladine simfonija? rolleyes.gif ten sokoladas sokolade biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 12, 16:44)
O jam patiktų  bigsmile.gif

liuks thumbup.gif skonio reikalas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dzokada @ 2012 04 12, 16:46)
Sokoladine simfonija?  rolleyes.gif ten sokoladas sokolade  biggrin.gif

o kur ji yra?
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 04 12, 14:20)
Tai imkit šokoladinius biskvitus, pertepk grietinėle su šokoladu, sulaistyk saldžiu vandenuku ir bus šokoladinis. Dar pertepk viena sluoksni šokoladu ( kaip juodame miške tarpinis sluoksnis ) o ant galo dar ir apliek (papuošk) šokoladu  lotuliukas.gif  Na tikrai šokoladinis  mirksiukas.gif



Niaaaammmmmmm bigsmile.gif

As irgi sokoholike blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 12, 15:19)
Kuris tortas būtų pats šokoladiškiausias? Biskvitas šokoladinis, pertepimas šokoladinis...

Šokoladinė simfonija. Aš ir šokoladinių desertų mėgėja,tai kol kas nieko šokoladinio skanesnio neragavau wub.gif
Atsakyti
Sokoladine Simfonija thumbup.gif is pirmo karto atrodo sudetingas,bet jau darant antra, trecia viskas ten greitai ir lengvai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 12 balandžio 2012 - 16:37
Dariau, man nelabai schmoll.gif Turbūt teks dryt šokoladą su šokoladu ir bus ramu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 04 12, 17:37)
Sokoladine Simfonija  thumbup.gif  is pirmo karto atrodo sudetingas,bet jau darant antra, trecia viskas ten greitai ir lengvai smile.gif

Ten tik kai skaitai-sudėtinga,o darant nėra kas Tik aš tai neskobiu. Kepu biskvitą 23cm formoj ir perpjaunu pusiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 12, 15:41)
Dariau, man nelabai  schmoll.gif  Turbūt teks dryt šokoladą su šokoladu ir bus ramu  biggrin.gif


Matyt esi ne sokoholike,tada nesuprasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 04 12, 17:43)
Matyt esi ne sokoholike,tada nesuprasi  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti