Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 19, 10:17)
Sveikutės  4u.gif . Turiu laisvą pamokėlę, tai skubu pasigirti,

thumbup.gif
Ir kaip su etika?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 04 19, 12:39)
pas mus dar ėjo į tris pamokas penktadienį. Šaunu, kad tavo nuotaika puiki.

Sakė, kad rytoj dar eis į tris pirmas pamokas, tai mano antra ir trečia pamoka, į kurias gali užsukti (kas ten juos žino), bet yra kelios, kurių stebėta po 2 pamokas, tai pas jas gal pirmiau eis g.gif (pas mane buvo jau trijose pamokose - pasaulio paž., lietuvių k., matematika, rytoj lietuvių ir pasaulis).

QUOTE(simba3 @ 2012 04 19, 13:44)
thumbup.gif
Ir kaip su etika?? g.gif

Nebuvo niekas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 19, 14:07)
Sakė, kad rytoj dar eis į tris pirmas pamokas, tai mano antra ir trečia pamoka, į kurias gali užsukti (kas ten juos žino), bet yra kelios, kurių stebėta po 2 pamokas, tai pas jas gal pirmiau eis  g.gif  (pas mane buvo jau trijose pamokose - pasaulio paž., lietuvių k., matematika, rytoj lietuvių ir pasaulis).
Nebuvo niekas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Kaip gerai - rytoj paskutinė audito diena. Savaitgalis bus skirtas poilsiui. Mes ryt iškylausim, nors oro prognozės prastos.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 19, 15:07)
Sakė, kad rytoj dar eis į tris pirmas pamokas, tai mano antra ir trečia pamoka, į kurias gali užsukti , rytoj lietuvių ir pasaulis).

Po tokios savaitės Tau , Smilgut, kita savaitėlė bus tikras relaksas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 19 balandžio 2012 - 15:26
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 19, 10:17)
Sveikutės  4u.gif . Turiu laisvą pamokėlę, tai skubu pasigirti, kad ką tik buvo trečia auditorė lietuvių kalbos pamokoje ir vėl labai dėkojo ir gyrė už puikią pamoką  thumbup.gif  thumbup.gif . Viskas, ko reikia buvo ir tikslingai panaudota, labai vaikai drausmingi ir aktyvūs buvo, žodžiu  thumbup.gif . Bet negi ateis dar šiandien ir į etiką  doh.gif  (žinau, kad gali eiti ir ne vieną pamoką per dieną, bet būtų jau ką žinau, nes yra tokių, kurių dar nelankė visai  blink.gif ). Ryt po 4 pamokų jau kviečiasi skelbti preliminarius mokyklos rodiklius, tai gal rytoj išvis nebeis  g.gif ???

4u.gif Tau liko tik viena diena.Kas liečia penktadienio pamokas, tai pas mūsų dičkius net į septintą nuėjo penktadienį. Darbštūs žmonės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 04 19, 16:25)
Po tokios savaitės Tau , Smilgut, kita savaitėlė bus tikras relaksas thumbup.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(linastri @ 2012 04 19, 16:28)
4u.gif Tau liko tik viena diena.Kas liečia penktadienio pamokas, tai pas mūsų dičkius net į septintą nuėjo penktadienį. Darbštūs žmonės doh.gif

Tai kad jau po keturių pamokų kviečiasi susakyti preliminarias išvadas g.gif
Atsakyti
Laba dienele

Smilgue, džiaugiuos su tavim kartu drinks_cheers.gif


QUOTE(b.s @ 2012 04 19, 14:43)
Mes ryt iškylausim, nors oro prognozės prastos.

Dzin tas prognozes. Jau tai, kad savaitgalis yra gerai drinks_cheers.gif


O mano vaikai šiandien kaip širšių apsėsti doh.gif . Paralelinės klasės irgi blush2.gif . Siaubingai pavargau. O dar ryt darbo diena. Hrrrr....
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 19, 17:39)
Smilgue, džiaugiuos su tavim kartu  drinks_cheers.gif

Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurute @ 2012 04 19, 17:39)
O dar ryt darbo diena. Hrrrr....

