Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms III

Na, mano svoris labai panasus. As taip pat nevengiu bliuskuciu ir kazko panasaus ant sleikuciu, patogu tikrai rolleyes.gif Ir dauguma sukneliu man irgi nelabai tiktu, ten tokiom maziau apvalutem, o mum didesnem nelabai jau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2012 04 13, 23:22)
Na, mano svoris labai panasus.  As taip pat nevengiu bliuskuciu ir kazko panasaus ant sleikuciu, patogu tikrai  rolleyes.gif  Ir dauguma sukneliu man irgi nelabai tiktu, ten tokiom maziau apvalutem, o mum didesnem nelabai jau  unsure.gif

tai vat, kad patogu nors ir grozio nera doh.gif bet ka darysi juk vistiek nepaslepsime, ka jau turime ta jau turime, o grazios tai norime buti, kad ir su tais kg blush2.gif
Atsakyti
va ir as jau naujuose namuciuose 4u.gif VAIVAI tavo albumcikas nerealus-issisaugojau-daug modeliuku neblogu ir schemyciu thumbup.gif kadangi irgi turiu storas rankas,tai prie' baliniu 'sukneliu apsigaubiu lengvais saliais-ju pasirinkimas parduotuvese didelis,o jei nori kazko originalaus-SMmamkos tokius dalykus isdarineja,kad nerasi net internetinese tokiu groziu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2012 04 13, 21:00)
Brolio vestuvėms buvau prisirinkusi pavyzdžių. Gal rasite ką... Ten visko primakaliūzinta, bet yra ir suknelių ax.gif

http://s251.photobuc...;cpZZ9QQtppZZ24

Aciu, radau geru ideju ax.gif
labai skraiste viena patiko, reikes ieskoti gal kas numegztu tokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 04 13, 22:37)

o savitre bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
http://oldnavy.gap.c...amp;ssiteID=GAP


Kaip jums tokia suknele? idomu kaip atrodytu ant placiu klubu g.gif
Atsakyti
Reiktų matuotis, bet, manau, gali būti labai panašu į chalatą 4u.gif
Atsakyti
Vasara as ir labai noreciau kokia suknele uzsivilkti, bet ka jus darote su leskutem, man amzinai nutrina. Tai net vasara turiu vilktis kelnes arba geriausiu atveju timpes, o taip noretusi, kad gaivus vejelis papustu ir po sijonu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2012 04 14, 15:58)
Vasara as ir labai noreciau kokia suknele uzsivilkti, bet ka jus darote su leskutem, man amzinai nutrina. Tai net vasara turiu vilktis kelnes arba geriausiu atveju timpes, o taip noretusi, kad gaivus vejelis papustu ir po sijonu biggrin.gif

oi kokis geras klausimas as ir turiu sia beda noriu vasarisku lengvu sijonuku suknuciu bet turiu mautis sorciukus iki keliu ir tadum sijonas tik iki zemes doh.gif patarkit ka darot is ties opi problema blush2.gif
Atsakyti
Na as vasara visada su bridzais, sortais bunu ir todel neturiu tokios problemos kad leskutes trintusi smile.gif nors seip noretusi ir sijono ir suknutes... schmoll.gif
bet jeigu suknute ilga ar sijonas ilgas, galima butu uzsidety tympas trumpesnes, ar pasiraitoti graziai kad nesimatyti is po virsutinio rubo, kitos iseities nera doh.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad mano rinkinuke radot kažko naudingo. ax.gif

Dairausi vasarai ko nors.
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image



Atsakyti
Sveiki,

aggree, suknelė tikrai netinka, spalvos kažkokios blankios, nuskalbtos, ilgis jums netinka. Trikotažinės sunkelės apskirtai sunkiai tinka stambioms, išskyrus jei kokybiškas trikotažas ir tinkami apatiniai ir korsetas gerai parinktas. Mano nuomone, jūsų idealus ilgis -žemiau kelių( vos dengiantis kelius), idealus variantas- pieštuko formos sijonas/ sunkelė, gali būti perjuosta diržu- lieknam liemeniui isryskinti, vienspalvio audinio. Beje, batai tikrai ne pagal jūsų amžių, reikėtų naglų aukštakulnių, galbūt kūno spalvos ar kitokių nei juodi, nes pavasaris. Šaip tie serafanai išvis man nelabai, primena penkerių metų mergaičių stilių.. O jūsų figūros, manau, pavydi daugelis čia užsukančių. 4u.gif
Atsakyti