Įkraunama...
Įkraunama...

Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros

labutis, turiu skolas dvi pas viena antstole isidarbinau men pradzioje atkeliavo laiskas, kad issiusta kad atskaiciuotu is atlyginimo 50%, klausimas seniau kaj buvo dar litais galedavo isskaiciuoti tik 160lt nuo kijimalios algos, kodel dabar 50%, ir ar turetu buhaltere pranesti man kad atejo i darboviete toks laiskas, (nes pvz pazystamam net buhaltere paraso prase, kad gali nuskaiciuoti) o man atstole raso kad jokiu mano parasu nereikia...

http://www.antstoliu.../articleid/1237 pagal paskutine pastraipa turetu antstolis atsizvelgti i sumokamus mokescius ir tada nusiimti 50% ar cia man ne taip atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuneki: 17 balandžio 2015 - 18:17
LABA DIENA,

norejau pasiterauti; jei buvesvyras sumokejo ne pilnus alimentus vaikui (pervede);
nors suma nezenkli, bet yra principo reikalas; jei nusileisiu dabar - jis bet kada vel apnorejes man nesumoke ju pilnai; ar verta kreiptis i anstolius? ar anstoliai sakykim neuzsiima "mazom sumom" 4u.gif
Atsakyti
Ar gali skolu isieskojimo agentura siusti grasinancius laiskus? Siuncia tokius pasiepiancius paveiksliukus ir pan. Ar gali jie taip elgtis? Taigi cia tyciojimasis is zmogaus.
Stai istrauka is siusto laisko: "skolos duomenys gali būti perduoti į SODRA. Tai reiškia, kad Jums dirbant ar įsidarbinus, apie susidariusę skolą gali būti informuoti Jūsų darbdaviai. Kadangi įmonių vidaus taisyklės, bei etikos kodeksas, įpareigoja darbdavius elgtis sąžiningai, teisėtai, bei laikantis LR įstatymų - Jums, kaip Civilinės teisės pažeidėjui, kuris nevykdo finansinių įsipareigojimų -
gali būti pradėtas patikrinimas įmonės viduje, dėl jūsų patikimumo. Lietuvos įmonės yra linkusios nepriimti į darba žmonių, kurie turi reikalų su antstoliais o dirbančius yra įprasta atleisti.
Per 5 dienas Jums neparodžius iniciatyvos apmokėti skolos - duomenys gali būti perduoti Jūsų terinorinei darbo biržai ir seniūnijai. Jums nedirbant bet gaunant išmokas iš valtybinių institucijų - gali būti reikalaujama lėšų nuskaičiavimo ar visiško išmokų sustabdymo iki 4 mėnesių."

Ir ar taip elgiamasi realiai, kaip parasyta siame laiske? Ar nera melagingai gasdinama ir pan.?

Gal zinote kur butu galima konkreciau pasikonsultuoti del tokiu grasinanciu laisku siuntinejimo? Tegul duoda i teisma, antstoliai nuskaiciuos ka reikia ir viskas, o ne cia terorizuoti. Ir zinau kad ne vienam zmogui taip yra siuntinejama. Ar tai teiseta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 26 gegužės 2015 - 20:33
QUOTE(ramuneki @ 2015 04 17, 18:05)
labutis, turiu skolas dvi pas viena antstole isidarbinau men pradzioje atkeliavo laiskas, kad issiusta kad atskaiciuotu is atlyginimo 50%, klausimas seniau kaj buvo dar litais galedavo isskaiciuoti tik 160lt nuo kijimalios algos, kodel dabar 50%, ir ar turetu buhaltere pranesti man kad atejo i darboviete toks laiskas,  (nes pvz pazystamam net buhaltere paraso prase, kad gali nuskaiciuoti) o man atstole raso kad jokiu mano parasu nereikia...

http://www.antstoliu.../articleid/1237 pagal paskutine pastraipa turetu antstolis atsizvelgti i sumokamus mokescius ir tada nusiimti 50% ar cia man ne taip atrodo?

jokių parašų ar sutikimo nereikia, buhalterė gavo anstolio patvarkymą ir jį vykdo.

QUOTE(KasYra @ 2015 05 26, 20:31)
Ar gali skolu isieskojimo agentura siusti grasinancius laiskus? Siuncia tokius pasiepiancius paveiksliukus ir pan. Ar gali jie taip elgtis? Taigi cia tyciojimasis is zmogaus.
Stai istrauka is siusto laisko: "skolos duomenys  gali būti  perduoti į SODRA. Tai reiškia, kad Jums dirbant ar įsidarbinus, apie susidariusę skolą gali būti informuoti Jūsų darbdaviai. Kadangi įmonių vidaus taisyklės, bei etikos kodeksas, įpareigoja darbdavius elgtis sąžiningai, teisėtai, bei laikantis LR įstatymų -  Jums, kaip Civilinės teisės pažeidėjui, kuris nevykdo  finansinių įsipareigojimų -
gali būti pradėtas patikrinimas įmonės viduje, dėl jūsų patikimumo. Lietuvos įmonės yra linkusios nepriimti į darba žmonių,  kurie turi reikalų su antstoliais o dirbančius yra įprasta atleisti.
Per 5 dienas Jums neparodžius iniciatyvos apmokėti skolos - duomenys gali būti perduoti Jūsų terinorinei darbo biržai ir seniūnijai.  Jums nedirbant bet gaunant išmokas iš valtybinių institucijų -  gali būti reikalaujama lėšų nuskaičiavimo ar visiško išmokų sustabdymo iki 4 mėnesių."

