Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (16 tema)

Sveikos 4u.gif

Merginos, paaiskinkit, man naujokei su tai OT ...
Vakar buvo pati ryzkiausia antra juostele is visu darytu, o siandien jau blankesne. Tai reiskias , kad galima skaityti vakar teigiama OT? Ir reiskias, kad po 24-48 val nuo vakar daryto testo ivyks O?
Ar siandien ne per velu su vyru smileysex.gif ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2012 04 26, 15:55)
Sveikos  4u.gif

Merginos, paaiskinkit, man naujokei su tai OT ...
Vakar buvo pati ryzkiausia antra juostele is visu darytu, o siandien jau blankesne. Tai reiskias , kad galima skaityti vakar teigiama OT? Ir reiskias, kad po 24-48 val nuo vakar daryto testo ivyks O?
Ar siandien ne per velu su vyru  smileysex.gifax.gif

Pats laikas vakar ir siandien mirksiukas.gif Bet manau ir ryt ne velud ar bus thumbup.gif
Atsakyti
darykit siandie ir rytoj ND niekas nepervelu smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 04 26, 15:56)
Pats laikas vakar ir siandien  mirksiukas.gif  Bet manau ir ryt ne velud ar bus  thumbup.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Beje, jei ciklas anovuliacinis, tai LH banga buna ar ne? Ar OT buna it sniegas? blush2.gif
Atsakyti
man buvo vienas ciklas anovalinis matydavosi vos vos rausva antra juostele jautruma dariausi 20mIU . 30mIU balta kaip sniegas
Papildyta:
QUOTE(Miaffa @ 2012 04 26, 13:02)
Beje, jei ciklas anovuliacinis, tai LH banga buna ar ne? Ar OT buna it sniegas?  blush2.gif

nesuprantu kartais as tu OT ir dabar darausi nera tokia jau riski antra juostele kaip kontroline,bet matosi puikiai,tai ir uzkaitau kaip teigiama lotuliukas.gif
Atsakyti
dar noriu pasiteirauti, sakykim ovuliacija ivyksta vakare, ar kita diena po ovuliacijos testukas jau turi buti blankus? ax.gif

p. s. man vakar buvo abi juosteles vienodo ryskumo.. bet folikulo matyti jau nebuvo.. turbut buvo ovuliaves..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TrioSSS: 26 balandžio 2012 - 15:12
ar gali OT nuo 25 d. iki siandien rodyti ryskius II ? Mistika kazkokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2012 04 30, 14:36)
ar gali OT nuo 25 d. iki siandien rodyti ryskius II ? Mistika kazkokia doh.gif


Kiek cia skaitinejau, jei po O ovul.testukai vis dar rodo II, gal pasiseke? wink.gif labai labai linkiu!
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 04 30, 22:34)
Kiek cia skaitinejau, jei po O ovul.testukai vis dar rodo II, gal pasiseke? wink.gif labai labai linkiu!


Jis iskarto tikrai nerodis jei ir uzkibo
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 04 30, 21:34)
Kiek cia skaitinejau, jei po O ovul.testukai vis dar rodo II, gal pasiseke? wink.gif labai labai linkiu!



ne tikrai, nesu nestuke.. BT nepakilusi..
Atsakyti
visgi man visi OT melavo.. O dar nebuvo, nes issityriau PRG ir jis labai zemas doh.gif va Tau ir Eurovaistines OT doh.gif
Atsakyti