Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

sveikos pasigirsiu isinuomavau sukne smile.gif nors kainavo daug sveikatos susinervinau pradejau vemt is nervu galva plyso nu ziauru smile.gif
del plaukiojimo as per vestuves savas buvau du men nescia nors nezinojau atplaukiojau kuo puikiausiai tad nestumas nestumui nelygus
Atsakyti
Uh, kiek darbelio yra tas temas iveikti doh.gif blink.gif Bet tikrai idomu paskaityti, yra ka. Hi smile.gif, tau atskiras RESPECT's thumbup.gif Tavo postai man labai labai patinka, kiek skaitau tiek baldelinu, daug su kuom sutinku drinks_cheers.gif Labai daug ka pergalvoju is naujo ar tikrai teisingai mastau ir matau, kad tikrai ne as viena turiu panasu supratima apie sutuoktuviu svente drinks_cheers.gif Nedaugelis is sio forumo matau galvoja panasiai, uztai ir labai sunku susirankioti idejas, ypac jai paciai fantazijos truksta unsure.gif Gink Dieve, tik neisizeiskyt prasau niekas 4u.gif Nesakau, kad noriu tik kazkokiu labai jau rimtu dalyku schmoll.gif bet bereiksmes pompastikos jokiu budu nevirskinu blush2.gif Labai noriu, kad jauniesiems butu grazi, prasminga, smagi ir linksma svente wub.gif


Beje, kam aktualu vilnietems, tai CUPe maciau kelis visai simpatiskus zidinukus. Vienas buvo skirtas butent vestuvems, nors ir nieko mandro visiskai, tik du ziedai pavaizduoti, tai kaina ~90lt doh.gif Kiti du man visai patike ~45lt kainavo. Dar nepirkau, reik brangiausiam parodyti, kad zodi tartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 08, 22:01)
Uh, kiek darbelio yra tas temas iveikti  doh.gif  blink.gif  Bet tikrai idomu paskaityti, yra ka. Hi smile.gif, tau atskiras RESPECT's  thumbup.gif Tavo postai man labai labai patinka, kiek skaitau tiek baldelinu, daug su kuom sutinku  drinks_cheers.gif Labai daug ka pergalvoju is naujo ar tikrai teisingai mastau ir matau, kad tikrai ne as viena turiu panasu supratima apie sutuoktuviu svente  drinks_cheers.gif Nedaugelis is sio forumo matau galvoja panasiai, uztai ir labai sunku susirankioti idejas, ypac jai paciai fantazijos truksta  unsure.gif Gink Dieve, tik neisizeiskyt prasau niekas  4u.gif  Nesakau, kad noriu tik kazkokiu labai jau rimtu dalyku  schmoll.gif  bet bereiksmes pompastikos jokiu budu nevirskinu  blush2.gif Labai noriu, kad jauniesiems butu grazi, prasminga, smagi ir linksma svente  wub.gif
Beje, kam aktualu vilnietems, tai CUPe maciau kelis visai simpatiskus zidinukus. Vienas buvo skirtas butent vestuvems, nors ir nieko mandro visiskai, tik du ziedai pavaizduoti, tai kaina ~90lt  doh.gif  Kiti du man visai patike ~45lt kainavo. Dar nepirkau, reik brangiausiam parodyti, kad zodi tartu  biggrin.gif

va butent man santuoka irgi truputi daugiau nei su bereiksmiais akcentais susije;) todel daugeli daiktu bus su prasme, panaudojami, kazkokiu eiliu ilgu nebus, grazus zodziai, renkuosi zaidimus, akd butu kuo originalesni, idomesni, atrakcijos irgi kad tokios idoemsnes butu, aisku dviracio neisrasiu, bet....keltas tokiu linksmesniu, for fun veiklu bus, bet tik keletas;)
Atsakyti
Tiesa pasakius ir as skaitydama Hi: ) postus, pakeiciau ne viena detale, susimasciau. 100 proc ne visur jai pritariu, bet tikrai priverte i kai kuriuos dalykus atkreipt demesi g.gif
Vestuves, ypac jei ten generolas esu as, man visad buvo rimta svente, del to tie traly vali festivaly senai kliuna... Mano nuomone jie turi but mergvakariuose- bernvakariuose.
Bet kaip sunku surast tu normaliu zaidimu... Siaubas kazkoks... Iki dabar teturiu kokius 3...

