Įkraunama...
Įkraunama...

Mantu mėginys

QUOTE(Oktava @ 2006 04 21, 08:57)
buvome pas gydytoją ftiziatrą. Mums padarė rentgenogramą, pasiklausė plaučių ir viskas.
Ligos pas mus šiai dienai nerado. Jokio gydymo neskyrė.
Turime vėl pasirodyti lygiai po pusės metų.
Man labai neaiškus liko tik tas gydytojos pasakymas, kad "jis yra nuo kažko užsikrėtęs, bet ligos pas jį nėra". Tik važiuodama namo pradėjau mąstyti, ką reiškia toks pasakymas. Gal kuri esat protingesnė už mane  blush2.gif  i galėtumėt man paaiškinti?  4u.gif


о кur jūs buvot pas ftiziatrą? Ar tik ne Nemenčinės plento konsultacinėje poliklinikoje?
nes ves su dukra ten buvom? pasakė lygiai tą patį, žodis į žodį......
Atsakyti
Poliklinikos (daugelis) šiuo metu neturi tuberkulino Mantoux mėginiui
p.s. nėra ir nereikia blink.gif
Atsakyti
man po mantu skiepo parausdavo visada g.gif ir kieviena karta vaziuodavau i tuberkuliozini konsultacijai doh.gif ir niekad nieko nerasdavo biggrin.gif ,galiausei viena daktariuke israizge minti kad jei esi nors karta sirges plauciu uzdegimu tai mantu visa laika prisiims nuo tada nerimas prapuole ,nebent senatveje kas islys bet dabar tai tikrai nieko nera lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Rituska,2006 04 21, 08:59]
visu prima, oktava, jum tik vina karta dare mantu? jei taip, yra didele tikimybe kad rezulatati buvo neteisingai ivertinti ir reiktu tyrima pakartuoti..nes ji itakuoja labai daug dalyku.ar vaikas nesirgo neseniai,ar teisingai priziurejot ta vieta? ar jusu vaikas yra alergiskas?
kada jum dare ta tyrima prieš tai? koks tada buvo rezulatatas?


Taip, mums mantu darė tik vieną kartą. Tuo metu vaikas kaip tik truputį lyg ir slogavo, nors labai nežymiai. Tą vietą prižiūrėjome tikrai teisingai, na, nebent man nematant vaikas ką nors ne taip padarė g.gif Nežinau ar tai turi kokios įtakos, bet mano vaikas labai dažnai sirgdavo angina, jo tonzilės labai išvešėjusios, gydytojai ne kartą siūlė operuotis, bet dabar jau metai laiko, kai angina nebesirgome nė karto, taigi, jos taip ir liko neišoperuotos.
Anksčiau šito tyrimo mums nėra darę, čia buvo pirmas kartas.
Papildyta:
jei buciau jusu vietoj dar nueiciau pas kita gydytoja kad jau buti tikrai kad viskas gerai ir kad pasirinkatas adekvatus gydymas ar negydymas...
[/quote]

Na, nežinau ar Klaipėdoje yra dar kur nors galimybė konsultuotis šiuo klausimu, kaip tuberkulioziniame dispanseryje? unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(NI-KO @ 2006 04 28, 11:24)
о кur jūs buvot pas ftiziatrą? Ar tik ne Nemenčinės plento konsultacinėje poliklinikoje?
nes  ves su dukra ten buvom? pasakė lygiai tą patį, žodis į žodį......




Ne, lotuliukas.gif mes buvome Klaipėdoje, tuberkuliozės ligoninėje.
Atsakyti
Oktava, manau jums tikrai nera ko pergyventi...viskas bus gerai...
Atsakyti
Labai to tikiuosi... ypač kai šiais laikais tiek daug visokių baisių ligų ir jos taip negailestingai puola pačius mažiausius verysad.gif itin norisi tikėti, kad mus tokios bėdos aplenks huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 04 20, 21:18)
paskutines naujenos: mantu meginys vaikams jau nebedaromas! daromas tik tuberdispanseriuose jei yra itarymas arba buvo kontaktas su ligoniu...
gydytoja pasake kad net tuberkulino nera poliklinikose...

g.gif g.gif tai kas pasakys dabar tiksliai: daromas ar ne? Nes mum poliklinikoj sakė, kad ateitume pasidaryt doh.gif Kolkas neinam, nes laukiam šaltesnių orų, juk 3 dienas išlaikyt vaiką, nesušlapinus to mėginio, be šansų, ypač kai visas dienas murkdos ežere, duodas lauke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gosh @ 2006 07 24, 12:01)
g.gif  g.gif  tai kas pasakys dabar tiksliai: daromas ar ne? Nes mum poliklinikoj sakė, kad ateitume pasidaryt  doh.gif Kolkas neinam, nes laukiam šaltesnių orų, juk 3 dienas išlaikyt vaiką, nesušlapinus to mėginio, be šansų, ypač kai visas dienas murkdos ežere, duodas lauke  doh.gif


o jus gal esat rizikos grupej? tada daromas, kitaip ne...
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 07 24, 12:58)
o jus gal esat rizikos grupej? tada daromas, kitaip ne...

Na ne, nesam, pirmą syk išvis išgirdau apie tą mėginį g.gif
Atsakyti
na rizikos grupei priklauso:
1. neturintys bcz
2.daznai segantys virsutiniu kvepavimo taku ligomis
3. turintys chroniskas ligas
4.tie kurie gydomi kortikosteroidais
5.sergantys aids ar kitomis imunodeficitais
6.migrantai is saliu kur tuberkulioze palitusi
7.is asocialiu seimu
8.is internatu, vaiku globos namu, t.t
Atsakyti
Joooo, Rituska, kai pavarei tu čia rizikos grupes, tai net (atsiprašant) žiaunos atvėpo lotuliukas.gif Na lygtai nepriklausom nei vienai grupei (ypač paskutinėm išvardintom lotuliukas.gif ), gal su peršalimo ligom kiek nors susiję, bet raskit man vaiką, kuris nebūtų su jom susijęs, net neįsivaizduoju koks tada dažnumas yra laikomas sirgimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gosh @ 2006 07 25, 23:05)
Joooo, Rituska, kai pavarei tu čia rizikos grupes, tai net (atsiprašant) žiaunos atvėpo  lotuliukas.gif  Na lygtai nepriklausom nei vienai grupei (ypač paskutinėm išvardintom  lotuliukas.gif  ), gal su peršalimo ligom kiek nors susiję, bet raskit man vaiką, kuris nebūtų su jom susijęs, net neįsivaizduoju koks tada dažnumas yra laikomas sirgimo g.gif

tavo vietoj tiesiai sviesiai paklausciau kodel jums daromas yra jei visur ne? o gal vel istatymai pasikeite ir dabar visiems darys ...ka gali zinot...

o kiek jums metu? nes mantu daromas tik 7 metu vaikams pries revakcinacija...ar jus dar mazi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituska: 26 liepos 2006 - 09:33