Ir ar taip elgiamasi realiai, kaip parasyta siame laiske? Ar nera melagingai gasdinama ir pan.?

Gal zinote kur butu galima konkreciau pasikonsultuoti del tokiu grasinanciu laisku siuntinejimo? Tegul duoda i teisma, antstoliai nuskaiciuos ka reikia ir viskas, o ne cia terorizuoti. Ir zinau kad ne vienam zmogui taip yra siuntinejama. Ar tai teiseta?

gasdinama melagingai. Vienok, skolas reikia grąžinti laiku.
Atsakyti
QUOTE(Keilada @ 2015 05 27, 10:57)
gasdinama melagingai. Vienok, skolas reikia grąžinti laiku.

tai kad reikia skolas grazinti, tai cia savaime aisku, bet grasinti tai jau cia virsune manau. Kreipiesi i teisma ir fsio, o ne grasini.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2015 05 27, 14:44)
tai kad reikia skolas grazinti, tai cia savaime aisku, bet grasinti tai jau cia virsune manau. Kreipiesi i teisma ir fsio, o ne grasini.

būna, kad įmonės būna sudariusios sutartį su skolų išieškojimo įmone mirksiukas.gif
KasYra, ar ne paprasčiau grąžinti skolas? biggrin.gif
Atsakyti
Kuo skiriasi skola iki teismo ir po? Koks tikslas neduot skolos anstoliams/neuzsaldyt sumos saskaitoje?
Yra skola jau ilgai nemoketa, kiek buvo tartasi, vis netiko, norejo gaut pinigus greiciau. Paskui kreipesi i teisma. Skolininkas galvojo, kad dabar arestuos saskaita ir nusiskaiciuot, bet taip nevyksta. Vis siuntinejsmi standartinia grasinimo laiskai, bet kai bando tartis isjuokia, kad netinka per 2 metus issimoket,max 6 men gali laukt imoku. Rezultatas-skolai 5 metai.
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2015 05 27, 14:58)
Kuo skiriasi skola iki teismo ir po? Koks tikslas neduot skolos anstoliams/neuzsaldyt sumos saskaitoje?
Yra skola jau ilgai nemoketa, kiek buvo tartasi, vis netiko, norejo gaut pinigus greiciau. Paskui kreipesi i teisma. Skolininkas galvojo, kad dabar arestuos saskaita ir nusiskaiciuot, bet taip nevyksta. Vis siuntinejsmi standartinia grasinimo laiskai, bet kai bando tartis isjuokia, kad netinka per 2 metus issimoket,max 6 men gali laukt imoku. Rezultatas-skolai 5 metai.

vat keista ir man, kodel nesutinka duoti ismokejima ilgesniam laikui, o leidzia tik per 6 men., ir vis grasina ir grasina...
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2015 05 27, 15:55)
vat keista ir man, kodel nesutinka duoti ismokejima ilgesniam laikui, o leidzia tik per 6 men., ir vis grasina ir grasina...

Nzn smile.gif per 5 metus jau butu 3 kart skola sumoketa, bet kai zmogus skambina, tai jie net i kalbas nesileidzia vis su grasinimais. Skolininkas tada spjauna i tai ir moka kitas skolas pamazu. As nzn ka patart, galvojau po teismo automatiskai arestuos sasksitas.
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2015 05 27, 17:25)
Nzn smile.gif per 5 metus jau butu 3 kart skola sumoketa, bet kai zmogus skambina, tai jie net i kalbas nesileidzia vis su grasinimais. Skolininkas tada spjauna i tai ir moka kitas skolas pamazu. As nzn ka patart, galvojau po teismo automatiskai arestuos sasksitas.

siaip tai po teismo kiek zinau ir arestuoja, arba i darboviete siuncia rasta, kad isskaiciuotu is atlyginimo. O kad po teismo nebutu vykdomas priverstinis isieskojimas, tai man dar neteko girdeti.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2015 05 27, 20:17)
siaip tai po teismo kiek zinau ir arestuoja, arba i darboviete siuncia rasta, kad isskaiciuotu is atlyginimo. O kad po teismo nebutu vykdomas priverstinis isieskojimas, tai man dar neteko girdeti.

skolininkas UK, Lietuvoj negyvena jau seniai, bet turi saskaitas, i kurias daznai perveda pinigu
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2015 05 27, 21:17)
O kad po teismo nebutu vykdomas priverstinis isieskojimas, tai man dar neteko girdeti.

Įmanoma, jei skolininkas su kreditoriumi susitaria, kad mokės ir iš tiesų moka, tuomet kreditorius gali ir neatiduoti teismo sprendimo vykdyti antstoliui.
Atsakyti