Mane siandiena ikvepimas pagavo - padariau akmenukus, karolius netikrai svociai ir pasiruosiau popierelius saldainiams thumbup.gif Susitaraiu del marskineliu ir plytutes. Zodziu, pasistumiau i prieki netiketai doh.gif Reiks papildyt savo albuma fotkem...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 08 gegužės 2012 - 21:18
Ačiū, mergaitės. Įdėjot tikrai labai daug gražių žodžių 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
uzpuole darbai sia savaite, tai tik paskaitau kuo gyvenat ir viskas. pati visai nepasistumiau i prieki. visas viltis dedu i paskutine savaite, nes turesiu atostogas. parozysiu po to darbelius paste, nes ryskiai musu jaunoji skaitineja sitas temas.
Atsakyti
O kokia ramuma cia g.gif Visos uzsieme turbut...

O as siandiena GAVAU savo stiklainiukus medui wub.gif Varysiu ju dekoruot.

Beliko tik cukraus ir menteles tortui sulaukt ir VISKAS thumbup.gif

Buvau Shetelig (ten kaip zinia labai daug floristikos reikmenu). Deja, bet dirbtinu samaneliu nera jokiu, kaip cia kazkas buvo idejes pintine, dekoruota samanomis. Uztat pilna spalvoto smelio, 3 rusiu akmeneliu (cia kam aktualu). Akmeneliu tiesa maciau ir Prizmoje yra. Ir kainos nedideles (pundelis 4Lt). Smelis gal kokiu 4 spalvu, tik kad pakuote jo ne visai miniatiurine, bet jei 2 spalvu reik ir i didesni inda - tada pats tas. Ir indu ten graziu yra. Is vis ten tik laiko reik turet, kiek ten visokiu pintikliusku. Aisku, kai kuriu kaina tai blink.gif
Atsakyti
isduokit paslapti,kur perkat krepselius ziedlapiams ,niekur nerandu schmoll.gif
Atsakyti
Yra ju tu krepsiu ir balionu saly, ir kitose el.pardese, bet jau kaina kaina doh.gif Be 24 Lt ne vieno nemaciau, o pagrinde 40 dar ir su virs blink.gif Manau paciai galima pasigamint ne ka prasciau. Thomas Philips siandiena tokius baltus pintus krepselius maciau po nepilnus 6 Lt. Truputi dekoruot ir pirmyn

Nu grazu, nu bet kaina... Ju gi ne vieno reik... http://public.fotki....odami-krepseli/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 09 gegužės 2012 - 14:37
as tai nevienoj geliu parduotuvej maciau krepsiuku kaina iki 10lt aisku paciam pasipuost reikia bet manau tikrai gausis ne po 50lt ir ne ka prasciau ir dar taip kaip noresi taip prisitaikysi papuosimus:) reik gal tik pasivaiksciot daugiau ir apsiziuret:)
pas mus vaiku nebus tai porom darysiu tokias tuteles ziedlapiam isdalinsiu viesim isbers ir viskas ir vietos neuzima ir neblogai atrodo:)

http://images54.fotk...er_cone1-vi.jpg
http://images40.fotk...ka170241-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 09 gegužės 2012 - 14:45
Nu tikrai vaiksciojau ir ieskojau,ir geliu pard,siandien klausiau-neturi,aciu ziulyte bandysiu iki filipso dar nulekt,bet paskutini kart kai buvau lyg neuzmaciau,o jei ka tai tikrai nebloga mintis su tom tutelem,padekoruot ir galima,nes cia tik lauke reik tuos ziedlapius pabert.o nete tai tikrai labai grazus nu bet po 50lt doh.gif
Atsakyti
Man irgi tuteles patiko labai wub.gif Super ideja thumbup.gif
Atsakyti