Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmos vardų istorijos

QUOTE(Peachy_sheila @ 2008 03 13, 17:45)
Na o mano istorija apie mamytes varda. Visi norejo, kad butu Violeta. Nezinau kas registravo varda, bet si karta ziopli pagavo registro darbuotoja. Suklydo rasydama ir parase - Viliota smile.gif
Na taip ir liko (nors visi iki dabar vadina Vile). Mama dra darydamasi pasa norejo istaisyti kalida, bet buvo perkalbeta darbuotoju, sako labai idomus vardas smile.gif MAn irgi patinka, draugai vis stebisi kai pasakau koks mamytes vardas smile.gif


Niu geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Viliota viliota, bet nesuviliota ir nepamesta lotuliukas.gif
Atsakyti
mano sunelio vardo istorija, ne kiek linksma kiek idomi.Pradejus lauktis sutarem su vyru, kad mergaitei varda renku as, o jis berniukui.7 nestumo men. suzinojom, berniukas vyras is kart sako bus DOMAS nors man is pradziu nelabai patiko, susitarimo lauzyt nenorejau. DOMAS gime sekmadieny tai pirmiauisiai ir atsimenu, o ne diena smile.gif kaip pradejau jam daryti albumeli internete susiradau vardo reikse-gimes sekmadieny ir dar kazkas mirksiukas.gif keista, net isrinkome toki ir varda, ir toks sutapimas, kad pagimdziau butent sekmadieny doh.gif
Atsakyti
musu seimoje ne su vardu, o su data gimimo kuriozas isejo.Kai gime mano mama jos tetis nuejo metrikus padaryti.Viska susake ir tada jo klausia"data?"jos norejo paklausti gimimo datos,o mano diedukas nesuprato,galvoja siandienos datos praso,tai jom ir pasake tos dienos data.O vardas jos Joana,bet visi vadina Jane.O kai laukiausi pirmo savovaikiuko buvom sveciuose ir drauge sako:"Jei kada turesiu dukra bus Meida."man taip tas vardas patiko.po kiek laiko jeisakau,kad jau tave pralenkiau tai tavo varda vogsiu.ji labai ir nepriestaravo.Gime mergaite,nors gydytojai iki paskutines minutes tvirtino,kad berniukas.Kadangi tuo vardu kliedejau kelis menesius tai nieks ir nepriestaravo.Greitai pastojau vel.Gime berniukas,tai vyras nusprende,kad dabar jis varda rinks Nepriestaravau.Galvojo jis ten visokiu ir vis su kitais konsultuojasi ir vis jo vardus ispeikia,truko jam kantrybe ir viena diena jis man sako:"Tai kokius ten vardus buvai isrinkus." doh.gif
Atsakyti
QUOTE(calykusu @ 2006 06 30, 11:10)
Istorijos vardo tai nežinau, turėtų įdomi būt g.gif  mama pažįsta viena žmogelį kurio vardas Gracijus o pavardė( nenugriūkit) Sliekas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Mano sesuo norėjo sūnui įdomesnio vardo, pasiūliau Aretas. Tiko.
o man asocijuojasi su amaretu (gėrimu) g.gif
QUOTE(calykusu @ 2006 06 30, 11:10)
Savo dukrai norėjau vardo-Mintarė, o vyras rėkė, kad jam asocijuojasi su zuvim Mentaj ar kokia ten doh.gif tai pykomes pykomes kol išrinkom viena populiariausiu-Gabija( ant kiekvieno kampo dabar jų yra doh.gif )
bet argi tai problema 4u.gif manau, kad jūsų mergytė bus laiminga vadinama šiuo vardu... patarlė sako...bet nebesakysiu, ką ji sako, nes jau iki kraujo pažįstama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2007 04 17, 20:03)
Mano viena pažįstama ištekėjo už užsieniečio, na ir parinko vardą sūneliui Rein - normalus vardas toj šaly, įprastas. Na ir parvažiuoja su vaikiuku, o močiutėm kaip tais tas vardas na niekaip neįsimena - taip ir liko Rainiuku.  lotuliukas.gif

kačiukas biggrin.gif

QUOTE(daivoshius @ 2008 03 06, 21:03)
Na aš galiu paporint kaip mane pavadino Daiva. Mano mama norėjo pavadinti Julija, bet tėvukas tiesiog įteikė raštelį kuriame buvo parašyta: sveikinu su Daivute mirksiukas.gif Tais laikais dar nebuvo galima lankyti gimdyvių.Vat taip tėvukas ir prasuko maklią, mamai nebeliko nieko daugiau kaip sutikti. tongue.gif

mano vardo lygiai tokia pati istorija wub.gif

Na bet visos istorijos laabai juokingos lotuliukas.gif
Atsakyti
galiu ir as papasakoti istorija taciau ji nutikusi su pavardem bet tiks i tema biggrin.gif
taigi nuvaziavo 4 draugai i palanga ar i klaipeda ir norejo issinuomuoti rieducius... rodo pasus. Pirmojo pavardė - Katinas, 2ojo - Žąsinas, 3ojo Ribokas zmogelis kur nuomoja juokiasi ir sako netikiu neduosiu netikri pasai ir i ketvirta ziuredamas na o kokia tavo pavarde? tas vaikinukas sako as jau gal nebesakysiu nepatikesit. Zmogelis sako sakyk, na ir pasake - Driskius lotuliukas.gif ir atsitikt tu man taip kad visi draugai su tokiom pavardem lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bobausiukas @ 2008 05 28, 14:03)
galiu ir as papasakoti istorija taciau ji nutikusi su pavardem bet tiks i tema biggrin.gif
taigi nuvaziavo 4 draugai i palanga ar i klaipeda ir norejo issinuomuoti rieducius... rodo pasus. Pirmojo pavardė - Katinas, 2ojo - Žąsinas, 3ojo Ribokas zmogelis kur nuomoja juokiasi ir sako netikiu neduosiu netikri pasai ir i ketvirta ziuredamas na o kokia tavo pavarde? tas vaikinukas sako as jau gal nebesakysiu nepatikesit. Zmogelis sako sakyk, na ir pasake - Driskius  lotuliukas.gif  ir atsitikt tu man taip kad visi draugai su tokiom pavardem lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...na bet dar ir taip buna lotuliukas.gif as ir turbut nepatikeciau.... lotuliukas.gif
thumbup.gif istorijos.... lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
tai ir nepatikejo biggrin.gif rieducius isnuomojo kiti klasiokai smile.gif
Atsakyti
o mano vardo istorija gana romantiska (na savotiskai). tetis jaunysteje labai mylejo mergina vardu Jolita. kai jie skiresi,jis pazadejo jai,kad savo dukryte pavadins butent taip. na ir kai as gimiau,tetis primigtynai reikalavo pavadint mane Jolita,bet mama nesutiko. taip ir tapau Jovita wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2008 05 29, 17:14)
o mano vardo istorija gana romantiska (na savotiskai). tetis jaunysteje labai mylejo mergina vardu Jolita. kai jie skiresi,jis pazadejo jai,kad savo dukryte pavadins butent taip. na ir kai as gimiau,tetis primigtynai reikalavo pavadint mane Jolita,bet mama nesutiko. taip ir tapau Jovita  wub.gif

oho koks tėtis ax.gif negi tikėjosi,kad tavo mama sutiks g.gif
Atsakyti
na mano tetis tiesiog nesuprato, kas cia baisaus smile.gif
Atsakyti