Įkraunama...
Įkraunama...

Mantu mėginys

QUOTE(Rituska @ 2006 07 26, 09:31)
tavo vietoj tiesiai sviesiai paklausciau kodel jums daromas yra jei visur ne? o gal vel istatymai pasikeite ir dabar visiems darys ...ka gali zinot...

o kiek jums metu? nes mantu daromas tik 7 metu vaikams pries revakcinacija...ar jus dar mazi?


Sveikos,
Mes issimaudem po Mantu reakcijos, na ir paraudo. Nemencines plente padare nuotrauka, na nieko ir konsultacija po puses metu. Daktare pasake, kad galejo ikvepti kazkur tub. bakteriju... Gal kas zinote placiau ka visa tai reiskia?
Atsakyti
Pries mokykla sunui dare Mantu megini, skersmuo buvo 1 cm beveik, bet itariu, kad galejo paslapines but ta vieta. Issiunte i tub. dispanceri, ten kas pusmeti dabar reikia tikrintis, nes diagnoze - latentine tuberkuliozes infekcija.... Rugpjucio pabaigoje Mantu neparaudo, reakcijos nebuvo. Vaikas jau daugiau nei 1,5 metu jokia persalimo liga nesirgo, tai daktare tub. dispanceryje sako, kad nera ko bijot, tiesiog sekti reikia. Mano sesuo, pamenu, irgi vazinedavo i ta dispanseri kas puse metu - jau ten kai papuoli, tai ir varineji gan ilgai, nes gydytojai apsidrausti nori... Beje, pas sunu kudikysteje nesusiformavo randelis po skiepo. verysad.gif
Atsakyti
labas! turiu problemą... mano vaikui neasirado dėmelio po tuberkuliozės skiepo, kurį daro dar gimdymo namuose. užvakar padarė Mantu mėginį, iš tapo aišku, kad jam ta vakcina neprigyjo. GAL KAM TAIP BUVO? Кai daktarės paklausėm, ką mums dabar daryti, sako NIEKO. bet man visai nelinksma bus visą gyvenimą drebėti dėl to, kad vaikas lengvai gali užsikrėsti ir pastoviai tikrintis... gal kas žino, gal skiepus daro ir vyresnėms vaikams?
Atsakyti
Su ta mantu reakcija ir as turejau problemu. Ne dabar, o pries daug metu, kai ja visiems darydavo smile.gif Ji man vis parausdavo. Gydytojai tikrindavo ir vis nieko nerasdavo ir galiausiai nusprende, kad as tiesiog busiu jai alergiska. Tad nenusiminkit mamytes, gal tiesiog ir jusu mazieji yra alergiski (aisku, jei yra rimta problema, nereikia su ja delsti ir isivaizduoti, kad nieko nera).
Atsakyti
QUOTE(Kinga @ 2007 08 01, 12:17)
Sveikos,
Mes issimaudem po Mantu reakcijos, na ir paraudo. Nemencines plente padare nuotrauka, na nieko ir konsultacija po puses metu. Daktare pasake, kad galejo ikvepti kazkur tub. bakteriju... Gal kas zinote placiau ka visa tai reiskia?


tub bakterijų turi daugiau negu pusė pasaulio žmonių. tiesiog reikia žiūrėti, kad nenusilptų vaikučio imuninė sistema. ir po pusės metų būtinai vėl pasitikrinti.
tbc- labai klastinga liga, veltui jos neįvertiname.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 02 11, 18:15)
tub bakterijų turi daugiau negu pusė pasaulio žmonių. tiesiog reikia žiūrėti, kad nenusilptų vaikučio imuninė sistema. ir po pusės metų būtinai vėl pasitikrinti.
tbc- labai klastinga liga, veltui jos neįvertiname.

Maniskiui vel paraudo Mantu daugiau nei 10 mm. verysad.gif
Atsakyti
Mums mantu darė vasario pradžioje, paraudo 5 mm. Gydytoja sakė kad norma. Draugų mergytei sausio gale darė mantu, tai jiems paraudo 11 mm. Bet jiems gydytoja sakė, kad gerai, nes jų TBC skiepo randelis didelis, o kai tas randelis didelis, tai būna kad parausta daugiau nei priklauso pagal normą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2008 02 19, 10:13)
Maniskiui vel paraudo Mantu daugiau nei 10 mm.  verysad.gif


Ir visgi gal tai nėra TBC viražas g.gif . Reikia klausti gydytojo. O šiaip jau vadinamasis džiovos židinys gali būti ne tik plaučiuose, dar yra neviena džiovos forma. Iš dažniau pasitaikančių- inkstų ir kaulų.
Atsakyti
Mums siandien darys Mantu megini, nes po TBC skiepo daryto GN susidare gumbelis blink.gif doh.gif Kazkaip neramu unsure.gif
Ar gali buti taip ,kad paskiepinus nuo tuberkuliozes gimdymo namuose vaika ja ir uzkrete? blink.gif blink.gif Ar as ne taip suprantu viska??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 18 birželio 2008 - 11:27
Na va, mums paradaudo 8 mm, gydytoja sake, kad norma ir nera ko pergyventi clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2007 09 13, 10:22)
labas!  turiu problemą... mano vaikui neasirado dėmelio po tuberkuliozės skiepo, kurį daro dar gimdymo namuose. užvakar padarė Mantu mėginį, iš tapo aišku, kad jam ta vakcina neprigyjo. GAL KAM TAIP BUVO? Кai daktarės paklausėm, ką mums dabar daryti, sako NIEKO. bet man visai nelinksma bus visą gyvenimą drebėti dėl to, kad vaikas lengvai gali užsikrėsti ir pastoviai tikrintis... gal kas žino, gal skiepus daro ir vyresnėms vaikams?


Mano dukrai prieš 11 metų irgi jisai neatsirado randas, bet jau kelios gydytojos man pasakė, kad iš tų skiepų nelabai naudos - ligos per dešimtmečius mutuoja ir skiepai neapsaugo nuo jų. Nežinau ar teisybė, bet pakartotino skiepo niekas ir nedarė...
Atsakyti
dziaukites kuriu vk neprigijo skiepas,daug skaiciau straipsniu,pasirodo tas skiepas isvis neveiksmingas,daug saliu jo atsisake.o vat lietuva ne g.gif toliau trucija vaikus.
Atsakyti