Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Puikios žinios, SMilga1972.
Kokią lietuvių kalbos temą aiškinai?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 04 19, 19:03)
Puikios žinios, SMilga1972.
Kokią lietuvių kalbos temą aiškinai?

Kartojom prieveiksmį ir tęsėm pokalbį apie A.Baranausko "Anykščių šilelį" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 18, 20:45)

Mergaitės, kas norite gauti info apie naujos temos atsiradimą, įsirašykite pašte savo el paštą į MANO ADRESATAI



Atsiprasau uz ziopluma, bet musu paste nerandu MANO ADRESATAI, kur ta savo @ irasyti?
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 04 19, 19:16)
Atsiprasau uz ziopluma, bet musu paste nerandu MANO ADRESATAI, kur ta savo @ irasyti?

Spustelk trikampiuką šalia EL.PAŠTAS ir išsiskleidusiame meniu rasi KONTAKTAI
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 19, 19:34)
Spustelk trikampiuką šalia EL.PAŠTAS ir išsiskleidusiame meniu rasi KONTAKTAI


Oi aciu, tikra tundra pasijutau, viska isspaudziau, o ten nepagalvojau doh.gif . Ir ten jau mano adresas beje irasytas
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 04 19, 19:38)
Oi aciu, tikra tundra pasijutau, viska isspaudziau, o ten nepagalvojau  doh.gif .  Ir ten jau mano adresas beje irasytas

Jokia ne tundra schmoll.gif , neįmanoma visko mokėti ir žinoti (neįmanoma visų visko išmokyti, bet įmanoma visus kai ko išmokyti mirksiukas.gif ), aš irgi pradžioje nežinojau, nes nedraugavusi buvau su gmail ax.gif , mano paštas yra hotmail, o ten viskas kitaip mirksiukas.gif .
P.S. Jaučiasi, kad audituojama esu, net pačiai juokinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 19 balandžio 2012 - 18:41
Mergaitės, ar kuriai teko daryti neformalaus ugdymo pristatymą prezentacijos forma? Ką ten svarbaus paminėjote?
Kitą savaitę pas mus užplanuota Atvirų durų diena. Turiu ryt poryt paruošti vaidybos būrelio pristatymą plačiąjai mokyklos masei. Būtų šaunu, jei pasidalintumėte pavyzdžiais ax.gif
Atsakyti
Jaša - dėkuiiiii 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Esu pikta ir nuliūdus verysad.gif - naudojausi senąja gmailo versija. Šiandien radau jau naują, kuri man visai neveikia. T.y. veikia, bet taaaaaaaaaip stabdo, kad norint pažiūrėti kas lapo apačioj reikia kelias minutes pralaukti. Ar niekam nekliūna naujoji versija. O gal kuri žinote, dėl ko čia taip? cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vildinga: 19 balandžio 2012 - 18:46
QUOTE(lutute1 @ 2012 04 19, 19:44)
Mergaitės, ar kuriai teko daryti neformalaus ugdymo pristatymą prezentacijos forma? Ką ten svarbaus paminėjote?
Kitą savaitę pas mus užplanuota Atvirų durų diena. Turiu ryt poryt paruošti vaidybos būrelio pristatymą plačiąjai mokyklos masei. Būtų šaunu, jei pasidalintumėte pavyzdžiais ax.gif

Nesu daruisi, bet įsivaizduoju, kad turėtų būti nuotraukos, veiklos aprašymas, gal kokie vaikų komentarai, gal dar video įterptas, na net nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2012 04 19, 16:44)
Turiu klausimą klaipedietėms - kitą penktadienį su vaikučiais važiuojam į Klaipėdą. Svarstom galimybę užvažiuoti į mini zoologijos sodą, kuris yra nuo Klaipėdos į Vilniaus pusę pavažiaus truputį nuo Jakų žiedo. Ar jis vertas dėmesio?

Aš irgi su kiekvienais vaikais ten važiuoju mirksiukas.gif . Turiu pasakyt, kad anksčiau buvo įdomiau, kol gyvūnų mažiau turėjo blush2.gif . Ypač žavėdavo, kad nepavojingi gyvuliukai vaikščiodavo po teritoriją... stirnos, lamos, stručiai... Dabar jiems trūksta personalo, tokiai teritorijai prižiūrėt. Bet vis vien verta. Linkiu gero oro, kad labiau pajustumėt malonumą bigsmile.gif .

Ką dar planuojat veikt Klaipėdoj?
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2012 04 19, 19:46)
Jaša - dėkuiiiii 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Esu pikta ir nuliūdus verysad.gif  - naudojausi senąja gmailo versija. Šiandien radau jau naują, kuri man visai neveikia. T.y. veikia, bet taaaaaaaaaip stabdo, kad norint pažiūrėti kas lapo apačioj reikia kelias minutes pralaukti. Ar niekam nekliūna naujoji versija. O gal kuri žinote, dėl ko čia taip? cray.gif

Man viskas ok mirksiukas.gif . Gal čia nuo kompiuterio priklauso g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2012 04 19, 18:46)
Esu pikta ir nuliūdus verysad.gif  - naudojausi senąja gmailo versija. Šiandien radau jau naują, kuri man visai neveikia. T.y. veikia, bet taaaaaaaaaip stabdo, kad norint pažiūrėti kas lapo apačioj reikia kelias minutes pralaukti. Ar niekam nekliūna naujoji versija. O gal kuri žinote, dėl ko čia taip? cray.gif

Man senoji irgi buvo malonesnė, bet teko priprast prie naujos. Visa vien kažkada senoji baigsis.
Bet šiandien gmailas itin "lagina"
Atsakyti