Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Gal kas dazosi COLORICA dazais? ax.gif
Atsakyti
Planuoju uzsisakyti keleta tubeliu prof. dazu, zinau spalvu lygius, pagrindinius atspalvius, tik nesupratntu koks atspalvis 5.7 ar 6.7? Ka tas 7 reiskia? mastau.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(accessories @ 2013 11 08, 15:46)
Planuoju uzsisakyti keleta tubeliu prof. dazu, zinau spalvu lygius, pagrindinius atspalvius,  tik nesupratntu koks atspalvis 5.7 ar 6.7? Ka tas 7 reiskia? mastau.gif
user posted image user posted image


kokios firmos dazai? 7 dazniausiai reiskia violeta nors kitose paletese riesuto atspalvis
Papildyta:
QUOTE(Kerii @ 2013 10 21, 20:02)
As butent Lietuvoj radau NCW (italu gamintojo "Kleral"). Idomu, kaip jie


Kleral dazu yra ivairiu, dirbu su milk color ir magi color tai milkcolor man labai patinka, magic color dar nelabai daug isbandzius bet ir kiek teko dirbt tai patiko.
Atsakyti
Sveiki, gal galetumet pasiulyti kokius gerus ir kokybiskus plauku dazus kurie visiskai nusiplautu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jii @ 2013 11 08, 22:28)
kokios firmos dazai? 7 dazniausiai reiskia violeta nors kitose paletese riesuto atspalvis

Prof. Nook natures kolor, labai geri dazai. Man nusibodo kirpejai moketi kosminius pinigus uz tamsios spalvos paryskinima cool.gif Taigi uzsisakiau kruva dazu, oksidanta, ampules, sampunus sios firmos, apie kainu skirtumus gal nerasysiu...
5.2 yra paleteje, tai 2 violetinis atspalvis
5.7 raso sokoladas, 6.7 lazdyno riesutas, tad ir galvoju, koks cia atspalvis realiai turetu buti g.gif
Atsakyti
Taip bus lazdyno riesutas, gana grazi ir einama spalvyte:) aisku kiekvienos firmos dazai gal siek tiek skiriasi atspalviai bet esme turetu but ta pati. 5.7 bus tamsesne uz 6.7 bet atspalvis tas pats:)
Atsakyti
O kaip manot, jei aš šiais dažais dazyciau šviesintus plaukus, tai per kiek laiko nusiplautu ir ar labai kenktu? Nes esu gryna blondine, bet dazyta smile.gif)
Atsakyti
Gal yra bandziusiu Salerm firmos dazancias plauku putas? Ar dazancias kaukes plaukams?
Atsakyti

Noriu patarimo, daziau Keune 4 ir 4.7, bet budavo labai tamsi ruda, beveik juoda, koki spalva paimti, kad butu grazi salta ruda, mastau apie 6, bet saltumui noretusi kokios spalvytes, ka galetumet patarti 4u.gif
Atsakyti
Galit imaisyt 5.23 grazi spalva
Atsakyti
Gal jau kuri išbandėt Revlon plaukų dažus, kur turėjo Maximoje pasirodyti? Internete atsiliepimai neblogi smile.gif
Atsakyti
Kaip iš blondinės tapt tokia?
user posted image
user posted image
Atsakyti