Įkraunama...
Įkraunama...

"Emmaljunga" vežimai

QUOTE(*lavista* @ 2006 11 26, 20:36)
lyg ir apsistojom ties emaljungu, bet negalim del modelio apsisprest  g.gif
gal cia yra nusimananciu ?!  mirksiukas.gif
kas geriau emmaljunga-  city jet  ar classic duo combi  ????


Apziurejau parodoj, tai man city jet - labai praktiskas ir patogus, mavringas.
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2006 11 26, 21:22)
Apziurejau parodoj, tai man city jet - labai praktiskas ir patogus, mavringas.


bet classic irgi niekuo nenusileidzia rolleyes.gif gal net geresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2006 11 26, 21:22)
Apziurejau parodoj, tai man city jet - labai praktiskas ir patogus, mavringas.

Ir aš parodoj šį nusižiūrėjau ir čiupinėjau, bet man užkliuvo tai, kad jo sportinė dalis iki visiškai horizontalios padėties neišsitiesia. Vadinasi miegojimui labai geras tik lopšys, bet gerai, kad jis didelis ir ilgam užteks. Tas pats ir su Quiny Buzz - labai patiko, bet sėdima dalis neišsitiesia, o lopšiukas labai mažas...
Žodžiu mes po parodos likom dar labiau neapsisprendę g.gif
Atsakyti
Mane irgi domina sportiniai emmaljungai, konkreciai Scooter. Gaila, gyvai jo neciupinejau. Ka gero/blogo apie ji galit pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2006 11 28, 14:21)
Mane irgi domina sportiniai emmaljungai, konkreciai Scooter. Gaila, gyvai jo neciupinejau. Ka gero/blogo apie ji galit pasakyt?

Sorry, bet mes turim Clasic duo combi. Mum labai tinka ir patinka. Nerekomenduociau pirkti sio vezimo tik tuo atveju, jei mamai reiktu ji kur nors paciai nesti. Tada jis netinka. Vyras tiesa, lopsi panesioja, bet as jo nepanesciau. Bet jei nereik niekur nesti tai tikrai geriausias variantas...
Be to galiu pagirti bebecenterio servisa. Mum po pasivazinejimo prie juros ir miskais, biski apdauze ratus buvom, tai kreipemes i bebecenteri ir mum visas bedeles sutvarke, sutepe ratus, sureguliavo, kad tiesiau vaziuotu, net reikiamas detales (kurias sulauzem) uzsake ir viskas nemokamai, tipo garntija. O rudeniop buvom suomijoj, tai ten kas antras vezimas emmaljunga, o kiti labai panasus i emmaljunga (dideli ratai, tvirtas remas ir co).
Atsakyti
Ar City jet telpa i standartini, senos statybos namu lifta g.gif Jo plotis 65cm, iki galo prapletus duris liftas - 65cm, kazi ar isprausciau g.gif bigsmile.gif Gal kas turit patirti su liftais, nes tasyt i trecia auksta doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2006 12 28, 20:00)
Ar City jet telpa i standartini, senos statybos namu lifta g.gif Jo plotis 65cm, iki galo prapletus duris liftas - 65cm, kazi ar isprausciau g.gif  bigsmile.gif Gal kas turit patirti su liftais, nes tasyt i trecia auksta  doh.gif  schmoll.gif

Asmeninės patirties neturiu, bet parduotuvės konsultantas sakė, kai klausinėjau apie city jet, kad į standartinį liftą jis netelpa verysad.gif . Susipakuoji važiuoklę ir tik tada prašom į liftą.
Atsakyti
QUOTE(laiva @ 2006 12 29, 15:09)
Asmeninės patirties neturiu, bet parduotuvės konsultantas sakė, kai klausinėjau apie city jet, kad į standartinį liftą jis netelpa verysad.gif . Susipakuoji važiuoklę ir tik tada prašom į liftą.


Ojei kaip liudna, taip norejau nusipirkti verysad.gif Bet bus nepatogu lankstyt vezima ir vaika tempti rankoj, o dar dukriuke pedina kartu doh.gif , o kartais ir ciuckis doh.gif lotuliukas.gif
Teks turbut city cross pirkti, lygtai taip vadinasi g.gif Sitas tikrai telpa.

Gal kas nors planuojate pirkti emma, kooperuokimes, bus pigiau, jie taiko nuolaida lygtai nuo 3000 , nes man teks pirkti, vaikis didelis kita ziema netilpsim i chicca, nors dukra iki triju metu puikiausiai i saviski chicca tilpo, au galvojau i nieka nekeisiu tokio puikaus vezimo ir sunui toki pat pirkom nauja, o vat kaip gavosi, teks parduot verysad.gif

Taigi - kooperuokimes, issiaiskinsiu tiksliai del nuolaidos 4u.gif
Atsakyti
Na mes irgi nusipirkom Emmaljunga City Cross, kadangi leliukas dar tik ruošiasi ateiti į pasaulį, tai negaliu kol kas labai girti, nes neišbandžiau gyvai. Bet rinkdamiesi pamatę juos gyvai ir pačiupinėję šiuos vežimus tiesiog nekilo abejonių kokį vežimą pirkti, tuo labiau, kad pirkome ne vienam vaikeliui. Dėl kainos tai - taip jo kaina nemaža palyginus su universaliais vežimais, tačiau perkant Bebe Confort su geresne važiuokle, Quinny ar Peg Perego kaina gaunasi beveik tokia pati, pora šimtų litų perkant už tokią kainą daiktą manau skirtumo nesudaro wink.gif tiesiog čia skonio reikalas, daug kam nepatinka, kad gana nykus Emmų spalvų pasirinkimas, bet mum labai tiko, nes norėjom klasikinės spalvos klasikinio vežimo, kad neišeitų iš mados ir po kelių metų..
Atsakyti
Labas mamytes . Mes pries gerus 9 metus pirkome Emmaljungos sportini vezima Mokejom labai brangiai, beveik 2000lt. Dabar turiu maza dukryte tai vezimeli naudojame vel biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Mums jis labai patinka klasikinis is mados neisejo biggrin.gif ir ratai geri , nesusidevejo, gali visa skalbti , linguoti gerai, vienu zodziu patenkinti . Dabar tai tikriausiai viskas paeje i prieki ir daugiau yra visokiu navarotu . Mamytes jei pirksite liksite patenkintos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal kas jau turi info, ar jau yra emmos auto kedute, kuri tvirtinasi ant remo?
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2007 05 20, 17:21)
gal kas jau turi info, ar jau yra emmos auto kedute, kuri tvirtinasi ant remo?

Berods, šį mėnesį jos tik ir pasirodė prekyboje. Jau žmonės sakė, matė ir čiupinėjo biggrin.gif Kai pagalvoju, tai gerai, kad nelaukiau jos, nes žadėjo kad bus gruodį, tada žadėjo sausį, tada vasarį..... doh.gif O dabar jau tikrai yra 4u.gif
Atsakyti