Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms III

Čia rasite patarimų,pasiūlymų, foto, nuorodų apie aprangą, ir viską, kas su ja susiję.

Visos ne tik nori, bet ir gali !!! atrodyti gražiai, tvarkingai bei stilingai mirksiukas.gif
user posted image
SENOJI TEMA ČIA
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 13 balandžio 2012 - 14:51
Aciu uz nauja temute smile.gif

QUOTE(Failas @ 2012 04 13, 16:55)
Tai reik užbaigti senąją  biggrin.gif

Nerealiai geras paskutinis postas senajai temai thumbup.gif
Atsakyti
O, nauji namuciai ax.gif
plepam toliau, siautejam biggrin.gif
as vasara esu pakviesta y vestuves, y svecius. ir galvoju kad su kelnem ir bliuska/ar kazkuo panasius eiti biski nuobodoka bus doh.gif tai mastau gal suknele siutis ant savo apvalumu lotuliukas.gif
bet neysivaizduoju kokios kainos, gal kuri esate suvusi kur nors suknele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 12, 10:00)
user posted image
Jūsų teismui mano suknelė. Manau galėtų būti keliais cm ilgesnė...



nieko ilgesnės nereikia, pigūra puiki, tik man asmeniškai suknelė ne očen. Jums manau, reikėtų pabrėžti liemenį, pagal išmatavimus sprendžiu smile.gif

Javute, neikit į vestuves su kelnėm ir bliuska. labai jau kasdieniškai bus, lieknoms kitaip kelnės atrodo, o mums dažmniausiai sejuonai/suknios geriau.
Atsakyti
pasireikšiu šitoj temoj ir aš, žiūriu, pacitavo suknelę kažkas, nesusilaikysiu nepakomentavus - suknelė nelabai, pirma, dėl to, kad šiaip tokia nelabai graži (čia subjektyvi nuomonė), antra, apvaliom moterims tokios nelabai tinka - ta prasme, trikotažinės ar pan., nes jos krenta taip, kaip yra ir paryškina trūkumus, o ne privalumus, aš renkuosi labiau įliemenuotas ir įmantriau pagal kūno formas sukirptas sukneles, nes taip galima sudaryt iliuziją į kitokias nei yra kūno linijas. aišku, jei jūs be kompleksų, tai pirmyn mirksiukas.gif aš tai tokias maikes ir pan. tik sportuojant dėviu, visais kitais atvejais reikia griežtesnio ir įmantresnio rūbų kirpimo.
Atsakyti
QUOTE(iš Australijos @ 2012 04 13, 18:41)
nieko ilgesnės nereikia, pigūra puiki, tik man asmeniškai suknelė ne očen. Jums manau, reikėtų pabrėžti liemenį, pagal išmatavimus sprendžiu smile.gif

Javute, neikit į vestuves su kelnėm ir bliuska. labai jau kasdieniškai bus, lieknoms kitaip kelnės atrodo, o mums dažmniausiai sejuonai/suknios geriau.

Ne ne, tikrai neisiu su kelnem, man irgi kazkaip ne kaip atrodo doh.gif
Sijonu nelabai nesioju, vasara ir tai labai retai kada uzsidedu... Na teks kazka siutis ax.gif
Atsakyti
Ačiū kas pagyrėt mano suknutę 4u.gif man tai labai patinka trikotažas,gal kartais ir išryškina jis viską,bet yra irgi idomių pasiuvimų ir modelių rūbelių smile.gif tiesa,nuo kelių kg jūs skaitot apvalutėm?aš toj fotkėj apie 80 kg,o ūgis tik 170cm biggrin.gif
Atsakyti
Brolio vestuvėms buvau prisirinkusi pavyzdžių. Gal rasite ką... Ten visko primakaliūzinta, bet yra ir suknelių ax.gif

http://s251.photobuc...;cpZZ9QQtppZZ24
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2012 04 13, 17:12)
as vasara esu pakviesta y vestuves, y svecius. ir galvoju kad su kelnem ir bliuska/ar kazkuo panasius eiti biski nuobodoka bus doh.gif  tai mastau gal suknele siutis ant savo apvalumu  lotuliukas.gif

nezinau kokie jusu apvalumai, bet, jeigu rankos nuo peciu iki alkuniu grazios tai stai keleta modeliu (raso, kad manekene 180cm ugio)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

dar kitokiu rubu
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image

cia ziuriu
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 04 13, 21:16)
nezinau kokie jusu apvalumai, bet, jeigu rankos nuo peciu iki alkuniu grazios tai stai keleta modeliu (raso, kad manekene 180cm ugio)

tai va kad nelabai grazios rankos, ir ties alkunem nekaip atrodo. pas mane ir blauzdos storos, sunku cia bus kazka prisiderinti.. kaip ir paslepti reiketu, gal koki rasta reikes pasiziureti blush2.gif
Aciu uz pagalba smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Javute: 13 balandžio 2012 - 21:33
QUOTE(GammaOrionis @ 2012 04 13, 18:51)
pasireikšiu šitoj temoj ir aš, žiūriu, pacitavo suknelę kažkas, nesusilaikysiu nepakomentavus - suknelė nelabai, pirma, dėl to, kad šiaip tokia nelabai graži (čia subjektyvi nuomonė), antra, apvaliom moterims tokios nelabai tinka - ta prasme, trikotažinės ar pan., nes jos krenta taip, kaip yra ir paryškina trūkumus, o ne privalumus, aš renkuosi labiau įliemenuotas ir įmantriau pagal kūno formas sukirptas sukneles, nes taip galima sudaryt iliuziją į kitokias nei yra kūno linijas. aišku, jei jūs be kompleksų, tai pirmyn  mirksiukas.gif  aš tai tokias maikes ir pan. tik sportuojant dėviu, visais kitais atvejais reikia griežtesnio ir įmantresnio rūbų kirpimo.

ir trikotažines tinka apvalutem su papildomais kg tereikia tik tinkamus apatinius užsideti. man trikotažines sukneles ir kiti rubeliai labai patinka vasara kai karšta
Atsakyti
As pvz skaitau jau apkuni kai virs 100kg sverianti yra, o vat tos kur iki 100kg tai tiesiog putlute na tiesiog nznau kaip cia pasakius... Vat pvz imsiu kaip save tai galiu pasakyti esu stora tikraja to zodzio prasme, o ugis 170cm ir sveriu db kaip issiaiskinau jau 135kg (db del sveikatos tas svoris sokineja) ir labai svyruoja arba i pliusa arba i minusa, dauguma kas cia ideta ant saves net priderint negaliu, bet kadangi nekompleksuoju labai smarkiai del sparneliu savo, tai isdrystu ir berankovius rubus nesioti blush2.gif zinau negrazu, bet man lb patogu kaip sakant blush2.gif
ehhh kad man va agree figurele duotu wub.gif aina sau pavydas baltas 4u.gif
Atsakyti