Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Merginos patarkit kaip isgaut grazia ruda plauku spalva po tamsesnes spalvos nuplovimo 4u.gif Po nuplovimo jie liks speju ryzoki, tai kokius dazus imti, kad uzdazytu ryzuma, bet spalva butu grazi gyva ruda, jokiu budu ne i juoda puse. Ne per tamsi,o aiskiai ruda. Man grazu tos siltesnes rudos,kur ausko tonu turi, bet bijau,kad per daug ryza nebuciau,o tu negyvu,murzinu rudumu nemegstu,kur be gyvasties. Nesinori bet kokios rudos tept,gal kelis atspalvius maisyt ar ka daryt g.gif Imetu kas man grazu ir kokio rezultato noreciau 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba diena, gal kas isbandete Garnier Olia Nr. 9? ar grazi spalvyte gavosi? ar nueme? ar neryza? 4u.gif dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2013 09 04, 08:04)
Laba diena, gal kas isbandete Garnier Olia Nr. 9? ar grazi spalvyte gavosi? ar nueme? ar neryza? 4u.gif  dekoju uz atsakyma  4u.gif

As nezinau numerio, bet pirkau light brown, jokio ryzumo ner thumbup.gif
Atsakyti
Gal žinote koks galėtų būti plaukų dažų numeriukas, kad gauti tokią spalvą? unsure.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal kas bandete dazus, kurie maisomi tik su vandeniu? be jokios emulsijos
Atsakyti
Turit omeny siuos?

http://www.danielfie...ter-colours.php

Kiek skaiciau atsiliepimu, labai tamsiai gaunas g.gif
Atsakyti
Gal zinote, kur Vilniuje galima isigyti L'Oreal Majirel plauku dazu? 4u.gif
Atsakyti
Ar labai kenkia plaukams pilkinantys šampūnai?
Kiek dažė man šviesius plaukus tamsiau, viskas laikosi pora savaičių, plaukai slenka, skystėja ir tt. Nusprendžiau nebedažyti kurį laiką, nevienodai atrodančius/ataugančius su pilkinančiu šampūnu pabandyti pavienodinti.
Atsakyti
QUOTE(vasarojus @ 2013 10 10, 14:53)
Ar labai kenkia plaukams pilkinantys šampūnai?
Kiek dažė man šviesius plaukus tamsiau, viskas laikosi pora savaičių, plaukai slenka, skystėja ir tt. Nusprendžiau nebedažyti kurį laiką, nevienodai atrodančius/ataugančius su pilkinančiu šampūnu pabandyti pavienodinti.


Tai kad pilkinanciu sampunu paskirtis - nuimti blondinems plauku geltonuma... Tie pilkinantys sampunai (bent jau kiek man teko bandyti) dazniausiai buna violetines spalvos, isplovus jais plaukus, geltona atspalvi violetas turetu neutralizuoti ir plaukai palikti su platininiu atspalviu.
Nesuprantu, ka norite, kad jis darytu tamsintiems plaukams... Nu gal uzdes koki pilkesni atspalvi, bet sviesiu saknu tai tikrai nepatamsins. O ir plaukus gerokai padziovins. As nagu prie jo Jusu atveju nekisciau.
Sviesiu plauku tamsinimas jau toks dalykas - nesigauna is pirmo karto gerai. Reikes kantrybes, kol plaukas prisigers tamsaus pigmento ir taip greitai nebluks. As, Jusu vietoje, isitikinciau, ar tikrai plaukai slenka nuo dazu (gal tiesiog sutapo su sezoniniu slinkimu) ir jei taip, keisciau dazus, ir nedazyciau kaskart plauku per visa ilgi (gal uztektu galus tik patonuot).
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2013 09 04, 10:04)
Laba diena, gal kas isbandete Garnier Olia Nr. 9? ar grazi spalvyte gavosi? ar nueme? ar neryza? 4u.gif  dekoju uz atsakyma  4u.gif

Aš išbandžiusi... Mano plaukai tamsūs, šaknis gerai nuėmė. Kad labai ryža būtų nemanau, gal tik gelsva. Bet kai aš ryžos megėja ir man ne trūkumas, tai neatkreipiau dėmesio net.
Bet vieną pastabą dėl šių dažų turiu. Gal ko neperskaičiau ir bandžiau plauti dažus kaip įprastus - sudrėkinti ir išmuiluoti suputojusiais dažais galvą. doh.gif Velniai griebtų tą aliejų. biggrin.gif Man dažai atsiplovė tik po kokios 3 dozės šampūno. blink.gif Na, spalvai lyg ir nepakenkė, nors kas ten dabar žino, kas turėjo gautis ištiesų. unsure.gif

Norėjau paklausti, kurios bandė Loreal preference dažus, ar geri? Ar nušviesina tamsiais šaknis? Gal yra išbandžiusių 8.3 spalvą, visada 9nr dažau, bet šitų labai graži gelsva spalva 8nr, įdomu, ar nesigautų labai nusitamsinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..seNse..: 15 spalio 2013 - 14:00
QUOTE(..seNse.. @ 2013 10 15, 15:00)
Aš išbandžiusi... Mano plaukai tamsūs, šaknis gerai nuėmė. Kad labai ryža būtų nemanau, gal tik gelsva. Bet kai aš ryžos megėja ir man ne trūkumas, tai neatkreipiau dėmesio net.
Bet vieną pastabą dėl šių dažų turiu. Gal ko neperskaičiau ir bandžiau plauti dažus kaip įprastus - sudrėkinti ir išmuiluoti suputojusiais dažais galvą. doh.gif Velniai griebtų tą aliejų. biggrin.gif Man dažai atsiplovė tik po kokios 3 dozės šampūno. blink.gif Na, spalvai lyg ir nepakenkė, nors kas ten dabar žino, kas turėjo gautis ištiesų. unsure.gif

Norėjau paklausti, kurios bandė Loreal preference dažus, ar geri? Ar nušviesina tamsiais šaknis? Gal yra išbandžiusių 8.3 spalvą, visada 9nr dažau, bet šitų labai graži gelsva spalva 8nr, įdomu, ar nesigautų labai nusitamsinti?

aš asmeniškai manau, kad gautųsi nutamsint. nes kiek kokių dažų esu kada bandžius, jei 8 nr, tai būtinai nutamsina. net su 9, bet pilko atspalvio, dažant - ir tai nusitamsina.. o 8 man visada nutamsina be kalbų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2013 08 22, 19:17)
Merginos patarkit kaip isgaut grazia ruda plauku spalva po tamsesnes spalvos nuplovimo 4u.gif Po nuplovimo jie liks speju ryzoki, tai kokius dazus imti, kad uzdazytu ryzuma, bet spalva butu grazi gyva ruda, jokiu budu ne i juoda puse. Ne per tamsi,o aiskiai ruda. Man grazu tos siltesnes rudos,kur ausko tonu turi, bet bijau,kad per daug ryza nebuciau,o tu negyvu,murzinu rudumu nemegstu,kur be gyvasties. Nesinori bet kokios rudos tept,gal kelis atspalvius maisyt ar ka daryt g.gif Imetu kas man grazu ir kokio rezultato noreciau 4u.gif


Aš vasarą nešiojau ryškią vario spalvą. Prieš 3 dienas tik pakeičiau į rudą. Tikrai gražiai, tolygiai nudažė šilta šviesia kaštonine - šokoladine spalva Faberlic Krasa CC dažai (numeriukas 5.35)

user posted image

Dar visai "užskaitau" numeriuką 5.3 (šviesi kaštoninė - auksinė), bet man labiau norėjosi šokolado ax.gif

user posted image

Atsakyti