Įkraunama...
Įkraunama...

Stogas nuo A iki Ž / 7 tema

QUOTE(Daynews @ 2012 05 12, 20:12)
O kokia būtų nuomonė dėl trapecinės skardos? Pagal stogo nuolydį 9laipsn. nelabai turime iš ko rinktis. Šiferio nerekomenduoja nes prateka, falcinė classic skarda per daug barška. Gal trapecinė mažiau garsi būtų.Niekaip negalime galutinai nuspręsti.


Kiek teko dometis pernai sau renkantis, tai barskejimas priklauso ne tik nuo skardos islankstymo wink.gif pasiklausinek.

o man snd aktualus klausimas - apskardinimas. norim visa gegne apskardinti, todel jis gaunasi platus, o be to ir stogas ilgas tai dar ir ilgas tas apskardinimas. kiek domejomes, tiesus jis negali buti del fizikos desniu, skarda ikaista, o medis traukiasi del ko veliau ji net ir tiesiai padaryta ima banguotis. taigi gal galit imesti pavyzdziu kaip suprofiliavote savo apskardinima?
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2012 05 14, 23:06)
Sveiki,turiu klausimuka  4u.gif

Gavom samata is stogdengiu  doh.gif  kaina 190lt. kv.m.  blink.gif I sia kaina ieina medziagos ir darbas(cia su pakalimu ir lietvamzdziais), bet i sia kaina neieina stogo siltinimas,kadangi palepe bus negyvenama,sildysime perdanga
Tai ar tokia kaina neperdidele, kaip uz "plika stoga"  g.gif  Kiek jus mokate  mirksiukas.gif
Papildyta:
Uzmirsau parasyti,kad stogas siferis  ax.gif


mes turim samata seno siferinio stogo keitimui i skardini (Vilniausj raj), musu gegnes sveikos. su medziagom ir darbais 160 lt /kv. pas jus kaip supratau net gegniu nera. tai skaitau kad kaina konkurencinga visai, nes mediena brangi dabar.
Atsakyti
Nekaip negaliu apsispresti. Statome vienauksti nama. Statybininkai sako, kad nereikia daryti mediniu perdangu, nes siltinsim stoga. O gipsa suksim is karto prie stogo. Ar netrukines tas gipsas, nes kai kuriose vietose aukstis siekia 6 m. Man atrodo, kad geriau padaryti medines perdangas, kurias apsiltinti, ir prie ju jau kabinti gipsa. Bet statybininkai tikina, kad toks budas yra brangesnis , nes reikia perdangu ir svarbiausia, kas tokiu atveju po skardiniu stogu susidarys kondensatas ir begs vanduo Dar siulo pusei namo(kur svetaine ir virtuve) lubas padaryti iki stogo, t.y. 6m. Ar tai bus gerai. Padekit, prasau, mums apsispresti:)
Atsakyti
QUOTE(julija0001 @ 2012 06 04, 11:35)
Nekaip negaliu apsispresti. Statome vienauksti nama. Statybininkai sako, kad nereikia daryti mediniu perdangu, nes siltinsim stoga. O gipsa suksim is karto prie stogo. Ar netrukines tas gipsas, nes kai kuriose vietose aukstis siekia 6 m. Man atrodo, kad geriau padaryti medines perdangas, kurias apsiltinti, ir prie ju jau kabinti gipsa. Bet statybininkai tikina, kad toks budas yra brangesnis , nes reikia perdangu ir svarbiausia, kas tokiu atveju po skardiniu stogu susidarys kondensatas ir begs vanduo Dar siulo pusei namo(kur svetaine ir virtuve) lubas padaryti iki stogo, t.y. 6m. Ar tai bus gerai. Padekit, prasau, mums apsispresti:)

pas mus vienaaukstis, perdanga medine daryta ir apsildinta, o svetaines ir virtuves lubos taip pat eina iki stogo, iseina kazkur 6m.Mes patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2012 04 18, 07:53)
Nes stogas toks. dar geriau būtų 5 laipsniai (Projektas 7 laips., dizaino klausimai.,  ir t.t. smile.gif 

P.S. kokie pastebejimai; konstrukcinių sprendimų būdai, stogo dangos parinkimo klausimais.....
4u.gif


Idomu but pamatyt projekta smile.gif pas mane pati 8.5laipsnio stogas
Atsakyti
QUOTE(julija0001 @ 2012 06 04, 11:35)
Nekaip negaliu apsispresti. Statome vienauksti nama. Statybininkai sako, kad nereikia daryti mediniu perdangu, nes siltinsim stoga. O gipsa suksim is karto prie stogo. Ar netrukines tas gipsas, nes kai kuriose vietose aukstis siekia 6 m. Man atrodo, kad geriau padaryti medines perdangas, kurias apsiltinti, ir prie ju jau kabinti gipsa. Bet statybininkai tikina, kad toks budas yra brangesnis , nes reikia perdangu ir svarbiausia, kas tokiu atveju po skardiniu stogu susidarys kondensatas ir begs vanduo Dar siulo pusei namo(kur svetaine ir virtuve) lubas padaryti iki stogo, t.y. 6m. Ar tai bus gerai. Padekit, prasau, mums apsispresti:)

jei stogas sienu be perdangos neisvers, tuomet perdangos galima ir nedaryti.
Atsakyti
Laba diena, norejau pasiteirauti del Eternit arba izopol siferio blukimo, ar ilgai stogo spalva islieka nepakitusi? Ar toks stogas labai samanoja?
Galbut anksciau sioje temoje apie tai buvo diskutuojama, bet neturiu laiko perskaityt visa tema smile.gif
Atsakyti
Labai reikia atsiliepimų apie TEGULĄ švedišką skardą,kas jau turite užsidengę,ar nebarška lyjant,nepokši nuo saulės,nes labai jau bruka mums ją,o kaina nemaža-37lt/kv.m.Ačiū
Atsakyti
QUOTE(velniuke13 @ 2012 07 15, 08:46)
Labai reikia atsiliepimų apie TEGULĄ švedišką skardą,kas jau turite užsidengę,ar nebarška lyjant,nepokši nuo saulės,nes labai jau bruka mums ją,o kaina nemaža-37lt/kv.m.Ačiū

o kas tokie bruka?
Atsakyti
Gal kazkas turite ar siaip esate ka girdeje apie GERARD stogo danga?
Sako nebarska lyjant kaip skarda, yra ilgaamze...

Buciau dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti

http://www.monier.fr...ct/abeille.html
Idomu kokia Jusu nuomone ar deti toki molio spalvos stoa ar tradicini ruda? pasidalikit nuomone, man labai grazus molio ir kaip dazyt nama su dvislaiciu stogu 1 auksto, aciu
Atsakyti
QUOTE(Moteris* @ 2012 07 17, 11:29)
http://www.monier.fr...ct/abeille.html
Idomu kokia Jusu nuomone ar deti toki molio spalvos stoa ar tradicini ruda? pasidalikit nuomone, man labai grazus molio ir kaip dazyt nama su dvislaiciu stogu 1 auksto, aciu


Manau svarbiausia kaip Jums yra grazu smile.gif Koks patinka toki ir dekite 4u.gif
Atsakyti