Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 119 tema

QUOTE(chiquitka @ 2012 04 18, 22:29)
Nu tiesiog nematau prasmes su Jumis toliau diskusija testi po tokiu pareiskimu biggrin.gif

is pradziu matet prasme kreipdama demesi i mandagumus doh.gif
QUOTE(kristalines @ 2012 04 18, 18:04)
Maggie laikrodis tikrai geras  biggrin.gif

nu krc ;] laimejo laikrodis, nors jo realiai ten normaliai nesimato. ir taip, jis tikrai geras biggrin.gif
as tai stengiausi atkreipt jusu demesi i zalia spalva, sviesa ir nuotraukos liudnuma. tai ne, se tau, laikrodis kietas. ot. biggrin.gif
QUOTE(erikamaja @ 2012 04 17, 11:53)
Kažkokia nesamonė. Nors  proginių nelinkus kritikuoti, norisi žmogų pasveikinti ir palinkėti skrydžio. Tačiau leidžiu sau prie Tavęs priekabiauti, nes nu gaila žiūrėt, kai dedi tokias nesamones.

visishkai pritariu. nustebau. laukiu naujo auto. ir ne nugara. ;]
QUOTE(noisy-B @ 2012 04 16, 22:54)
sunkus metas? :/ laikrodis kietas smile.gif

eeemm. nu nzn. ko gero.
kita vertus, kaip auto su afigiena nuosirdzia sypsena pasidaryt? biggrin.gif kazkaip juokinga, nes tai butu gryns pozavims, dirbtinumas. sypsena dar dar, bet pvz "pagaut save" juokiantis, manau, neimanoma..
kur tavo projekto naujienos? as tai laukiu.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 04 18, 23:44)

visishkai pritariu. nustebau. laukiu naujo auto. ir ne nugara. ;]


Tą dieną man tokia foto tiko smile.gif Dabar aš jau pati į ją žiūrėti nebenoriu biggrin.gif Sugėdinta jūsų visų bandžiau pasidaryti normalų auto, supratau, kad tokie dalykai ne man smile.gif Nemoku, nepavyksta ir neturiu tiek kantrybės biggrin.gif Geriau fotografuosiu tai kas patinka, o ne tai, kas yra kančia smile.gif Gal kada nors galvosiu kitaip...
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 04 18, 21:44)
is pradziu matet prasme kreipdama demesi i mandagumus  doh.gif

tikriausiai nereikejo matyt ir is pradziu doh.gif bet mirties tikrai niekam nelinkejau biggrin.gif
ir dar, man zymiai maloniau ka i mane "tu" kreipiesi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos - vitaminų, juk pavasaris, pagerkit ir nuotaika bus kaip po gero sekso.
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 04 19, 06:08)
Merginos - vitaminų, juk pavasaris, pagerkit ir nuotaika bus kaip po gero sekso.

Aš tai linkus iš karto gero sekso palinkėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maija @ 2012 04 18, 22:52)
Tą dieną man tokia foto tiko smile.gif Dabar aš jau pati į ją žiūrėti nebenoriu biggrin.gif Sugėdinta jūsų visų bandžiau pasidaryti normalų auto, supratau, kad tokie dalykai ne man smile.gif Nemoku, nepavyksta ir neturiu tiek kantrybės biggrin.gif Geriau fotografuosiu tai kas patinka, o ne tai, kas yra kančia smile.gif Gal kada nors galvosiu kitaip...

O Tu priimk tai kaip iššūkį, ir padaryk taip, kaip "padarei" puodukus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 19 balandžio 2012 - 07:12
QUOTE(chiquitka @ 2012 04 18, 23:31)
Nu va, jau tryse  biggrin.gif  visa hebra gaunas  biggrin.gif
Idedu is archyvo viena Raudona. Baisiai nepeikit, nes cia netyciukinis panningo bandymas. Antras planas tai nekoks, teko gaudyt kur vaziavo smile.gif
Ir dar... matau ant padangu (litniaku) smailus su geltona nosim biggrin.gif
http://farm8.staticf...55f369f67_z.jpg[/img]

Labas,

Aš irgi norėč žaist. O kokios taisyklės?
Ir kaip tą paningą daryt, niekaip nesuvokiu.
Knygos bigsmile.gif gerulis. Tik kad laiko mirtinai nėra..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 19 balandžio 2012 - 07:15
QUOTE(rG @ 2012 04 19, 07:08)
Merginos - vitaminų, juk pavasaris, pagerkit ir nuotaika bus kaip po gero sekso.

Arba gero sexo, kad net vitaminų nebereikėtų wink.gif

Maggie, žalia pastebejau irgi, bet laikrodis paėmė viršų, labiausiia jis patraukė akį, pradėjau ziurineti kas ten per gėris biggrin.gif


Ačiū merginos, bandysim vėl ir vėl, kol bus gerai, ir ne tik šeimos albumui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 04 19, 06:08)
Merginos - vitaminų, juk pavasaris, pagerkit ir nuotaika bus kaip po gero sekso.

tai kam tie vitaminai jei gali būt geras seksas tongue.gif
Atsakyti
Labs bendramoksles biggrin.gif
Si ryta pasigailejau, kad neturejau kameros po ranka. Nors velavau i darba, bet vis tiek buciau stojus pyskint vaizdo. Ryte taip graziai nuo zemes ruko garas, didelis zalias laukas, keli medziai, besiganantys zirgai ir lyg nedrasiai pro sali besiskverbianti saule.. Cia reikia pamatyt, nes aprasyt graziai nemoku. Aisku dar klausimas kaip ten butu pavyke nufotografuot biggrin.gif
Atsakyti
As ir i zaidima jungciausi blush2.gif
Labas smile.gif
Atsakyti
As irgi uz seksa biggrin.gif
QUOTE(R.i.R. @ 2012 04 19, 06:15)
Aš irgi norėč žaist. O kokios taisyklės?

Per dvi savaites atnesti nuotrauka/as su kazkuom kas raudona, o kas tai bus - fantazijos reikalas. Raudonas zmogus, raudonas dramblys, ar raudona sudziuvusi paprika biggrin.gif nesvarbu. Svarbu, kad butu skaniai pateikta ax.gif Daugiau jokiu apribojimu wink.gif
QUOTE(*Itza* @ 2012 04 19, 11:14)
Labs bendramoksles  biggrin.gif
Si ryta pasigailejau, kad neturejau kameros po ranka. Nors velavau i darba, bet vis tiek buciau stojus pyskint vaizdo. Ryte taip graziai nuo zemes ruko garas, didelis zalias laukas, keli medziai, besiganantys zirgai ir lyg nedrasiai pro sali besiskverbianti saule.. Cia reikia pamatyt, nes aprasyt graziai nemoku. Aisku dar klausimas kaip ten butu pavyke nufotografuot biggrin.gif

As su savim todel dabar visur kamera tampau biggrin.gif Tik kad vistiek deja ne visada iseina visu groziu parodyt, taip kaip jos gamta sukure smile.gif
Atsakyti