Įkraunama...
Įkraunama...

Mantu mėginys

QUOTE(Euforija911 @ 2013 06 23, 15:16)
Sveikos,perskaiciau tema visa ir tik viena nare rase ta pati ka as  rasysiu,bet daugiau jos pasisakymu nebuta.Prasau atsiliepti kam taip buvo .Zodziu pagimdziau mergite ir ligonineje ja tikrai skiepyjo nuo TBC nes pati maciau ir pamenu zodzius ,kad po menesio atsiras sasiukas ir jo nekrapstyt ir ta diena neslapinti kai atsiras.Na ir ka dukrai neatsirado jo net zymes nera apie toki skiepa,gydytoja vercia darytu Mantu megini bet as apie ji tiek blogo girdejau kad dukrai dabar 2,5metu,o as nenoriu jo daryti ir nezinau ar gerai elgiuodi? Siaip mes nuo gimimo mazai sergam ( pfu pfu pfu) praktiskai isvis nesergam vienintelis del ko nerimauju,kad prastas apetitas ir mazokai sveria kaip savo amziaus.Nezinau kaip elgtis,o kur atlieka ta Mokama kraujo tyrima apie kuri snekat,gal geriau ji padaryt,jis juk jokios zalos organizmui nedaro?

Neturim ir mes to sasiuko..ir laukiam rudens padaryti Manu meginio...tada musm bus jau 2 metukai...o man sukele susirupinimas- kodel jus tiek jo vengiate...as gal neapsiskaicius,kad nezinau ka jis tokio blogo duoda...????
Atsakyti
QUOTE(Euforija911 @ 2013 06 23, 16:16)
Sveikos,perskaiciau tema visa ir tik viena nare rase ta pati ka as  rasysiu,bet daugiau jos pasisakymu nebuta.Prasau atsiliepti kam taip buvo .Zodziu pagimdziau mergite ir ligonineje ja tikrai skiepyjo nuo TBC nes pati maciau ir pamenu zodzius ,kad po menesio atsiras sasiukas ir jo nekrapstyt ir ta diena neslapinti kai atsiras.Na ir ka dukrai neatsirado jo net zymes nera apie toki skiepa,gydytoja vercia darytu Mantu megini bet as apie ji tiek blogo girdejau kad dukrai dabar 2,5metu,o as nenoriu jo daryti ir nezinau ar gerai elgiuodi? Siaip mes nuo gimimo mazai sergam ( pfu pfu pfu) praktiskai isvis nesergam vienintelis del ko nerimauju,kad prastas apetitas ir mazokai sveria kaip savo amziaus.Nezinau kaip elgtis,o kur atlieka ta Mokama kraujo tyrima apie kuri snekat,gal geriau ji padaryt,jis juk jokios zalos organizmui nedaro?

O ką blogo girdėjote apie Mantu? g.gif
Atsakyti
Nezinau cia gal kaltos mamos tiek mano ,o labiausiai vyro nes jos abi neturi irgi randelio tai joms dare ir abejoms buvo reakcija ir tampe po Tbc o anytai tai nes ir ligoninei gulejo del alergijos tam Mantu. Ir kadangi dar ir paskaiciau kad jis nera toksnekaltas nes turi dideliu salutiniu poveikiu( aisku kaip daug kas) bet nesinoretu vaikui pakenkti tad mastau gal dabar naujove bet geriau kraujo ta tyrima padaryt?
Centime,o tavo vaiko kaip svoris?
Atsakyti
QUOTE(Euforija911 @ 2013 06 24, 15:43)
Nezinau cia gal kaltos mamos tiek mano ,o labiausiai vyro nes jos abi neturi irgi randelio tai joms dare ir abejoms buvo reakcija ir tampe po Tbc o anytai tai nes ir ligoninei gulejo del alergijos tam Mantu. Ir kadangi dar ir paskaiciau kad jis nera toksnekaltas nes turi dideliu salutiniu poveikiu( aisku kaip daug kas) bet nesinoretu vaikui pakenkti tad mastau gal dabar naujove bet geriau kraujo ta tyrima padaryt?
Centime,o tavo vaiko kaip svoris?

