Įkraunama...
Įkraunama...

Stogas nuo A iki Ž / 7 tema

QUOTE(Lyžuka @ 2013 04 08, 19:06)
Mūsų vienas pažįstamas irgi eternito šiferiu dengė, nežinau tiksliai koks paadinimas, spalva nublanko jau po kokių 3 metų, tokiais dryžiais nuėjo, tai garantija tipo 5 m buvo duota spalvai, tai jis iš gamyklos išsireikalavo naują dangą pusei stogo, o kitai siūlė tik dažus, absurdas kažkoks bus pusė lupta, puse skusta, kolkas dar vyksta derybos toliau  smile.gif, bet faktas tas kad jie pripažista broką ir ga;l su laiku gamins kokybiškesnį smile.gif

mes lauko pavėsinę su juo uždengėm. gal prieš 7-8m, tai originalios spalvos likę tik kur ne kur. šiaip stogas funkciją atlieką, bet estetikos nulis. pas mus po medžiais, bet gauna ir pietinės saulės nemažai. kai pavėsinei - pofik, svarbu nevarva ant galvos, bet namui - net nežiūrėjau į tą pusę. Net neįdomu kiek kainuoja. gal broką nusipirkau, gal nepasisekė, gal šiandien geresnį gamina - nežinau, bet man užteko tos patirties.
Atsakyti
Laukiame atsiliepimų apie lenkišką izolapą-eurofalą-cembritą, jo pranašumus/trūkumus lyginant su eternitu, kokias plėvėles naudojote?

Labai laukiu turinčiu lenkišką stogą atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(Loreciukaz @ 2013 04 08, 15:55)
mes irgi stogdengiu ieskom, tai galiu pasakyti, kad 60 lt uz kv.m yra absoliutus maksimumas, paprastai kaina sukasi apie 45-50 lt.



cia vilniuje? o jus kokia danga zadat det?
Atsakyti
Man irgi va butu idomu kiek kainuoja siferio dangos klojimas, jau plevele difusine yra, grebestai irgi, tai tik siferio klojimas veiksmas vilniuje.
Atsakyti
kokia kaina bituminėmis čerpelėmis Kaune? gal kas kontaktą brūkšteltų su rekomendacija, būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
mes už stogo iškėlimą sutarėm 35lt/kv. Stogas dvišlaitis, nešiltintas, danga - skarda, vieta Klaipėda
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2013 04 09, 11:07)
Man irgi va butu idomu kiek kainuoja siferio dangos klojimas, jau plevele difusine yra, grebestai irgi, tai tik siferio klojimas veiksmas vilniuje.

Jei ne paslaptis- kokią plėvelę klojot? Stogas "šaltas" ar....?
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 04 09, 21:54)
Jei ne paslaptis- kokią plėvelę klojot? Stogas "šaltas" ar....?


firmos jau nepamenu, bet difuzine pirkom Senukuose. Taip stogas slaitinis.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti