Įkraunama...
Įkraunama...

"Emmaljunga" vežimai

Sveikutės,

norėjau pklausti, kas turi didžiąsias Emmas (edge, mondial), ar galima lopšiuke vaiką ilgiau, nei šešis mėn. vežioti. Mano dukraitė ne iš stambių, jai du mėn. tad gegužę bus pusė metų, norėčiau dar vasarą lopšiuke pavažinėti, todėl City Corg man netinka g.gif (turime Emma Nitro City su išimamu minkštu lopšiuku).
Šeip vežimas nerealus, bet su visais žiemniais aprėdais jau darosi ankšta, o ir kalnuose bijau, kad bus bėda su tais mažais ratukais...
Tiesa, ar yra kokie nors diržai didžiuosiuose lopšiuose, kad jau sėdintys neiškristų?
mano senam Peg perego tokie buvo, tai gal ir čia yra...
Bėda ta, kad po to kai pavažinėji su Emmaljunga prie seno grįžti jau visai nesinori doh.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Bertil @ 2009 01 19, 01:53)
Sveikutės,

norėjau pklausti, kas turi didžiąsias Emmas (edge, mondial), ar galima lopšiuke vaiką ilgiau, nei šešis mėn. vežioti. Mano dukraitė ne iš stambių, jai du mėn. tad gegužę bus pusė metų, norėčiau dar vasarą lopšiuke pavažinėti, todėl City Corg man netinka g.gif (turime Emma Nitro City su išimamu minkštu lopšiuku).
Šeip vežimas nerealus, bet su visais žiemniais aprėdais jau darosi ankšta, o ir kalnuose bijau, kad bus bėda su tais mažais ratukais...
Tiesa, ar yra kokie nors diržai didžiuosiuose lopšiuose, kad jau sėdintys neiškristų?
mano senam Peg perego tokie buvo, tai gal ir čia yra...
Bėda ta, kad po to kai pavažinėji su Emmaljunga prie seno grįžti jau visai nesinori doh.gif

Ačiū

na neturiu as nei edge nei mondial
bet zinau,kad atsirado emmaljunga naujiena su gigantiskais lopsiais,jauciu vaikiukas ir iki metu tilps biggrin.gif

user posted image thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(success @ 2009 01 11, 16:51)
Beje, rankenas naujuose modeliuose NE nuėmė, o nuo 2009 m. vėl uždėjo net ant Korg'ų, tai manyčiau, kad ant Mondial'o lopšiuko jie irgi pasiliko  g.gif
Jau pačią pirmą dieną įsitikinau, kad naujasis lopšiukas su rankenėlėmis žymiai pranašesnis už pernykštį modelį  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(syu @ 2009 01 12, 11:00)
na, kiek ziurejau tas sportines dalis tai jokiu skirtumu nepastebejau  g.gif gal nepastabi esu  blink.gif
bet siaip svorio skirtumas paaiskinamas lengvai tuo, kad mondial ir edge vaziuokle yra platesne. na bent taip turetu buti. nes del sios priezasties mondal lopsio neuzdesi and cerox ar cross nes jis bus per platus  mirksiukas.gif tai matyt su sportinem dalim tas pats  ax.gif

zinau,kad skirtumas yra, bent jau stoguose, kitur neziurejau blush2.gif

QUOTE(Florisita @ 2009 01 13, 21:16)
dekui mergaites labai 4u.gif

del spalvu, tai maciau 2009 spalvas lenkiskoj parduotuvej internetinej, kad didelio siurprizo nebutu, tai galvoju pasiskambint ar jei ka ir nulekt prie progos i ta babycenteri ir rezervuotis ar palaukt norimos, bet mano tie norai tai nestebuklas, jau kelis metus, kai tik pradejau galvot apie leliuka, zinojau, kad vezimukas bus juodas, tik idomu dar ar galima lopsiuka ir sport dali imt skirtingu spalvu g.gif

geriau is anksto,nes buna,kad net negauna spalvu arba reikia laukti pora menesiu mirksiukas.gif
o skirtingas spalvas galima rinktis,tik tu kur lopsiai atskirai perkami..
as rinkausi skirtingas del ivairoves,nes jauciu pabostu ta pati spalva ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 19 sausio 2009 - 02:29
tikrai labai puikus vezimeliai su dideliais lopsiais. musu zuikis jau beveik 10 men. o dar pietu miegeli pamiega, nors jis jau ne is mazuju biggrin.gif . o kaip sia ziema su kitokiu vezimeliu tai ir nepravaziuosi...
Atsakyti
maniskei 4,5 men ir tikrai matau kad ilgiau nei iki 6 men vazinesimes su lopsiu ax.gif

tik va dirzu sedinciam lopsyje prisegt tai nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 19, 02:28)
na neturiu as nei edge nei mondial
bet zinau,kad atsirado emmaljunga naujiena su gigantiskais lopsiais,jauciu vaikiukas ir iki metu tilps biggrin.gif