O ką būtent perskaitėte apie tuos didelius šalutinius poveikius g.gif Mantoux reakcijos pagrindinė problema - nepakankamas tikslumas, ypač vaikui, neseniai skiepytam BCG. Iš čia ir tas "tampymas" po ftiziatrus. Kita vertus, jei Mantoux reakcija pasirodytų teigiama, visuomet galima ieškoti patvirtinimo atliekant kraujo tyrimą tub. nustatymui. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija911 @ 2013 06 24, 14:43)
Centime,o tavo vaiko kaip svoris?

As bet kuriuo atveju primiausia padarysiu ta tyrima, o jei jau tikrai rodysis teigiam tada jau darysiu zygius del tikslumo,kad to tampymo vaiko nebutu neprotingai daug.. O kokius salutinias pasekmes turinte minty konreciau?
Mano mazoji gime be 12g- 5kg ir db ji sveria 15,8 kg- liepos 8- bus dvieju metuku. Svoris kaip ir susivienodino su vaikuciais, nesame stori, nes ji ir auksta...zodziu svorio mazumo problemu tikrai neturime- netgi priesingai- galime sverti ir maziau. O ir valgo ji mano gerai, nesakyciau kad daug, bet tikrai gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 06 23, 18:30)
Neturim ir mes to sasiuko..ir laukiam rudens padaryti Manu meginio...tada musm bus jau 2 metukai...o man sukele susirupinimas- kodel jus tiek jo vengiate...as gal neapsiskaicius,kad nezinau ka jis tokio blogo duoda...????

Mano vienas irgi joki sasiuko neturi, ir apie mantu megini mums niekas neuzsimine ne karto. ax.gif
Atsakyti
O man idomu ar is vis turi susidaryti tas sasiukas butinai? Kazkada skaiciau info lapeli, tai lygtai ten rase kad tas sasiukas - kaip ir komplikacija. Tai taip iseina neturi jo buti? O visi gyd teigia kad privalo jis buti. Tai kaip is tikro?
Gal Dange zinos tiksliau?
As pati skiepyta, bet rando irgi neturiu jokio.
Atsakyti
QUOTE(Euforija911 @ 2013 06 24, 15:43)
Nezinau cia gal kaltos mamos tiek mano ,o labiausiai vyro nes jos abi neturi irgi randelio tai joms dare ir abejoms buvo reakcija ir tampe po Tbc o anytai tai nes ir ligoninei gulejo del alergijos tam Mantu. Ir kadangi dar ir paskaiciau kad jis nera toksnekaltas nes turi dideliu salutiniu poveikiu( aisku kaip daug kas) bet nesinoretu vaikui pakenkti tad mastau gal dabar naujove bet geriau kraujo ta tyrima padaryt?
Centime,o tavo vaiko kaip svoris?




Nebijokit o imkit ir pasidarykit mokamą tyrimą ir tada jau matysit jo patikimumas skelbiama 95%, kai mantų nesiekia 60%. Tyrimas labai paprastas atvažiuojat paima kraują iš venos ir viskas laukiat rezultatų. 4u.gif . Tyrimas beja vadinasi QuantiFERON-TB Gold, pati esu iš Vilniaus tai darėmės Santariškėse, nors galima ir privačiose daryti ne visur daro, bet paieškojus rasit gal. O santariškėse darėmės, kad paskui tuberkuliozinis nesikabinėtų, nes jie gi viena įstaiga. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija911 @ 2013 06 24, 15:43)
Nezinau cia gal kaltos mamos tiek mano ,o labiausiai vyro nes jos abi neturi irgi randelio tai joms dare ir abejoms buvo reakcija ir tampe po Tbc o anytai tai nes ir ligoninei gulejo del alergijos tam Mantu. Ir kadangi dar ir paskaiciau kad jis nera toksnekaltas nes turi dideliu salutiniu poveikiu( aisku kaip daug kas) bet nesinoretu vaikui pakenkti tad mastau gal dabar naujove bet geriau kraujo ta tyrima padaryt?
Centime,o tavo vaiko kaip svoris?



