Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmos vardų istorijos

teta savo sūneliui vardą rinko labai ilgai. atrodė kad nemažai gražių vardų yra. galop apsisprendė jog bus Edgaras. visiem pranešė koks bus vardas. gal po savaitės pati vyko į metrikaciją užregistruoti (sūneliui jos buvo jau virš 2 mėn) ir nežinau kaip jai tada sudirbo smegeninė bet jau 15 metų mano pusbrolis ne Edgaras bet Eduardas. o teta gal 3 metus graužėsi kad tada pati susipainiojo. tiesa po 5metų jai gimė antras sūnelis. spėkit koks jo vardas smile.gif ogi Edgaras smile.gif . tiesa, tetą į metrikaciją lydėjo vyras, anyta ir draugė, kad pagaliau Edgaras taptų Edgaru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 04 19, 09:50)
va dar prisiminiau, kai viena močiutės draugė pamiršo vardą anūkės (Upė), tai sakė "oi, žinojau, žinojau, Neris ar tai Nemunas..."    lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruliuks @ 2007 04 22, 09:40)
teta savo sūneliui vardą rinko labai ilgai. atrodė kad nemažai gražių vardų yra. galop apsisprendė jog bus Edgaras. visiem pranešė koks bus vardas. gal po savaitės pati vyko į metrikaciją užregistruoti (sūneliui jos buvo jau virš 2 mėn) ir nežinau kaip jai tada sudirbo smegeninė bet jau 15 metų mano pusbrolis ne Edgaras bet Eduardas. o teta gal 3 metus graužėsi kad tada pati susipainiojo. tiesa po 5metų jai gimė antras sūnelis. spėkit koks jo vardas smile.gif  ogi Edgaras  smile.gif . tiesa, tetą į metrikaciją lydėjo vyras, anyta ir draugė, kad pagaliau Edgaras taptų Edgaru smile.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
visos Jusu istorijos superines, todel ir as nusprendziau papasakoti viena is gilios senoves biggrin.gif
Demesio demesio!!!! mano senelio istorija, aisku irgi susijusi su linksmais kumais wink.gif tai va... vaziavo kumai irgi anais laikais uzregistruot berniuko graziu kaimietukisku smile.gif vardu - Bronius (vardas kaip vardas, ania?smile.gif ), nuvaziavo ( aisku vaziuodami dar atsvente) ir uzrase berniuka Jeronimu !!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nes Bronius pasirode per prastas smile.gif biggrin.gif thumbup.gif tai va, Jeronimo teveliai taip ir nepriprato prie tokio "grazaus" vardo ir vis tiek vadino suneli Broniuku... Ir visi taip vadino visur ir visada smile.gif tik as kai buvau dar zioplas mazas vaikas ax.gif blush2.gif per visus seimyninius balius drinks_cheers.gif tik ir girdedavau "Bronius ta... ", "Bronius ana..." ir pan, tai as, per viena is didesniu seimos susirinkimu prie swentinio stalo emiau ir pareiskiau: "Gana jums apie ta Broniu sneket, snekekit apie mano seneli Jeronima!!!!" ax.gif ax.gif ax.gif ...po to ir isgirdau jums papasakota istorija... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladka @ 2007 05 26, 14:10)
visos Jusu istorijos superines, todel ir as nusprendziau papasakoti viena is gilios senoves  biggrin.gif 
Demesio demesio!!!! mano senelio istorija, aisku irgi susijusi su linksmais kumais wink.gif tai va... vaziavo kumai irgi anais laikais uzregistruot berniuko graziu kaimietukisku smile.gif vardu  - Bronius (vardas kaip vardas, ania?smile.gif ), nuvaziavo ( aisku vaziuodami dar atsvente) ir uzrase berniuka Jeronimu !!!!!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  nes Bronius pasirode per prastas smile.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  tai va, Jeronimo teveliai taip ir nepriprato prie tokio "grazaus" vardo ir vis tiek vadino suneli Broniuku... Ir visi taip vadino visur ir visada smile.gif tik as kai buvau dar zioplas mazas vaikas  ax.gif  blush2.gif  per visus seimyninius balius  drinks_cheers.gif tik ir girdedavau "Bronius ta... ", "Bronius ana..." ir pan, tai as, per viena is didesniu seimos susirinkimu prie swentinio stalo emiau ir pareiskiau: "Gana jums apie ta Broniu sneket, snekekit apie mano seneli Jeronima!!!!"  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ...po to ir isgirdau jums papasakota istorija...  biggrin.gif

Jau uzh Jeronima tai nedowanociau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladka @ 2007 05 26, 14:10)
visos Jusu istorijos superines, todel ir as nusprendziau papasakoti viena is gilios senoves  biggrin.gif 
Demesio demesio!!!! mano senelio istorija, aisku irgi susijusi su linksmais kumais wink.gif tai va... vaziavo kumai irgi anais laikais uzregistruot berniuko graziu kaimietukisku smile.gif vardu  - Bronius (vardas kaip vardas, ania?smile.gif ), nuvaziavo ( aisku vaziuodami dar atsvente) ir uzrase berniuka Jeronimu !!!!!    nes Bronius pasirode per prastas smile.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  tai va, Jeronimo teveliai taip ir nepriprato prie tokio "grazaus" vardo ir vis tiek vadino suneli Broniuku... Ir visi taip vadino visur ir visada smile.gif tik as kai buvau dar zioplas mazas vaikas  ax.gif  blush2.gif  per visus seimyninius balius  drinks_cheers.gif tik ir girdedavau "Bronius ta... ", "Bronius ana..." ir pan, tai as, per viena is didesniu seimos susirinkimu prie swentinio stalo emiau ir pareiskiau: "Gana jums apie ta Broniu sneket, snekekit apie mano seneli Jeronima!!!!"  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ...po to ir isgirdau jums papasakota istorija...  biggrin.gif


ale ot pavarydavo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2006 04 15, 23:58)
kai gimsta vaikas, į judrią gatvę išpilamas verdančio vandens kibiras.


Kažin kiek su greitąją išveža žmonių, jei tokios tradicijos biggrin.gif lotuliukas.gif O dar išpilama į judrią gatvę... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2007 05 28, 21:03)
Kažin kiek su greitąją išveža žmonių, jei tokios tradicijos biggrin.gif lotuliukas.gif  O dar išpilama į judrią gatvę...  lotuliukas.gif


tai ko gero visi jau papratę lotuliukas.gif
Atsakyti
bet tai gerai, kad siais laikais nors kumai neveza uz simto myliu vaiku krikstyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mane tevas uzregistravo net su motina nepasitares - jis taip norejo taip ir pavadino, motina nepriestaravo lotuliukas.gif
Atsakyti
kai gimė brolis tėvai nežinojo kokį vardą duoti, sugalvojo kelis variantus ir manęs paklausė kuris? sakau Vadas,( buvau beveik 2 metukų, matyt kitų visai ištarti negalėjau biggrin.gif ) tai dabar brolis Vaidas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dori @ 2007 05 29, 13:47)
kai gimė brolis tėvai nežinojo kokį vardą duoti, sugalvojo kelis variantus ir manęs paklausė kuris? sakau Vadas,( buvau beveik 2 metukų, matyt kitų visai ištarti negalėjau  biggrin.gif ) tai dabar brolis Vaidas biggrin.gif

o manes net neklause, kuris vardas man grazesnis broliui kad duot, sakaiu kad turi buti toks ir viskas, tai toki ir turi thumbup.gif
Atsakyti