Įkraunama...
Įkraunama...

Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros

sveii,gal kas susidure su dardavio nemokumu;yrarastas is darbo inspekcijos; darbdavys visviena neatsiskaito; kur geriau eiti su tuo rastu/sprendimu i antsolius ar issieskojimo agentura?
Atsakyti
Sveiki. Reikalinga gera, isbandyta skolos isieskojimo imonė. Kuri imasi veiksmu ir matomi rezultatai. Patarkite prasau, kas esate susidure. Asmuo is kurio norima isieskoti yra uzsienyje (Norvegija). Pasidalinkite patirtimi, labai padetumete aciuks.gif happy.gif
Atsakyti
Lindorff
Atsakyti
Sveiki, norėjau žinančių konsultacijos. Už vyro skolas areštavo mano tris sąskaitas. Kaip supratau, iš dviejų turbūt pinigus praradau, nors parašiau prašymą antstoliui tik dėl 50% nuskaitymo. Į trečią sąskaitą pervedamos išmokos vaikams, jąi prašiau nuimti areštą. Teoriškai turėtų nuimti. O klausimas toks- ar antstolis paliks tik tą konkrečią sumą išmokų, o visas kitas įplaukas nusiiminės pastoviai?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Jeigu vaikinukas įsigis gyvenamą būstą už tuos našlaičiui valstybės skiriamus paramos pinigėlius ar antstoliai gali jį konfiskuoti dėl turimų nemokamų paskolų.....?
Ačiū...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramute53: 20 lapkričio 2016 - 18:38

Jeigu vaikinukas įsigis gyvenamą būstą už tuos našlaičiui valstybės skiriamus paramos pinigėlius ar antstoliai gali jį konfiskuoti dėl turimų nemokamų paskolų.....?
Ačiū...

Konfiskuot ne, bet arestuot gales.

Atsakyti
Labas vakaras,
Permečiau akimis temą, bet savo situacijos neradau. Esu kiek kitoje barikadų pusėje - du mėnesius dirbau vienoje įmonėje, algos negavau. Kreipiausi į darbo inspekciją, buvo posėdis darbo ginčų komisijoje, man priteisė šiek tiek virš 700e. Sekantis žingsnis, kaip suprantu - antstoliai. Iš temos supratau, kad man reikės sumokėti jų vykdymo išlaidas, bet paskui aš jas atgausiu su išieškota suma? Ar bus dar kažkokių išlaidų ir ar jas turėsiu padengti savo lėšomis, ar jos bus isieskotos iš skolininko? Ir jei įmonė registruota Vilniuj, o veiklą vykdė kitame mieste, man reikia kreiptis į Vilniaus antstolį? Ar galiu tuo pačiu tada prašyti išieškoti ir pvz. kelionės išlaidas? Iš vis, ar yra šansų, kad atgausiu savo uždirbtus pinigus, nes paskaičius atrodo, kad žmonės metų metus nemoka skolų ir gyvena be problemų verysad.gif
Atsakyti
O kaip asmuo gali sužinoti kokie antstoliai areštavo jo sąskaitas? Pranešimų nėra gavęs.
Antstoliai skirtingi iš skirtingų miestų?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2017 02 02, 03:52)
O kaip asmuo gali sužinoti kokie antstoliai areštavo jo sąskaitas? Pranešimų nėra gavęs.
Antstoliai skirtingi iš skirtingų miestų?

Jei turi internetine bankininkyste, viskas matosi.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2016 11 16, 22:21)
Sveiki, norėjau žinančių konsultacijos. Už vyro skolas areštavo mano tris sąskaitas. Kaip supratau, iš dviejų turbūt pinigus praradau, nors parašiau prašymą antstoliui tik dėl 50% nuskaitymo. Į trečią sąskaitą pervedamos išmokos vaikams, jąi prašiau nuimti areštą. Teoriškai turėtų nuimti. O klausimas toks- ar antstolis paliks tik tą konkrečią sumą išmokų, o visas kitas įplaukas nusiiminės pastoviai?
Ačiū  4u.gif



reikejo kreiptis i teisma del skolininko dalies nustatymo bendroje nuosavybeje. tik tada 50 proc issaugosit, kaip savo dali.
Atsakyti
Sveiki, turiu didelę bėdą. Prieš keletą metų kvaila būdama darbinausi į vieną įmonę, kur davė pasirašyti vekselius. Kadangi neišdirbau metų, kaip buvo sutarta, iš manęs išieško didelę sumą pinigų. Antstoliai tiesiog užšaldė mano sąskaitas, jose stovi minusas. Grąžinti galimybės neturiu, šiuo metu esu bedarbė, su didelėm sveikatos problemom. Turto taip pat neturiu. Tiesą pasakius, skolinga nesijaučiu, nes įmonė paprasčiausiai apgaudinėja nepatyrusius darbuotojus. Nuginčyti vekselio visvien nepavyks? Ką daryti? Ar sueina senaties terminas, jei neturi iš ko iššieškoti skolos? Čia jau berods nuo 2012 metų antstoliai kruta. Baisiausia, kad negaliu jokio turto registruoti, naudotis banko paslaugomis ir t.t. Gal kas turit patarimų, ką tokioje situacijoje daryti?
Atsakyti
Sveiki,prašau patarimo .Padedu neįgaliam asmeniui, tad tvarkau jo reikalus.Asmuo yra baustas už darbdavio sužalojimą,ko pasėkoje darbdavys mirė, palikęs 5 mažamečius.Buvo priteista piniginė bauda 13 000 eurų,tuomet asmuo dar tik tvarkėsi neįgalumą,kad tapti neveiksniu.Porą metų nieks dėl žalos priskaičiavimo nesikreipė, tačiau rugsėjį atėjo antstolio raštas,kad žmogui nuo 69, 99 eurų neįgalumo pinigų nuskaičiuojama 13 eurų kaip piniginė bauda.Žmogus ,kadangi juridiškai - dalinai veiksnus, tas įrodyta ir neįgalumo pobūdyje, į joki darba nepriimamas, tik,kad stovi Darbo biržoje...Su antstoliu susitarti neįmanoma,antstolis pagrasino visiškai be termino užblokuoti sąskaitą,nes asmuo iki gyvenimo galo nešsimokės tų pinigų.Galbūt galėtų tartis,kad SODRA neįgalumo pinigus pervedinėtų į paštą ar atnešimas būtų į namus?Gyvena mieste,todėl iš pradžių SODRA ir pervedinėja į banko sąskaitą.
Atsakyti