Dėl randelio tai aš netikiu tais randeliais, dukra skiepyta 100%, aš pati skiepyta 100%, pas mus abi gražiausi randeliai lygūs gražūs dideli ir pas abi mantų buvo teigiamas ir ryškus, man pasisekė patekau pas Taunytę gydytoją padarė nuotrauką ir net neregistravo ir niekur nesiuntinėjo. Dukrai dabar kabinėjosi siuntė į tuberkuliozinį, matavo, apžiūrinėjo, nuotrauką darė ir vis padūsaudama, kad gal reikėtų gydymo, bet gal po pusės metų visgi pakartojam mantų, gerai buvau čia forume suradus info apie tą mokamą tyrimą, tai užklausiau, tai vėl mykti pradėjo, bet visgi po trečio klausimo ar jei padarytumėme mokamą ir būtų neigiamas ją įtikintų rezultatai tai sutiko, kad įtikins. Pasidarėme paskambinau pasakiau kad neigiamas tai pasakė kad gerai, atneškit išrašą ir galit net dukros nevesti. Marazmas su tais medikais pyktis ima negaliu, negi sunku pasiūlyti pasidaryti tą tyrimą ir ramiai gyventi? Gal ir nusišnekėsiu, bet man jau susidaro įspūdis, kad jiems tik pinigėlių kuo daugiau iš ligonių kasos susižerti norisi, nes ir dabar pvz. kai paskambinau ir pasakiau, kad noriu atnešti tyrimo rezultatus, tai vistiek liepė užsiregistruoti kaip priėmimui, nors atiduosiu tik lapelį jiems, juk net dukros nesivesti sakė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumukas @ 2013 06 27, 14:51)
Dėl randelio tai aš netikiu tais randeliais, dukra skiepyta 100%, aš pati skiepyta 100%, pas mus abi gražiausi randeliai lygūs gražūs dideli ir pas abi mantų buvo teigiamas ir ryškus, man pasisekė patekau pas Taunytę gydytoją padarė nuotrauką ir net neregistravo ir niekur nesiuntinėjo. Dukrai dabar kabinėjosi siuntė į tuberkuliozinį, matavo, apžiūrinėjo, nuotrauką darė ir vis padūsaudama, kad gal reikėtų gydymo, bet gal po pusės metų visgi pakartojam mantų, gerai buvau čia forume suradus info apie tą mokamą tyrimą, tai užklausiau, tai vėl mykti pradėjo, bet visgi po trečio klausimo ar jei padarytumėme mokamą ir būtų neigiamas ją įtikintų rezultatai tai sutiko, kad įtikins. Pasidarėme paskambinau pasakiau kad neigiamas tai pasakė kad gerai, atneškit išrašą ir galit net dukros nevesti. Marazmas su tais medikais pyktis ima negaliu, negi sunku pasiūlyti pasidaryti tą tyrimą ir ramiai gyventi? Gal ir nusišnekėsiu, bet man jau susidaro įspūdis, kad jiems tik pinigėlių kuo daugiau iš ligonių kasos susižerti norisi, nes ir dabar pvz. kai paskambinau ir pasakiau, kad noriu atnešti tyrimo rezultatus, tai vistiek liepė užsiregistruoti kaip priėmimui, nors atiduosiu tik lapelį jiems, juk net dukros nesivesti sakė.  doh.gif

Tai va ir man nedaeina kam to reikia Bet musu gydytoja ale siuncia,tai taip ir padariau nuejau pasakiau kad padarysiu mokama tyrima O jeigu jis teigiamas tada sutiksiu ir Mantu padaryt kitokiu atveju neleisiu to tuberkulino leisti dukrai. As beja snekejau su gydytoja ir tuberkuliozinio ir jinai pasake kad tas man Mantu net maziau nei 50% Patikimas ir ,kad jo jau praktiskai niekam neatlieka. Tad geriausia darytis nuotrauka Bet vaikas mazas tad nenori svytint.Uztad dziaugiuosi ,kad atsirado Kraujo tyrimas kur pasidarai ir jokiu tau negyvu lasteliu ar baltymu neleidzia.

