Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

QUOTE(Agoja @ 2012 05 17, 13:47)
norejau paklausti gal kuri zinote kur spausdina spalvotai ant valgomo popieriaus?

Cia gamina valgomas nuotraukas,tad gal ir uzrasus atspausdintu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kausriukas @ 2012 05 17, 09:04)
Pries kiek dienu iki valgymo reikia sutepinet "varskini gaivumeli" kad jis butu skaniausias?

Ir prieš parą užtenka
Atsakyti
man iskilo keleta klausimuku, tikiuosi kuri atsakys 4u.gif
kaip manot ar snikers torta galima pertepti lenkisku ''rududu'' , va tokiu :
user posted image? bijau, kad nesigautu paskui didelis snypstas...
ir dar vienas klausimukas, gal kuri gali tiksliai paaiskinti kaip suformuoti torta ''suris''? ten kur ant virsaus uzsideda viena tokia didele rieke , niekai nesuprantu kaip tas skulutes ispaust i suri g.gif kuom apdengti g.gif
Atsakyti
na ka tik padariau torta "juodas miskas "
ir padariau pastiliaza, bet gavos toks biski kietokas na bet iskociosiu kaip nors

tai gi klausimas turiu, ar pastiliazu galima iskart dengti, ar leisti tortui pastovet per nakti ir tada uzdengti?

torta dariau 25cm formoj ir ten pat sutepiau tai db nezinau kaip ji istraukt nuo padeklo, nesulus?
Atsakyti
QUOTE(selinga @ 2012 05 17, 14:06)
Cia gamina valgomas nuotraukas,tad gal ir uzrasus atspausdintu smile.gif

o "cia" tai kur:) ax.gif
Atsakyti
na pagaminau ir as maskarpones torta, bet turiu klausima: kaip ta krema padaryti be jokiu grudeliu, man ir zelatina istirpo ,nesukrito i kamuoliukus, bet pvz cedra tai tikrai dave tokias kruopelytes,o pas Ulė ten lygu viskas, nors parasyta sutarkuoti cedra. tai kaip su tuo lygumu?

IR GAL KAS ZINO KUR YRA PIRKTI VALGOMUS PINIGUS? PANEVEZYJE!!

ir dar vienas klausimas, bandysiu kept tailandietiska bananini torta, ten i krema ieina zelatina? ar ji butina? nes juk ir grietineel gerai susiplaka, ir pati varske formos nepraranda (na as tokia varskes mase naudosiu saldzia jau, tai gal galiu be zelatinso apsiet? ir kokio skonio zele gabaliukai ten labiau dera? kadangi nevalgisu tokio tai nzn koks skonis:)
labai laukiu atsakymu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif nes siandien turiu pradet kept:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 18 gegužės 2012 - 12:28
Gal galit kas pagelbet: prisiklausius kad torta aptepus sviestiniu kremu reikia ji deti i salytuva kad sustingtu taip ir padariau (bet taip daraiu tikrai antra ir paskutini karta). Sustingo man tas sviestas ir pries ruosiantis dengt torta, pajudinos siek tiek torta keliose vietose tas sviestas truko. As ji ten visaip su karstu peiliu lyginau lyginau, atrodo islyginau, bet pasirodo vienoj vietoj neislyginau ir palikau trukusi sviesta. Uzdejau pastiliaza, na ir ka, butent toj vietoj man truko pastiliazas dabar ir is jo bega skyscio kazkiek (dariau varskini gaivumeli). Ir ka man dabar daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kausriukas @ 2012 05 18, 13:04)
Gal galit kas pagelbet: prisiklausius kad torta aptepus sviestiniu kremu reikia ji deti i salytuva kad sustingtu taip ir padariau (bet taip daraiu tikrai antra ir paskutini karta). Sustingo man tas sviestas ir pries ruosiantis dengt torta,  pajudinos siek tiek torta keliose vietose tas sviestas truko. As ji ten visaip su karstu peiliu lyginau lyginau, atrodo islyginau, bet pasirodo vienoj vietoj neislyginau ir palikau trukusi sviesta. Uzdejau pastiliaza, na ir ka, butent toj vietoj man truko pastiliazas dabar ir is jo bega skyscio kazkiek (dariau varskini gaivumeli). Ir ka man dabar daryt?  g.gif

as irgi prisiskaiciu ,kad reikai sviestiniu aptepus i saldytuva det, bet daugiau irgi to nedarysiu , del tos pacios priezasties,mano maziniukas-tortas buvo del to nelabai lygus kai kur verysad.gif
Atsakyti
tai vadinasi kai aptepi sviestiniu kremu iskart reikia deti pastilaza? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 05 18, 13:55)

IR GAL KAS ZINO KUR YRA PIRKTI VALGOMUS PINIGUS? PANEVEZYJE!!

labai laukiu atsakymu. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif nes siandien turiu pradet kept:)

Valgomų pinigų esu mačiusi Tortelos parduotuvėje, prie centrinės IKI ir autobusų stoties 4u.gif
Atsakyti
prigazdinot mane, kaip tik mastau apie varskini gaivumeli, noriu ji genti mase, bet dabar arba varskinis gaivumelis atkrenta , arba mase g.gif
tai kai aptepi ir islygini torta(pirma karta, dar be karsto peilio) jo nedet i saldytuva? gal palikt kambario temp. arba i saldytuva tik labai trumpam? g.gif per youtube esu maciusi kad torta ''barbe'' aptepe sviestiniu kremu ir lygino ne su peikiu , o su a4 formato lapu sulenktu, ir labai graziai issilygino g.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 05 18, 11:55)
ir dar vienas klausimas, bandysiu kept tailandietiska bananini torta, ten i krema ieina zelatina? ar ji butina? nes juk ir grietineel gerai susiplaka, ir pati varske formos nepraranda (na as tokia varskes mase naudosiu saldzia jau, tai gal galiu be zelatinso apsiet? ir kokio skonio zele gabaliukai ten labiau dera? kadangi nevalgisu tokio tai nzn koks skonis:)
labai laukiu atsakymu. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif nes siandien turiu pradet kept:)

Trinti bananai duoda kremui skystumo ax.gif senokai begaminau, bet atrodo, kad ten zelatina butina smile.gif

O del torto dejimo i sadytuva - as aptepu plonai sviestiniu, tada i saldytuva, o tada dar karta sviestiniu jau su karstu peiliu islyginu ir dedu mase. gal jus neatsargiai ta torta istraukiat kad sutrukineja? g.gif nes as su sviestu lyginu jau ant serviravimo padekliuko
Atsakyti