Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (16 tema)

QUOTE(TrioSSS @ 2012 05 03, 07:43)
visgi man visi OT melavo.. O dar nebuvo, nes issityriau PRG ir jis labai zemas  doh.gif  va Tau ir Eurovaistines OT  doh.gif

o prie ko PRG prie ovuliacijos testu? OT rodo LH hormono banga, o ne progesterono...
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 05 03, 12:28)
o prie ko PRG prie ovuliacijos testu? OT rodo LH hormono banga, o ne progesterono...


prie to pacio, kad pakiles PRG rodo ivykusia ovuliacija.. o jis pas mane nebuvo pakiles.. bet OT rode, kad O ivyko..
del LH zinau
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2012 05 03, 13:35)
prie to pacio, kad pakiles PRG rodo ivykusia ovuliacija.. o jis pas mane nebuvo pakiles.. bet OT rode, kad O ivyko..
del LH zinau

OT rodo LH hormono banga, o po jos per 12-48val. ivyksta ovuliacija. O PRG pradeda kilti kai ovuliacija jau yra ivykus. O ji ne 1 sekunde vyksta... Tai susumavus ovuliacijos vykimo laika ir laika nuo lh bangos iki O, tiesiog ir pataikei i ta laika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 05 03, 14:46)
OT rodo LH hormono banga, o po jos per 12-48val. ivyksta ovuliacija. O PRG pradeda kilti kai ovuliacija jau yra ivykus. O ji ne 1 sekunde vyksta... Tai susumavus ovuliacijos vykimo laika ir laika nuo lh bangos iki O, tiesiog ir pataikei i ta laika  ax.gif


buvau siandien pas Klima sake PRG pradeda kilti jau siek tiek pries O iki kokiu 5 bent.. pas mane deja buvo tik 0,64 nmol/l verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2012 05 03, 15:51)
buvau siandien pas Klima sake PRG pradeda kilti jau siek tiek pries O iki kokiu 5 bent.. pas mane deja buvo tik 0,64 nmol/l verysad.gif

O tai su kuo gali but susije, kad testai taip apgavo?
Nors man si cikla irgi keistenybiu su jaisi buvo, net nusprendziau netiket jeis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

dėl OT ir PRG pasisakysiu. Aš pastojau su PRG 21,75 nmol (7 DPO), anot VK gydytojos, toks PRG rodytų nepilnavertę ovuliaciją, bet man pavyko kažkaip ir pastoti su tokiu skaičiuku.
Man OT rodė artėjančia O šį ciklą, todėl ne visada reiktų nurašinėti PRG rezultatą, bet jei jis tik 0,6 tai tada reiktų susirūpinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 05 03, 14:53)
O tai su kuo gali but susije, kad testai taip apgavo?
Nors man si cikla irgi keistenybiu su jaisi buvo, net nusprendziau netiket jeis  lotuliukas.gif


nezinau gal yra LH hormono padidejimas (o del ko neisivaizduoju).. nors siandien buvau pasiemusi savo paciento knygute ir varciau hormonu tyrimu atsakymus, tai LH normose buvo .. bet gal si cikla subludijo.. zinok sunku pasakyti..
todel OT daugiau nebedarau

QUOTE(Majaj @ 2012 05 03, 14:55)
Sveikos,

dėl OT ir PRG pasisakysiu. Aš pastojau su PRG 21,75 nmol (7 DPO), anot VK gydytojos, toks PRG rodytų nepilnavertę ovuliaciją, bet man pavyko kažkaip ir pastoti su tokiu skaičiuku.
Man OT rodė artėjančia O šį ciklą, todėl ne visada reiktų nurašinėti PRG rezultatą, bet jei jis tik 0,6 tai tada reiktų susirūpinti  g.gif


man atrodo cia tikrai pilnaverte O.. man atrodo buvo kas su 12 pagavo, bet neissilaike vaisius..

o mano PRG visad toks zemas, todel norint pastoti reik stimuliuotis.. pirmaja uogyte taip pagavom, dabar vel reikalas pribrendo .. doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

As ir pradejau su OT gaudyti O, dvi dienas antra juosetle ryski, bet blankesne uz kontro, tai nurasau kaip neigiama..
Siandien jau ryskejo, tai jau siandien banga? Tai geriau siandien ar ryt ND, nes kasdien manau nera gerai, bent kas antra diena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareleS @ 2012 05 03, 15:49)
Sveikos,

As ir pradejau su OT gaudyti O, dvi dienas antra juosetle ryski, bet blankesne uz kontro, tai nurasau kaip neigiama..
Siandien jau ryskejo, tai jau siandien banga? Tai geriau siandien ar ryt ND, nes kasdien manau nera gerai, bent kas antra diena?  g.gif


jei tiksliai zinociau, kad jau O daryciau kasdien.. juk cia tik keletas dieneliu.. nuo to vyro turtas nepabloges.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2012 05 03, 16:52)
jei tiksliai zinociau, kad jau O daryciau kasdien.. juk cia tik keletas dieneliu.. nuo to vyro turtas nepabloges.. mirksiukas.gif



aciu uz atsakyma, rizikuosim gaudyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2012 05 03, 07:43)
visgi man visi OT melavo.. O dar nebuvo, nes issityriau PRG ir jis labai zemas  doh.gif  va Tau ir Eurovaistines OT  doh.gif


Gal per jautrūs testai?Siūlyčiau pabandyti mažiau jautrius. LH pikas parodo, kad ovuliacija įvyks per vieną-dvi paras, tad teigiamas testas būna PRIEŠ ovuliaciją, o ne jos metu.
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 05 03, 21:13)
Gal per jautrūs testai?Siūlyčiau pabandyti mažiau jautrius. LH pikas parodo, kad ovuliacija įvyks per vieną-dvi paras, tad teigiamas testas būna PRIEŠ ovuliaciją, o ne jos metu.


testai tikrai nejautrus.. 40 tiniai..
Atsakyti