Įkraunama...
Įkraunama...

"Emmaljunga" vežimai

QUOTE(laiva @ 2007 05 20, 20:14)
Berods, šį mėnesį jos tik ir pasirodė prekyboje. Jau žmonės sakė, matė ir čiupinėjo  biggrin.gif Kai pagalvoju, tai gerai, kad nelaukiau jos, nes žadėjo kad bus gruodį, tada žadėjo sausį, tada vasarį..... doh.gif O dabar jau tikrai yra 4u.gif

o sios kedutes tvirtinasi ant vezimo remo ar ne?
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2007 05 21, 09:02)
o sios kedutes tvirtinasi ant vezimo remo ar ne?

kai pirkau savo emmą sakė, kad tvirtinasi visi trys daiktai ant vieno rėmo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laiva @ 2007 05 21, 09:11)
kai pirkau savo emmą sakė, kad tvirtinasi visi trys daiktai ant vieno rėmo 4u.gif

drinks_cheers.gif
aciu tau,
ju puslapyje radau, kad kedutes tvirtinasi adapteriu pagalba biggrin.gif
oi kaip noriu sio vezimuko.... wub.gif
reikia pradeti taupyti.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2007 05 21, 09:50)
drinks_cheers.gif
aciu tau,
ju puslapyje radau, kad kedutes tvirtinasi adapteriu pagalba  biggrin.gif
oi kaip noriu sio vezimuko.... wub.gif
reikia pradeti taupyti.... doh.gif

Greit taupyk, ba nedaug liko biggrin.gif
Nežinau ant kurio akį padėjai, bet man praduotuvėj tyliai numykė, kad geriau City Jet neimti, nes jis vienintelis iš emmų, kuris grįžta remontui, nes turi daug plastikinių jungčių, kurios išklera, sulūžta, užstringa ir pnš. doh.gif Šiaip jis labai gražus, bet ...ką daryt, kai reiks garantiniam atiduot, vaiką ant peties tūsyt? Visi kiti, sakė, eina kaip tankai biggrin.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laiva @ 2007 05 21, 10:07)
Greit taupyk, ba nedaug liko biggrin.gif
Nežinau ant kurio akį padėjai, bet man praduotuvėj tyliai numykė, kad geriau City Jet neimti, nes jis vienintelis iš emmų, kuris grįžta remontui, nes turi daug plastikinių jungčių, kurios išklera, sulūžta, užstringa ir pnš. doh.gif Šiaip jis labai gražus, bet ...ką daryt, kai reiks garantiniam atiduot, vaiką ant peties tūsyt? Visi kiti, sakė, eina kaip tankai  biggrin.gif
Sėkmės  4u.gif

nu dabar susinervinau doh.gif
nes butent ji ir pasirinkus buvau...
nu reikes ziureti... siandien vaziuosiu jo apziureti...
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2007 05 21, 13:12)
nu dabar susinervinau  doh.gif
nes butent ji ir pasirinkus buvau...
nu reikes ziureti... siandien vaziuosiu jo apziureti...

Todėl ir parašiau apie jį, nes ko gero jis smagiausiai atrodo, bet aš jo būtent ir atsisakiau, nusipirkau kitą, visiškai klasikinį vežimą. City Jet'e man bent jau buvo minusas ir sportinės dalies gulima padėtis. Tik ant nugaros, o pvz mano vyresnėlis miegodavo ant šono mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laiva @ 2007 05 21, 15:39)
Todėl ir parašiau apie jį, nes ko gero jis smagiausiai atrodo, bet aš jo būtent ir atsisakiau, nusipirkau kitą, visiškai klasikinį vežimą. City Jet'e man bent jau buvo minusas ir sportinės dalies gulima padėtis. Tik ant nugaros, o pvz mano vyresnėlis miegodavo ant šono mirksiukas.gif

man svarbu, kad butu besisukiojantys ratukai priekiniai, kad norint pasukti vezima nereiktu jo kelti....
o toki modeliuka ju tik city jet ir temaciau g.gif
Atsakyti
nu zodziu, buvau siandien apziureti vezimelio...
labai fainas, bet deja aptarnavimas toks, kad atgaso nuo bet kokio pirkinio is tos parduotuves...
tikiuosi tik man si karta teko susidurti su tuom pardaveju....