Srr merginos kodel Mantu nera nekaltas pacituosiu kai busiu prie pc o nea Mobilaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija911: 28 birželio 2013 - 22:04
QUOTE(Euforija911 @ 2013 06 28, 23:03)
Tai va ir man nedaeina kam to reikia Bet musu gydytoja ale siuncia,tai taip ir padariau nuejau pasakiau kad padarysiu mokama tyrima O jeigu jis teigiamas tada sutiksiu ir Mantu padaryt kitokiu atveju neleisiu to tuberkulino leisti dukrai. As beja snekejau su gydytoja ir tuberkuliozinio ir jinai pasake kad tas man Mantu net maziau nei 50% Patikimas ir ,kad jo jau praktiskai niekam neatlieka. Tad geriausia darytis nuotrauka Bet vaikas mazas tad nenori svytint.Uztad dziaugiuosi ,kad atsirado Kraujo tyrimas kur pasidarai ir jokiu tau negyvu lasteliu ar baltymu neleidzia.

Srr merginos kodel Mantu nera nekaltas pacituosiu kai busiu prie pc o nea Mobilaus




Mantų tyrimas nėra ir nebus nekaltas, nes įšvirkščiama vaikui tuberkulino dozė (tuberkulìnas yra preparatas, gaunamas iš tuberkuliozės bakterijų ir naud. tuberkuliozei diagnozuoti.). Taigi liaudiškai pasakius yra įšvirkščiama vaikui bakterijų ir žiūrima ar sureaguos ar ne leukocitai į šias bakterijas. Tai vat ir nesuprantu kam daromas toks tyrimas (beja 110 metų senumo, nes prieš tiek metų jis buvo išrastas), leidžiamos vaikui bakterijos ir kodėl nėra pasiūlomas alternatyvus ir gerokai patikimesnis tyrimas, suprantu mokamas, bet juk tėvai turi teisę žinoti alternatyvas (beja savo vaiko gydytojos paklausiau to jau po tuberkuliozinio kodėl nepasiūlė mokamo prieš darant mantų, tai ji net nežinojo apie tokį tyrimą). Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad šiais laikais mamos turi būti dar ir medikėmis, nes kitaip velnias žino ką su vaiku gali pridaryti, ir man jau taip ne pirmą kartą atsitinka ne tik su mantais bet ir kitose srityse taip pat yra visko buvę. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2013 06 24, 15:50)
O ką būtent perskaitėte apie tuos didelius šalutinius poveikius  g.gif Mantoux reakcijos pagrindinė problema - nepakankamas tikslumas, ypač vaikui, neseniai skiepytam BCG. Iš čia ir tas "tampymas" po ftiziatrus. Kita vertus, jei Mantoux reakcija pasirodytų teigiama, visuomet galima ieškoti patvirtinimo atliekant kraujo tyrimą tub. nustatymui.  mirksiukas.gif



Sveiki,

gal esate kaikas susidure su vaikų ftiziatrais Vilniuje, man aiškina, kad tik viena yra - santariškėse, gal buvote pas kelis specelistus?

pas mus paraudonavo mantu 22 mm. siunčia. O šis siuntimas jau antras, pries pusmeti jau buvom, kraujas tada rodė neigiama. Rekomendavo po pusmecio kartoti - ir vėl raudona.

Kaip manot, ar kraujo tyrimą galima daryti, turi skirti nemokamai? nes kai mes darėm, tai mokamą.

Atsakyti