user posted image thumbup.gif


hmz, as net specialiai nuejau i emmaljungos puslapi paziuret kas cia per modelis su gigantiskais lopsiais ir nieko neradau g.gif gal galima placiau? vezimaiti turim bet siap labai idomu ax.gif kas ten zino, gal kitam kleckiukui prireiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2009 01 20, 14:50)
hmz, as net specialiai nuejau i emmaljungos puslapi paziuret kas cia per modelis su gigantiskais lopsiais ir nieko neradau  g.gif gal galima placiau? vezimaiti turim bet siap labai idomu  ax.gif kas ten zino, gal kitam kleckiukui prireiks  lotuliukas.gif


As siandien buvau Babycenter, sake, kad tie gigantiski modeliai (90 cm ilgio viduje) yra gaminami Danijos rinkai, i Lietuva buvo atkeliave tik keleta vienetu. Jo kaina apie 2900 Lt. Siai dienai jie tokiu jau nebeturi.
Atsakyti
mano drauge nusipirko vezimeli emmaljunga <mondial duo combi>,tai labai patenkinta kokybe,atitiko visus reikalavimus. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudze @ 2009 01 20, 16:39)
As siandien buvau Babycenter, sake, kad tie gigantiski modeliai (90 cm ilgio viduje) yra gaminami Danijos rinkai, i Lietuva buvo atkeliave tik keleta vienetu. Jo kaina apie 2900 Lt. Siai dienai jie tokiu jau nebeturi.

jie nera tokie gigantiski ,taciau vaikuciui pakankamai erdvus .maciau pati baby centre klaipedoje.
Atsakyti
[quote=erikiuxxx,2009 01 19, 03:28]
na neturiu as nei edge nei mondial
bet zinau,kad atsirado emmaljunga naujiena su gigantiskais lopsiais,jauciu vaikiukas ir iki metu tilps biggrin.gif


Labutis,

ačiū už info. Radau juos Baby Center'e. Tikrai superinis vežimas. Vasarą buvau Danijoj, tai mačiau tokių daug, tik galvojau, kad jie "senesnių modelių". Danai tokius dičkius vaikus juose vežioja.. vi . Legoland'e jų tikrai buvo daug...
Pasirodo yra ir dirželiai, kad vaikutį prisegti, nes didesni gali iškristi. Manau, kad jie ir mondialui, ir edge tiktų.


Atsakyti
QUOTE(Rudze @ 2009 01 20, 15:39)
As siandien buvau Babycenter, sake, kad tie gigantiski modeliai (90 cm ilgio viduje) yra gaminami Danijos rinkai, i Lietuva buvo atkeliave tik keleta vienetu. Jo kaina apie 2900 Lt. Siai dienai jie tokiu jau nebeturi.


oho, tai 90 tai jau rimta bigsmile.gif idomu butu gyvai pamatyt ax.gif gaila kad LT ju nesiruosia pardavinet
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2009 01 21, 22:11)
oho, tai 90 tai jau rimta  bigsmile.gif idomu butu gyvai pamatyt  ax.gif gaila kad LT ju nesiruosia pardavinet


Siandien man skambino is parduotuves ir sake, kad, jei pageidauju, galima daryti atskira uzsakyma del sio Big Star modelio ir vezimukas po menesio butu jau cia smile.gif kol kas dar pamastysiu, dar turiu laiko apsispresti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudze @ 2009 01 21, 20:38)
Siandien man skambino is parduotuves ir sake, kad, jei pageidauju, galima daryti atskira uzsakyma del sio Big Star modelio ir vezimukas po menesio butu jau cia  smile.gif kol kas dar pamastysiu, dar turiu laiko apsispresti g.gif


man tik kazkaip keista kad emmaljungos puslapyje tai sio modelio nera g.gif idomu butu bent virtualiai ji apziuret, aprasymus paskaitinet...

ir dar idomu cia ta mineta kaina 2900 tai cia vaziuokle + lopsys + sportinis ar kazkokia kitokia komplektacija?
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2009 01 21, 23:03)
man tik kazkaip keista kad emmaljungos puslapyje tai sio modelio nera  g.gif idomu butu bent virtualiai ji apziuret, aprasymus paskaitinet...

ir dar idomu cia ta mineta kaina 2900 tai cia vaziuokle + lopsys + sportinis ar kazkokia kitokia komplektacija?


Apie si modeli gali paskaityti kituose puslapiuose, pvz. radau info rusiskose svetainese. Beja, vakar, kai man skambino parduotuves darbuotojas vaikinas, pasake, kad sis modelis kainuoja 2300 lt, o parduotuveje dirbanti mergina buvo uzlenkusi 2900 doh.gif I sia kaina ieina tik lopsys ir vaziuokle, daugiau niekas i komplektacija neienina
Atsakyti