Įkraunama...
Įkraunama...

Pigesni abonementai į sporto klubus. Bendra tema

Domina pigesni abonementai IMPULS zalgirio arenoje, visos dienos.a.z.
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai draudžiami. Jie bus trinami.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Domina bet kokie pasiulymai i Forum Fitness, lauksiu AZ 4u.gif
Atsakyti

SuperGym abonementai pratęsti. Naujiems grupės nariams administratorei reikia pasakyti, kad norite aktyvuoti savo abonementus .
Gero sporto 4u.gif

Atsakyti
Sveiki,

Susidomejau vienos nares tvm123 skelbimu siame forume ir norejau nusipirkti menesio abonementa i Impuls sporto kluba Kareiviu g. Pervedziau jai pinigelius, po to seke daug pazadu, bet jau dvi savaites abonemento negaunu, jos zinutes jau istrintos. Surasiau pareiskima policijai. Bukite atsargus. Gal dar kas yra nuo jos nukenteje?
Atsakyti
QUOTE(sandru @ 2014 04 16, 14:20)
Sveiki,

Susidomejau vienos nares tvm123 skelbimu siame forume ir norejau nusipirkti menesio abonementa i Impuls sporto kluba Kareiviu g. Pervedziau jai pinigelius, po to seke daug pazadu, bet jau dvi savaites abonemento negaunu, jos zinutes jau istrintos. Surasiau pareiskima policijai. Bukite atsargus. Gal dar kas yra nuo jos nukenteje?


O, kaip tik laukiau, ar nebus nukentejusiu unsure.gif pries menesi susidomejau siulymais, taciau turejau abonementa kitur, dabar neseniai parasiau del isigijimo, bet ziuriu, kad nare nebesijungia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 04 18, 16:59)
pasirodo sitoj temoj galima skelbti kas renka grupes smile.gif tai vat, as renku grupe i Bodygym, neriboto kaina 155lt. pildau sarasus treciadieni ir penktadieni,  kam idomu sportuoti pigiau siame klube, prasau,junkites smile.gif



Sveika, ar galeciau prisijungti prie BodyGym grupes?
Atsakyti
QUOTE(sandru @ 2014 04 16, 14:20)
Sveiki,

Susidomejau vienos nares tvm123 skelbimu siame forume ir norejau nusipirkti menesio abonementa i Impuls sporto kluba Kareiviu g. Pervedziau jai pinigelius, po to seke daug pazadu, bet jau dvi savaites abonemento negaunu, jos zinutes jau istrintos. Surasiau pareiskima policijai. Bukite atsargus. Gal dar kas yra nuo jos nukenteje?

o geras (tiksliau, nelabai..), aš irgi su ja susirašinėjau, bet man siūlė susitikti klube ir ten iškart nusipirkti abonimentą - pagalvojau, saugu, buavu jau nusiteikusi (pervedinėti tikrai neketinau), bet kaip dingo, taip dingo..

sėkmės jums ją surasti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sandru @ 2014 04 16, 15:20)
Sveiki,

Susidomejau vienos nares tvm123 skelbimu siame forume ir norejau nusipirkti menesio abonementa i Impuls sporto kluba Kareiviu g. Pervedziau jai pinigelius, po to seke daug pazadu, bet jau dvi savaites abonemento negaunu, jos zinutes jau istrintos. Surasiau pareiskima policijai. Bukite atsargus. Gal dar kas yra nuo jos nukenteje?

As ir ta pati padariau. Nieko gero, aferiste ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2014 04 22, 09:24)
As ir ta pati padariau. Nieko gero, aferiste ir tiek.



Parasiau pareiskima policijai, perdaviau jiem visus duomenis, ziuresiu, kas bus toliau. Maciau, kad istrintos jos zinutes jau is sito forumo.
Bet kokiu zmoniu yra - juk pinigai daryti pavedimu, IP adresas dabar bet kas gali nustatyti, nejaugi tikisi, kad taip geruoju ir pasibaigs...
Atsakyti
QUOTE(Stasiukosaldainiuke @ 2014 04 17, 18:48)
Sveika, ar galeciau prisijungti prie BodyGym grupes?


Sveika, taip jus man i az parasykite sutarsime
Bodygym pildymai buna kiekviena antradieni ir ketvirtadieni, menesi atidarome apie 5d ir uzdarymas buna menesio apie 25d
siaip i savaite du kart irasymai, neriboto abonimento kaina 155lt.

jei reik susisiekti skubiau tada mano tel 860405179

P.s tikrai mano grupe saugi, galima visada pasiskambinti i Bodygyma ir paklausti ar yra tokia Supermamu grupe,kas ja kuruoja ir t.t.
gyvuojam nuo 2006metu taip kad tikrai patvirtins kad ne zulikauju smile.gif

Atsakyti
As ieskau i Savciko kluba pigesnio abonimento, jei turit pasiulymu lauksiu i AZ 4u.gif
Atsakyti