Įkraunama...
Įkraunama...

Anglijos pleputės

is fotosesijos nera dar. cia draugu prifotkintos jau is restorano. viskas buvo Londone
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 22 liepos 2013 - 20:08
QUOTE(Kaštanka @ 2013 07 22, 17:55)
is fotosesijos nera dar. cia draugu prifotkintos jau is restorano. viskas buvo Londone


Kastanka, kaip graziai atrodai wub.gif
Dar karta viso ko geriausio thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
dekui. mergytes musu irgi grazios buvo, tik nerandu dabar foto kad abi kartu. ir mazyte puikiai atlaike baliu, dar geriau nei vyresnioji. iki 12 praktiskai plojo rankytem, lingavo pagal muziko ir dainavo kartu su dainininku wub.gif o as jaudinausi, kad verks. pasirodo baliauninke nuo mazens biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2013 07 22, 16:47)
** jau net 4????  blink.gif  eina sau kaip laikas lekia  doh.gif
*** Kur dirbi? kaip smagu, noreciau ir as i LT atostogu  rolleyes.gif  gerai pailsekit  4u.gif

Jau 4veri, laikas greitai eina:) Paskutine diena snd darzeli, nuo rugsejo i mokykla:) Man ir paciai keista:)))
Dirbu as accounts assistant, ofice tupiu:) Canary Wharf, tai man labai patogu:)

Kada jus i SA? Ten zadat ir pasilikt?

Kastanka, labai graziai atrodet:) Ir kaip sukududs tu:)
Atsakyti
Laba 4u.gif

Paprastai sako, kad svetimi vaikai greitai auga, o man kazkaip su Ausriuko1 vaikais, viskas ok. Tik truksta mazylio dar vieno. Nes, gi cia Ausriukas1, dar turi buti vienas baby biggrin.gif
Atsakyti
Limcamca, man paciai keista be beibio:D Nu pfu pfu , kad neprisnekejus.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausriukas1 @ 2013 07 24, 11:53)
Jau 4veri, laikas greitai eina:) Paskutine diena snd darzeli, nuo rugsejo i mokykla:) Man ir paciai keista:)))
Dirbu as accounts assistant, ofice tupiu:) Canary Wharf, tai man labai patogu:)

Kada jus i SA? Ten zadat ir pasilikt?

eina sau, jau mokyklinukas bus blink.gif
Saunuu del darbo, o ir patogi vieta thumbup.gif

Mes i SA po 3 sav (jau laukiu nesulaukiu gaivesnio oro) biggrin.gif ir taip- su visam planuojam ax.gif

QUOTE(Ausriukas1 @ 2013 07 24, 12:59)
Limcamca, man paciai keista be beibio:D Nu pfu pfu , kad neprisnekejus.... biggrin.gif

palauk, ateis vyro gimtadienis rugseji ar kokia ten proga buna, kad visi vaikai birzeli gimsta biggrin.gif (bandau atgamint kaip ten kazkada issirutuliojo sita diskusija/juokelis) lotuliukas.gif

Mes si savaitgali planuojam savaitgali kaimyniniam mieste, tai bus biski aplinkos pakeitimas thumbup.gif reik eit paziurinet internete, ka ten gero be poros pagrindiniu turistu atrakciju galima dar nuveikt, nes prie baseino taip ir pragulesim abi dienas biggrin.gif
Atsakyti
sveikos ,ar tiesa kad gimusiam vaikeliui anglijoj skiriama kaip globeja seimoje visiems ,ji priziuri ar mama viska gerai daro tikrina ,ar cia kas negerai ,pusesere taip pasakoja bijom kad nebutu pateke i koki negeruma?saviems neramu .ar cia kokia socialine ar kaip ?
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 08 15, 15:05)
sveikos ,ar tiesa kad gimusiam vaikeliui anglijoj skiriama kaip globeja seimoje visiems ,ji priziuri ar mama viska gerai daro tikrina ,ar cia kas negerai ,pusesere taip pasakoja bijom kad nebutu pateke i koki negeruma?saviems  neramu .ar cia kokia socialine ar kaip ?

Pradzioj lanko akusere po gimdymo man lyg iki menesio ir health visitor lanko tuo pat metu, tik iki ilgiau (nepamenu iki kiek laiko tiksliai). Jos tikrina, ar mamai ir vaikuciui viskas gersi, nekyla kokiu klausimu, neaiskumu ir pan. Tai kogero apie jas kalba wink.gif
Atsakyti
Health visitor, priklauso iki 5 metu, kiekvienam vaikui, - jei neklystu 4u.gif
Atsakyti
aisku nuraminote
Atsakyti
Sveikutes pleputes,

Gal kuri turit kokios info apie nuomojamas sodybas uk, kad nebutu labai toli nuo londono, na ta prasme max 40 min kelio smile.gif noriu suplanuoti gimtadieni apie 15 zmogiuku o patalpu nerandu, na tiesa pasakius radau, bet kaina ziauriai didele, gaunasi 600 svaru vien patalpa su miegamom vietom :/ gal kas kur sventet gal ka idomaus radot? kaip tie nameliai miskuose? gal ka galit pagelbeti ir patarti, buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti