Įkraunama...
Įkraunama...

Pigesni abonementai į sporto klubus. Bendra tema

Sveiki, domina pigesni Ozo g. Impuls abonementai, laukiu pasiulymu 4u.gif
Atsakyti
Domina pigiau ozo g Impulsas!!!!! Skubiai

rasykite prasau i az.

aciu
[COLOR=red]
Papildyta:
QUOTE(Annie @ 2014 05 06, 12:05)
Sveiki, domina pigesni Ozo g. Impuls abonementai, laukiu pasiulymu 4u.gif



Mane taip pat domina ozo g Impulsas pigiau. Rasykite i az [COLOR=red]
Atsakyti
Domina pigesnis abonementas (nei 15 proc.) IMPULS Kaune vienam mėnesiui, arba pakvietimai. Kaunas, į a.z.
Atsakyti
SuperGym abonementai pratęsti:4u:
Naujiems grupės nariams administratorei reikia pasakyti, kad norite aktyvuoti savo abonementus
.
Gero sporto 4u.gif

Atsakyti
Vel domina victoria gym neribotas abonentas 2-3men. Laukiu pasiulymu ar mielai prisijungciau i grupe
Atsakyti
QUOTE(safrem @ 2014 05 16, 13:46)
Vel domina victoria gym neribotas abonentas 2-3men. Laukiu pasiulymu ar mielai prisijungciau i grupe



Sveiki dar domina pigesni abonementai į victoria gym?
Atsakyti
QUOTE(sandru @ 2014 04 16, 14:20)
Sveiki,

Susidomejau vienos nares tvm123 skelbimu siame forume ir norejau nusipirkti menesio abonementa i Impuls sporto kluba Kareiviu g. Pervedziau jai pinigelius, po to seke daug pazadu, bet jau dvi savaites abonemento negaunu, jos zinutes jau istrintos. Surasiau pareiskima policijai. Bukite atsargus. Gal dar kas yra nuo jos nukenteje?



QUOTE(gaily @ 2014 04 16, 14:42)
O, kaip tik laukiau, ar nebus nukentejusiu  unsure.gif  pries menesi susidomejau siulymais, taciau turejau abonementa kitur, dabar neseniai parasiau del isigijimo, bet ziuriu, kad nare nebesijungia  rolleyes.gif



QUOTE(Tutia @ 2014 04 19, 12:53)
o geras (tiksliau, nelabai..), aš irgi su ja susirašinėjau, bet man siūlė susitikti klube ir ten iškart nusipirkti abonimentą - pagalvojau, saugu, buavu jau nusiteikusi (pervedinėti tikrai neketinau), bet kaip dingo, taip dingo..

sėkmės jums ją surasti  drinks_cheers.gif


Sveikos,

dabar narystes siūlo beleskeviciute... pervedinėti pinigus taip pat neketinau, o gyvai susitikti "buvo pasiruošusi", bet dingo kaip į vandenį, nurodytas telefonas visada išjungtas.
Būkite atsargios su pervedimais !
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2014 06 02, 10:20)
Sveikos,

dabar narystes siūlo beleskeviciute... pervedinėti pinigus taip pat neketinau, o gyvai susitikti "buvo pasiruošusi", bet dingo kaip į vandenį, nurodytas telefonas visada išjungtas.
Būkite atsargios su pervedimais !


Tai čia tas pats asmuo? doh.gif vos nepasimoviau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 06 02, 10:55)
Tai čia tas pats asmuo?  doh.gif  vos nepasimoviau  doh.gif


nežinau ar tas pats, bet braižas berods panašus...
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2014 06 02, 12:25)
nežinau ar tas pats, bet braižas berods panašus...


Dar vienas naujokas man ėmė siūlyt, nors jau kuris laikas čia nerašiau, kad ieškau g.gif g.gif
Atsakyti
Atsiųskit pasiūlymą į supergym 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
labai noreciau i kareiviu gatves impuls, gal galit pasiulyt geresne kaina i AZ? smile.gif
Atsakyti