Įkraunama...
Įkraunama...

Anglijos pleputės

nu nzn, as pagal save sprendziu. buvo didelis aukstas ir apvalus. o pas tave zemai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 07 17, 14:19)
nu nzn, as pagal save sprendziu. buvo didelis aukstas ir apvalus. o pas tave zemai smile.gif

aha, gan zemai pas mane drinks_cheers.gif nors dabar jau biski pakiles, tai galas cia zino kaip ji vertint biggrin.gif
Istikro taip save nuteikus, kad ir tuo, ir tuo atveju jausiuos kaip gavus ko noriu biggrin.gif visiskai jokios nuojautos neturiu (ispradziu nuojauta lyg berniuka sake, bet nusprendziau, kad tai ne nuojauta, bet nusistatymas ir galvojimas tai dare biggrin.gif )
Atsakyti
tikrai nesvarbu, abiem atvejais skraidysit is laimes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 07 17, 15:33)
tikrai nesvarbu, abiem atvejais skraidysit is laimes wub.gif

wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pas mane pilvas visada buvo aukstai ir gan didelis. Prasau, sau - du berniokai, kaip uogos biggrin.gif Tiesa, bet man ir visiems pazistamiems atitinka pagal kinieciu lentele, pagal pastojimo menesi ir mamos amziu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 17 liepos 2013 - 17:54
QUOTE(Limcamca @ 2013 07 17, 16:53)
Pas mane pilvas visada buvo aukstai ir gan didelis. Prasau, sau - du berniokai, kaip uogos  biggrin.gif Tiesa, bet man ir visiems pazistamiems atitinka pagal kinieciu lentele, pagal pastojimo menesi ir mamos amziu  4u.gif

Tai va, o man kinieciu lentele biski nepasako nieko- nestandartinis atvejis lotuliukas.gif nes as arba pastojau paciam vasario gale ir buvau 28 arba pastojau kovo pradzioj ir buvau 29, vienu atveju zada mergyte, kitu berniuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai va ir zinok, kada tiksliai uzkibo ten kas biggrin.gif
Atsakyti
laba butu mazesnis nestumas galetume sakyt bus tada dvynukai biggrin.gif bet jau dabar vistiek kazkas bus smile.gif
Atsakyti
Prajuokinot tongue.gif
Nemanau, kad labai didelis skirtumas kas pirmas bus mergyte ar berniukas, svarbiausia sveikas ir tikrai bus grazus, I abu tegus pasiziurejus blush2.gif 4u.gif

QUOTE(-Astreja- @ 2013 07 11, 02:24)


Pilvelis auga kaip priklauso, pusiaukeles proga isiamzinom  ax.gif



wub.gif wub.gif
QUOTE(-Astreja- @ 2013 07 16, 02:47)

tai kad man atrodo as viena cia virusiukus skleidzianti esu

Bet gaudykit visos, nei kiek negaila  biggrin.gif


Tu tik skleisk, kam reikes tas uzkibs thumbup.gif
Atsakyti
Labukas,

Sugalvojau uzsukti ir matau, kad nebe reikalo:)

Astreja, sveikinimai! Kaip smagu ax.gif As balsuoju uz beerniuka, nuojauta tokia:) Nenorejot suzinoti is anksciau?

Kastana, sveikinimai taip pat! 4u.gif Kaip praejo?

Vida, pavydziu, nors ir negrazu blush2.gif Saunuole! Kaip cia taip pavyko? Mano maziui jau 4veri, bet as dar kaip po gimdymo:))) Ech... bevale...

Mes gyvenam lyg ir neblogai, vaikuciai auga, as dirbu ir tiek:) Skrendam i lt sestd atostogu, tai as po dvieju sav gryztu, o vyrai mano pasilieka dar dviem. Jau dabar stresuoju kaip as cia be ju? ka veiksiu? ir t.t.smile.gif
Atsakyti
aciu, linksmai atsventem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Spoilt* @ 2013 07 21, 19:20)
* ir tikrai bus grazus, I abu tegus pasiziurejus
** Tu tik skleisk, kam reikes tas uzkibs

* aciu blush2.gif
** gaudykit gaudykit 4u.gif
Tik poto nepamirskit pasidziaukt kurios pasigausit virusiukus ax.gif liudna man cia grupej vienai pilvotai blush2.gif

QUOTE(Ausriukas1 @ 2013 07 22, 14:19)
* Astreja, sveikinimai! Kaip smagu ax.gif  As balsuoju uz beerniuka, nuojauta tokia:) Nenorejot suzinoti is anksciau?

** Mano maziui jau 4veri

*** Mes gyvenam lyg ir neblogai, vaikuciai auga, as dirbu ir tiek:) Skrendam i lt sestd atostogu, tai as po dvieju sav gryztu, o vyrai mano pasilieka dar dviem. Jau dabar stresuoju kaip as cia be ju? ka veiksiu? ir t.t.smile.gif

* aciu 4u.gif ne, norim siurpriziuko, prasem, kad nesakytu (nors ir nemate) rolleyes.gif
** jau net 4???? blink.gif eina sau kaip laikas lekia doh.gif
*** Kur dirbi? kaip smagu, noreciau ir as i LT atostogu rolleyes.gif gerai pailsekit 4u.gif
Atsakyti
[quote=Ausriukas1,2013 07 22, 13:
Jau dabar stresuoju kaip as cia be ju? ka veiksiu? ir t.t.smile.gif
[/quote]
Dziaugkis ir ilsekis 4u.gif

[quote=Kaštanka,2013 07 22, 13:25]
aciu, linksmai atsventem smile.gif
[/quote]

Gal nors viena nuotrauka kur iterptum . Nu taip smalsu blush2.gif
LT ar cia daret ?

[quote=-Astreja-,2013 07 22, 13:47]
ne, norim siurpriziuko, prasem, kad nesakytu (nors ir nemate) rolleyes.gif

[/quote]
As turbut neiskesciau cool.gif

Aga, as irgi negaliu patiketi, kad JAU 4 mirksiukas.gif
Atsakyti