Įkraunama...
Įkraunama...

Barcelona Nr 4

QUOTE(Ateik @ 2013 01 19, 14:58)
Ačiū!  thumbup.gif Tikrai verta dviem dienom pirkti - ten suprantu išlipi kur nori, įlipi po to vėl į bet kurį ir taip visą galiojimo laiką?

na taip, jei bilietas dviem dienom tai dvi dienas dienas gali laipioti. Tik nelabai kur nori, yra stotelės. Perkant bilietus gauni dar bukletų visokių ir krūva nuolaidų į tose vietose esančius muziejus, kur stoja tas busas.
Ir nemaišykit firmų, jų yra keletas. Reikia lipti į teisingus busus 4u.gif

ten beje yra keletas vietų, kur tos raudonos, mėlynos ar žalios linijos susikerta. Tai ant buso būna skritulys priekiniame lange tokios spalvos, kokios linijos busas. jei raudona linija-tai raudonas skritulye, jei mėlyna-mėlynas, ir t.t. Bilietas galioja visose linijose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zipsius: 19 sausio 2013 - 15:23
Toks klausimas apie BusTuristic. Ar nusipirkus bilietą dviejoms dienoms, jis galioja iškart iš eilės dviems dienoms, ar galima vieną dieną pavažinėti, vėliau po keletos dienų panaudoti anros dienos važiavimą?
Atsakyti
mano nuomone Bus turas nevertas tu pinigu, jau geriau protingai susidaryt marsruta ir nusipirkt 2dienu metro bilieta ir einant + vaziuojant metro viska apziuret, kai eini gali pamatyt visu pirma daug daugiau architekturos bei laiko poziuriu tas ant to iseina... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sauto @ 2013 01 19, 17:14)
Toks klausimas apie BusTuristic. Ar nusipirkus bilietą dviejoms dienoms, jis galioja iškart iš eilės dviems dienoms, ar galima vieną dieną pavažinėti, vėliau po keletos dienų panaudoti anros dienos važiavimą?

manau kad dvi dienas iš eilės jo galiojimas.

QUOTE(rootha @ 2013 01 19, 17:19)
mano nuomone Bus turas nevertas tu pinigu, jau geriau protingai susidaryt marsruta ir nusipirkt 2dienu metro bilieta ir einant + vaziuojant metro viska apziuret, kai eini gali pamatyt visu pirma daug daugiau architekturos bei laiko poziuriu tas ant to iseina... blush2.gif

Čia kaip kam matyt, aš kai turėjau labai mažai laiko tai spėjau daug daugiau pamatyti su tuo busu nei eidama. Ir net išlipau kai kur pasižvalgyti, tai nebuvo vien važiavimas.
Atsakyti
Busturas nepigus,bet tikrai vertas kainos. Atsisedi virsutiniam autobuso aukste,visiskai atvira erdve, pasirenki kalba, isidedi ausines-vaziuoji sau per miesta, tau viska pasakoja,matomumas superinis. Nori islipti -islipi,apsizvalgai ,pasivaikstai-stoteles prie izymiu vietu paprastai,poto vel ilipi ir vaziuoji toliau. Man tai labai patiko.
Labai grazus Barselonos juru muziejus,kas megsta gamta, gyvunus,ypac vaikams labai patinka. Verta.
As pora kartu buvau Barselonoj, bet mielai dar ten apsilankyciau. Miestas turi labai gera,sviesia aura smile.gif
Atsakyti
Temoje informacijos apstu....bet vieno dalyko neradau. Kaip su tualetais mieste? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gražina30 @ 2013 01 24, 10:33)
Temoje informacijos apstu....bet vieno dalyko neradau. Kaip su tualetais mieste? ax.gif  biggrin.gif


Čia tokį tekstą iš straipsnio VDU pateiksiu..smile.gif

..Pagrindinė gatvė La Rambla visą laiką šurmuliuoja žmonėmis ir dieną ir naktį. Čia pilna kioskių, kurie pardavinėja vaflius, ledus, gėrimus ir beverčius suvenyrus, tačiau visą laiką susilaukia pirkėjų. Minias žioplių sutraukia gyvos skulptūros, kurių čia būna keliolika ar net dešimtys. Gatvė yra pilna visą laiką einančių žmonių, nors kur ir kodėl jie visi tokioje minioje eina sunku suprasti. Nors centre pilna kavinių ir restoranų, tačiau iš jų išėję lankytojai nusilengvina tiesiog gatvėje. Visos nuošalesnė senamiesčio gatvelės dvokia... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gražina30 @ 2013 01 24, 10:33)
Temoje informacijos apstu....bet vieno dalyko neradau. Kaip su tualetais mieste? ax.gif  biggrin.gif


Kiek maciau senai senai gudziais 2001-ais - buvo mokami ir labai jau sudetinga man ten sistema buvo doh.gif
Atsakyti
turbūt, kas ką nori, tą mato ir užuodžia ax.gif
nepataikėm į dvokiančias gatveles, nors naktį ten nejauku g.gif
o dėl tualetų - užeini į prekybcentrį ir tiek žinių
Atsakyti
mes jau daug kartu barsoj buvom tikrai nemaciau dvokianciu gatviu, toli grazu. Aisku vakare siuksliu primetyta buna, bet ryte jau viskas sutvarkyta. Tulikan einam i prekybcentrius arba i koki mcdonalda (ten ju netruksta).
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti