Įkraunama...
Įkraunama...

Mantu mėginys

Nesijaudinkit anksciau laiko. Gal tai tikrai tik alergija. Man taip pat buvo, 2cm ant 2cm.. alergija..
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 10 25, 22:22)
mantu reakcija nebutinai rodo tuberkulioze, jai yra tikslesni tyrimai. Pasieiskokit internete informacijos. Gali parausti ir nuo sualergizavimo.



Tikiuosi, kad alergizavosi, o ne siaip kas... Kitaip vaziuot i uzsieni dabar nebeiseis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noala @ 2012 10 26, 00:30)
Tikiuosi, kad alergizavosi, o ne siaip kas... Kitaip vaziuot i uzsieni dabar nebeiseis  doh.gif


Paraudimas nebūtinai reiškia, kad Jūs sergate, jeigu net tai ne alergija.kodėl manote, kad dabar į užsienį negalėsit važiuot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2012 10 26, 23:04)
Paraudimas nebūtinai reiškia, kad Jūs sergate, jeigu net tai ne alergija.kodėl manote, kad dabar į užsienį negalėsit važiuot?  g.gif


Bet kogero labai ilgai užtrunks kol išsiaiškins, kad nesergu... Dar visokių antibiotikų prirašyt sugalvos... schmoll.gif O išvykti žadėjau už kelių savaičių (su viza). Tai jos negausiu, jei sergu tuberkulioze. Nu ir atsiranda nesąmonių paskutinę minutę. verysad.gif Man medicininės pažymos reikia, o jei dabar sergu doh.gif joje tikrina taip pat ir tuberkuliozę (rentgeną daro)... Tą pažymą aš turiu gauti Vilniuje, o gyvenu Klaipėdoje. Gydytoja sakė, kad turiu pas kažkokį ten važiuoti prie vasaros estrados, kad patikrintų. Visi sako, kad dabar mėnesius užtruks, nes jie kad tik ilgiau pacientus išlaikyt prirašo visokių vaistų ir tikrintis vis liepia. O man reikia skiepų knygutės iš savo šeimos gydytojos, kad galėčiau Vilniuje parodyti, kad tą pažymą užpildytų, maniškė gydytoja elektroniniu būdu nerašo. Sako neduos skiepų kygutės, kol neisiu pasitikrinti pas tą gydytoją. Nebeišleidžia manęs verysad.gif
Papildyta:
Mantu reakcija dariausi, tai buvo 1 cm ta raudona žymė. Gydytoja sako, kad infekuota unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noala @ 2012 10 27, 18:35)
Bet kogero labai ilgai užtrunks kol išsiaiškins, kad nesergu... Dar visokių antibiotikų prirašyt sugalvos... schmoll.gif O išvykti žadėjau už kelių savaičių (su viza). Tai jos negausiu, jei sergu tuberkulioze. Nu ir atsiranda nesąmonių paskutinę minutę. verysad.gif Man medicininės pažymos reikia, o jei dabar sergu  doh.gif  joje tikrina taip pat ir tuberkuliozę (rentgeną daro)...  Tą pažymą aš turiu gauti Vilniuje, o gyvenu Klaipėdoje. Gydytoja sakė, kad turiu pas kažkokį ten važiuoti prie vasaros estrados, kad patikrintų. Visi sako, kad dabar mėnesius užtruks, nes jie kad tik ilgiau pacientus išlaikyt prirašo visokių vaistų ir tikrintis vis liepia. O man reikia skiepų knygutės iš savo šeimos gydytojos, kad galėčiau Vilniuje parodyti, kad tą pažymą užpildytų, maniškė gydytoja elektroniniu būdu nerašo. Sako neduos skiepų kygutės, kol neisiu pasitikrinti pas tą gydytoją. Nebeišleidžia manęs verysad.gif
Papildyta:
Mantu reakcija dariausi, tai buvo 1 cm ta raudona žymė. Gydytoja sako, kad infekuota unsure.gif

"kogero, visi sako..." na tokie issireiskimai atleiskit bet nerimti, jus issiaiskinkit viska ir nereiks nervintis. Visus tyrimus galima paskubinti, jeigu juos daraisi mokamus. Tiksliausias tyrimas nuo tuberkuliozes QuantiFERON
Atsakyti
aš irgi vaikystės kortelėj visą laiką buvau tubinfekuota, bet dar nė karto niekas nieko ir nedarė iš spec tyrimų, nes plaučių nuotrauka gera. o kai suaugau, niekas nebedaro mantu, ir niekam neberūpi. plaučiai vis dar sveiki. tfu 3 k. tai nežinau... o tu kažkokią spec vizą neturistinę gal gauni, kad reikia tos pažymos. linkiu, kad viską susitvarkytum paprastai 4u.gif
Atsakyti
Na mielai darysiuos mokamus tyrimus, bet gydytoja nenori man skiepų knygutės duoti. biggrin.gif Reikia visus duomenis surinkti prieš pas tą mokamą keliaujant. Kolkas reikia pirmadienio sulaukti, keliausiu aš pas tą šeimos gydytojos rekomenduojamą "nemokamą" gydytoją, kad jai rami galva būtų, gal tada atiduos knygutę. tongue.gif Čia žinutė tokia itin ne į temą.

Fedes - aš būčiau išvis pas tą gydytoją net nėjusi, jei nereikėtų išvažiuoti, o tą siuntimą mantus darytis laikyčiau stalčiuje kaip ir visokius ten šlapimo... blush2.gif Čia kai aš, nesusipratėlė, sugalvojau pas šeimos gydytoją nueiti, nusprendus, kad tą pažymą galima gauti bet kur. O tik grįžus tą pačią dieną sužinojau kur reikia būtent eiti. Dabar užstrigau aš pas tas sovietines (čia nelabai kaip išsireiškiau). doh.gif
Aha, viza neturistinė, daugiau nei trims mėnesiams. Ir dėkui, pasistengsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noala: 28 spalio 2012 - 00:19
Iškilo toks klausimas,ar galima atsisakyti mantu mėginio mokykloje,jei galima ką įrašyti gautame lapuke g.gif
Atsakyti
Dukrai darė mantų tyrimą ir reakcija buvo 14mm, didžiulė dėmė, buvom tuberkuliozinėje padarė rentgeną viskas švaru, apie mokamą Quantiferono tyrimą net neužsiminė, pasakė, kad reikės daryti pakartotinai mantų po pusės metų, jei vėl bus reakcija skirs gydymą. Ačiū čia rašiusioms mamoms, kad yra toks mokamas tyrimas, susimokėjom padarė, tyrimas neigiamas, jokios tuberkuliozės nėra ir pagal normas net arti nėra. Žodžiu pikta, kad ligoninėje net neužsimenama apie galimybes tėvams, kad yra mokami tyrimai, kurie beja patikimumas 95% prieš mantų 55%. Be to galima pasidaryti iškart ne po pusės metų kaip mantų, tiesa reikia palaukti po mantų tyrimo kelias savaites, kad būtų patikimesnis rezultatas, bet visvien ne pusę metų ir bijoti, kad vėl sureaguos. Dar kartą ačiū mamytėms už informaciją, be jūsų būčiau gyvenus su nerimu pusę metų ir gal net dar daugiau, nes abejoju ar mantų tyrimas nebūtų sureagavęs ir antrą kartą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mumukas: 14 birželio 2013 - 08:26
Mantu man visada budavo 2 cm. Ir tik todel kad esu alergiska daug kam. O del to pagulde mane ir i tuberkuliozini doh.gif bet gydymo lygtai nebuvo nei antibais nei kitais vaistais g.gif nors ka ten beatsiminsiu..
Atsakyti
Visa vaikyste turejau mantu reakcija kokius 2x2 cm, 12 klaseje buvo rekordas 2x6 cm. Taip pat buvau tubdispanserio iskaitoje, kats nuo karto dare plauciu nuotraukas, bet niekad nieko nerado ir jokio gydymo skirta nebuvo, nors visi iki vieno mantu buvo gerokai didesni nei normalus 1x1 smile.gif Tai kad tas mantu tai grybus rodo tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,perskaiciau tema visa ir tik viena nare rase ta pati ka as rasysiu,bet daugiau jos pasisakymu nebuta.Prasau atsiliepti kam taip buvo .Zodziu pagimdziau mergite ir ligonineje ja tikrai skiepyjo nuo TBC nes pati maciau ir pamenu zodzius ,kad po menesio atsiras sasiukas ir jo nekrapstyt ir ta diena neslapinti kai atsiras.Na ir ka dukrai neatsirado jo net zymes nera apie toki skiepa,gydytoja vercia darytu Mantu megini bet as apie ji tiek blogo girdejau kad dukrai dabar 2,5metu,o as nenoriu jo daryti ir nezinau ar gerai elgiuodi? Siaip mes nuo gimimo mazai sergam ( pfu pfu pfu) praktiskai isvis nesergam vienintelis del ko nerimauju,kad prastas apetitas ir mazokai sveria kaip savo amziaus.Nezinau kaip elgtis,o kur atlieka ta Mokama kraujo tyrima apie kuri snekat,gal geriau ji padaryt,jis juk jokios zalos organizmui nedaro?
Atsakyti