Bet jau paskutinė šią savaitę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
pamenu, kai kažkada atradau pradinukių skyrelį, tai buvo taip tylu ir ramu, kad per metus viena\ą temą vos užbaigdavom lotuliukas.gif . O dabar čia tikras dūzgulynas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik neužeik porą dienų - jau reikia ieškoti, kur dingot thumbup.gif

Turiu klausimą klaipedietėms - kitą penktadienį su vaikučiais važiuojam į Klaipėdą. Svarstom galimybę užvažiuoti į mini zoologijos sodą, kuris yra nuo Klaipėdos į Vilniaus pusę pavažiaus truputį nuo Jakų žiedo. Ar jis vertas dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2012 04 19, 18:44)
Sveikutės  smile.gif
pamenu, kai kažkada atradau pradinukių skyrelį, tai buvo taip tylu ir ramu, kad per metus viena\ą temą vos užbaigdavom lotuliukas.gif . O dabar čia tikras dūzgulynas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tik neužeik porą dienų - jau reikia ieškoti, kur dingot thumbup.gif

Turiu klausimą klaipedietėms - kitą penktadienį su vaikučiais važiuojam į Klaipėdą. Svarstom galimybę užvažiuoti į mini zoologijos sodą, kuris yra nuo Klaipėdos į Vilniaus pusę pavažiaus truputį nuo Jakų žiedo. Ar jis vertas dėmesio?

Bandysiu atsakyti aš mirksiukas.gif mano šeimynai tai patinka, su vaikais irgi tradiciškai važiuojam. Gamtininkų būrelio vaikai buvo per velykų atostogas. Manau, kad pakankamai daug žvėrių, yra liūtas, puma, tigras, daug visokių stirninių, lamų, beždžionių ir dar visokių ten pilna, lamos vaikšto palaidos, vaikai jas maitina ir daug visokių paukščių. Man tai ten patinka.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 19, 17:39)
O mano vaikai šiandien kaip širšių apsėsti   doh.gif  . Paralelinės klasės irgi  blush2.gif  . Siaubingai pavargau. O dar ryt darbo diena. Hrrrr....


Sveikutes podruskes smile.gif
Mano vaikai sian baisiau nei sirsynas, man net sirdi durt pradejo, taip jau isnervino, kosmaras. Pilnatis arteja, matomai veikia juos ....

Smilgut, baltai pavydziu, kad tavo kosmarui pabaiga sviecia. Jau rytoj ziebk pergales taure smile.gif

Mergaites noriu paklausti ar kuri dirbat su protiskai atsilikusiais, gal turite spec. mokyklu pratybas. Kazkaip prekyboje as ju nematau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaša: 19 balandžio 2012 - 17:55
QUOTE(Jaša @ 2012 04 19, 18:51)
Sveikutes podruskes smile.gif
Mano vaikai sian baisiau nei sirsynas, man net sirdi durt pradejo, taip jau isnervino, kosmaras. Pilnatis arteja, matomai veikia juos ....

Smilgut, baltai pavydziu, kad tavo kosmarui pabaiga sviecia. Jau rytoj ziebk pergales taure smile.gif

Mergaites noriu paklausti ar kuri dirbat su protiskai atsilikusiais, gal turite spec. mokyklu pratybas. Kazkaip prekyboje as ju nematau.

Ačiū už sveikinimus ir aš pati sau pavydžiu, kad pagaliau viskas baigsis thumbup.gif , lauksim, kada valdžia griebs už gerklių, kad buvo kažkas negerai lotuliukas.gif .
Mano vienam mokinukui nustatytas nežymus protinis atsilikimas. Jis dėl papildomų priežasčių mokomas namuose. Jokių ypatingų pratybų neturim, naudojamės žemesnių klasių medžiaga, parenkam kažką iš kažkur, atšviečiam, naudojame O.Štitilienės matematikos vadovėlį (spec.mokykloms) ir tiek ax.gif . Vietoj tas vaikiukas trepsi, jokio judėjimo nematyt, bet ten dar daugiau problemų yra (cerebrinis paralyžius)
Atsakyti