o siaip laiva tikrai buvai teisi del tos gulimos padeties - ji labai nepatogi...
o stai musu nerealus pardavejas tikino, kad city jet modelis dar ne karta nebuvo pas juos garantinio remonto....
nu nezinau kas cia meluoja, nors man atrodo, kad manasis, nes kaip pardavejas tikrai prastas.... doh.gif
Atsakyti
dabej, aš ten ne vieną kartą maliausiu, kol apsisprendžiau ką pirkt. Tai aptarnavo ir vyriškis ir merginos, tiesiog tas, kas tuomet būdavo parduotuvėj. Pirmą kartą apsilankius vyriškis nieko blogo nesakė, tiesiog aprodė City Jet'ą, nes jis ir man simpatūlė buvo biggrin.gif Dėl grąžinimų į garantinį man pasakė mergina, kai atėjau antrą kartą. O dar kitą kartą aš jau tiesiai šviesiai užklausiau to vyro, kaip su grąžinimais, kaip su plastikinėm dalim. Nebais švytėdamas iš laimės, bet patvirtino, kad jie grįžta remontui. Beje man nesigavo City Jet'o atlenkt į gulimą padėtį iš pirmo karto (na, gali būt, kad nepatyrus biggrin.gif), bet nesigavo ir pardavėjui biggrin.gif Strigo tos plastmasės konkrečiai.
Vyriškis man ten techniškai geriau ir konkrečiau išaiškina, nei mergaitės. Bet mergaitės labai logiškai patarė kokį vežimą man rinktis atsižvelgiant į vaiko gimimo laiką, kokiu metų laiku teks važinėt...ar jam reiks termo lopšio, ar šilto voko, ar reguliuojamos važiuoklės ir pnš. Nes jie visi šiek tiek skirtingai sukomplektuoti. Ir šiaip ačiū joms už tai nes protingai patarė ir realiai sutaupiau virš 500 lt, nes city jet'as ir dar vienas vežimas buvo ant tiek brangesni už maniškį.
Atsakyti
laiva - smagu, kad jums pasitaike kompetetingi ir normalus pardavejai, nu nezinau, nesu as isranki, bet labai nepatiko aptarnavimas...
negaliu spresti apie viso personalo aptarnavima, bet sis kartas man buvo nesekmingas...
deja, bet jau supratau kad city jet nera mano svajoniu vezimelis unsure.gif , ypac kaip tu sakai tikrai nevykus gulima sportinuko padetis.
bet pasiziurejom, kad visai neblogas kitas modeliukas - su vienodais, bet ne besisukanciais priekiniais ratais.
reikes kada veliau uzeiti ten - gal aptarnaus moteris, o gal siaip nuotaika bus geresne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2007 05 21, 20:54)
reikes kada veliau uzeiti ten - gal aptarnaus moteris, o gal siaip nuotaika bus geresne  mirksiukas.gif

Niu gal žmogus perkaito šiandien, tai ir nesidirbo jam biggrin.gif
Kas dėl priekio pakėlimo darant posūkį, tai jį pakelt visai nesunku. Turbūt teisingai ten viskas subalansuota, kad nereikia visu kūnu užsigult rankenos, pakanka ir vienos rankos.
Sėkmės renkantis 4u.gif
Atsakyti
Na jau išbandžius savo City Cross galiu drąsiai teigti, kad jokio kito vežimo tikrai nenorėčiau (nebent gyvenčiau nuosavam name, tai gal rinkčiaus klasikinį Emmaljunga, bet dėl svorio rinkausi City Cross). Puikiai važiuoja per sniegą, per smėlį, per laiptus ( hihihi.gif tenka kartais) , super manevringas - be jokių problemų kilstelnu vežimą, manevruoju su viena ranka (tenka išeit pasivaikščiot su šunim, tai vienoj rankoj šuo kitoj vežimas - be problemų), labai lengvai važiuoja, apskritai yra lengvas panešti, lengvai išsimontuoja, važiuoklė užima tikrai nedaug vietos, o nuėmus ratus išvis super, ratai nusiima labai lengvai.. Iš minusų - pradžioj nuolat kritinėjo stabdžių, net nežinau kaip jas pavadinti, detalės, bet vyras jas priklijavo ir užmiršom šitą bėdą, daugiau minusų nebuvo. dar nebandėm sportinės dalies, kai išbandysim, parašysiu atsiliepimus.
City Jet nepirkom dėl sportinės dalies, o klasikinių dėl svorio. Babycenter aptarnavimui jokių nusiskundimų neturiu, visad aptarnauja maloniai smile.gif o kadangi daug visko iš jų perkam, tai dabar dar ir nuolaidėlę gaunam smile.gif
Atsakyti