Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Kiek forumo dalyvėms/-iams metų? (79 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Irunia @ 2012 05 05, 13:21)
Dinamines galima kiek supratau, negalima laikyt po minutę.
Tai va ko man tie raumenai užaugo  lotuliukas.gif



Apskritai Side plank ir dinamines uzkacialina sonus biggrin.gif bet tada aktyviai cardio darom, krenta lasiakai nuo visur ir gali varyt kad ir tuos side plankus ir busim liaunos biggrin.gif bet jei nuliaunetu man juosmuo tai klubai dar labiau issikise ir platus atrodytu.... biggrin.gif einu side plank daryt kad kaip vapsva persmaukta per juosmeni nebuciau biggrin.gif o apkabinus jaustus tvirtas juosmuo (ir dabar jau toks yra biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 05 05, 13:25)
Labuka,
mokykitės vaikeliai, ryjate be jokio nušvitimo doh.gif  lotuliukas.gif
http://www.alfa.lt/s...12-05-05_06-00/



QUOTE(Irunia @ 2012 05 05, 13:45)
Bet kiek babkių sutaupytume tongue.gif



taip ir maniau, kad reik užsiimt bAdizmu (nuo žodžio badas) norint turėt figūrą ledinę biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
netikiu as tuo straipsniu. diedas uzsislepes nakti desra po kaldra kemsa kompotu uzsigerdamas, o dienom nemirksedamas visiem per akis meluoja tongue.gif

as siandien ryte uzsokus ant svarstykliu, pamaciau 58 prieky, siok toks "-", nes kaip 59.x taip 59.x! ir man kilo tokia ideja sekancios temos apklausai: "kaip daznai sveriates", ats galetu buti "kelis kartus per diena", "karta per diena", "keliskart per sav", "nesisveriu visai" ir t.t. o gal jau buvo tokia apklausa? reik su paieska paknisti.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 05 05, 15:25)
netikiu as tuo straipsniu. diedas uzsislepes nakti desra po kaldra kemsa kompotu uzsigerdamas, o dienom nemirksedamas visiem per akis meluoja tongue.gif

as siandien ryte uzsokus ant svarstykliu, pamaciau 58 prieky, siok toks "-", nes kaip 59.x taip 59.x! ir man kilo tokia ideja sekancios temos apklausai: "kaip daznai sveriates", ats galetu buti "kelis kartus per diena", "karta per diena", "keliskart per sav", "nesisveriu visai" ir t.t. o gal jau buvo tokia apklausa? reik su paieska paknisti.



asir manau kad jis tikrai valgo, netikiu tokiais indais..zinant, kad jie sukti vis tiek velniai biggrin.gif

del apklausos galima biggrin.gif as kadangi atejus kokios dvi apklausos pries tai, tai negaliu pasakyt, ar buvo nebuvo toks klausimas..itariu turejo tikrai but... biggrin.gif

nesisveriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 05 05, 17:25)
netikiu as tuo straipsniu. diedas uzsislepes nakti desra po kaldra kemsa kompotu uzsigerdamas, o dienom nemirksedamas visiem per akis meluoja tongue.gif

as siandien ryte uzsokus ant svarstykliu, pamaciau 58 prieky, siok toks "-", nes kaip 59.x taip 59.x! ir man kilo tokia ideja sekancios temos apklausai: "kaip daznai sveriates", ats galetu buti "kelis kartus per diena", "karta per diena", "keliskart per sav", "nesisveriu visai" ir t.t. o gal jau buvo tokia apklausa? reik su paieska paknisti.

Liuks, juk viskas tinka, vis įdomiau thumbup.gif

Tipo sekė 10 parų tą indą ištisai g.gif Atseit saulės pavalgo ir gerai irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 05 gegužės 2012 - 16:53
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 05 05, 15:52)
Liuks, juk viskas tinka, vis įdomiau thumbup.gif

Tipo sekė 10 parų tą indą ištisai g.gif Atseit saulės pavalgo ir gerai irnesakyk.gif  hihihi.gif



aha atmosferos planktonu minta...
Atsakyti
special for Sedindriuke:
user posted image
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 05 05, 17:57)
special for Sedindriuke:




aciu aciu smile.gif) grazu saunu pavydziu smile.gif maniskiai daigeliai buvo 1 cm du menesius ir va nunyko biggrin.gif ismesiu tuoj viska biggrin.gif o plem bendradarbi sueme uz kanapiu derliu... ne ta auginau matomai... biggrin.gif ciliai..pfffii biggrin.gif
Atsakyti
maciau per tv, kad kanapes augina prie lempos sviesos biggrin.gif
Atsakyti
Einu sportuot - kojom siandien, nors uzvakar buvo kojom, bet vakar dayoff pasidariau su Mandy333 prapliurpus biggrin.gif siandien nuo darbo iseigine buvo, bet neina man prisiverst dienos metu sportint kai ipratus vakare savo laiku, ir tiek. einu dabar pavaryt workout Shake your sexy Tale Workout is Loving Fit biggrin.gif ir paskui Cardio Workout SM 18 min workout is BR. Pashake'insiu biggrin.gif

Gero vakaro.
Atsakyti
Yra nemažai prana mintančių. Viena tokia veikėja Jasmuheen visai nesenai LT buvo. Jau senai maitinasi tik kosmine energija.
Šiaip teisingai atliekant pranajamą arba ciguną, patikėkit valgyt nesinori. Net pykina kartais nuo energijos pertekliaus.
Nu bet čia šiaip, iš serijos - vaikai, nebandykit to pakartoti namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 05 05, 21:03)
Nu bet čia šiaip, iš serijos - vaikai, nebandykit to pakartoti namie smile.gif

Aš mėnulio užtat bandysiu paragausiu ryt. Ir jūs nepražioplinkit. Ryt dešimtą vakaro super pilnatis: 14 proc. didesnė, 30 proc. ryškesnė.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 05 05, 21:14)
Aš mėnulio užtat bandysiu paragausiu ryt. Ir jūs nepražioplinkit. Ryt dešimtą vakaro super pilnatis: 14 proc. didesnė, 30 proc. ryškesnė.

Ar užteks visiems??? lotuliukas.gif
Atsakyti