Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų paieška / užklausa, patarimai

QUOTE(kotri_ @ 2012 06 27, 12:29)
Gal pasiulytumėte kokį receptą, kaip skaniai iškepti vištą? 4u.gif


Sokantis visciukas

gaunasi labai sultinga (net krutinele) ir neprisisunkusi riebalu.As to padazo nepilu, man nepatinka slapia vista. Ir i stiklaini pilu viska ka sugalvoju,net su alum bandziau , visai nieko gavosi , galima improvizuoti is to ka turi namie.
Atsakyti
QUOTE(shaimon @ 2012 06 17, 22:01)
sveikos, esu pradedanti šeimininkė, draugas parnešė kokius 2 kg kiaulių (?) plaučių iškilo dilema ką su jais daryti g.gif  labai lauksiu jūsų įdėjų ir patarimų  rolleyes.gif

Išvirti ir sumalti plaičiukai puiku įdaras lietiniams arba virtinukams thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos, prašau pagalbos. Buvo receptas vištienos krūtinėlės suktinukai su rukyta šonine. Receptas liko senajame kompe, o dabar labai reikia. Gal kuri turite išsisaugojusi. Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
Jau kaip skaniai atrodo tos voveraitės ax.gif net seilė ištyso blush2.gif

Noriu paklausti gal kas netyčia turi kokį receptuką kad būtų jautienos čili troškinys. Nes MB taip užsimanė, o aš nežinau net nuo ko pradėti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, labai ieškau vieno patiekalo - neatsimenu, kas buvo įkėlęs...

Buvo kepama visa višta, išmarinuota su daug česnakų, berods dar sviestu įtrinta... g.gif
Atsakyti
Sveikos, ieškau recepto vištienos, buvo kažkas patalpinęs receptuose su nuotraukomis.
Buvo kepama visa višta, išmarinuota gausa česnakų, berods dar sviestu įtrinta, petražolėmis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuksss @ 2012 07 23, 10:05)
Jau kaip skaniai atrodo tos voveraitės  ax.gif  net seilė ištyso  blush2.gif 

Noriu paklausti gal kas netyčia turi kokį receptuką kad būtų jautienos čili troškinys. Nes  MB taip užsimanė, o aš nežinau net nuo ko pradėti  blush2.gif  blush2.gif

http://skanusgyvenim...-troskinys.html

Elena tobula wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2012 07 23, 11:26)


drugelis.
  gal šis

Atsakyti
sveiki, gal kas zinote kaip paruosti vista rukymui? 4u.gif mazoka info internete, randu apvirta, o ne apvirta ..? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(malvi @ 2012 07 26, 11:26)
sveiki, gal kas zinote kaip paruosti vista rukymui?  4u.gif mazoka info internete, randu apvirta, o ne apvirta ..? rolleyes.gif



Mes marinuojam sparnelius. Česnakas, mėgstami prieskoniai, aliejaus truputukas ir taip paprastai rūkinam. smile.gif Labai dar svarbu kokios drožlės bus padėtos ir kame mirkytos.
Atsakyti
Gal kas žino ir parašytų kaip pamarinuoti ir iškept tokius šašlykus kaip "senam bebre" (Jonava) g.gif Kiek kur ragavau - ne tas doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ieskau recepto - vištiena „Gongbao“ su daržovėmis ir riešutais (aštri), tokios kaip Kinu rozej http://www.kinupatie...t...&Itemid=171
Gal kas pades, aciu!
Atsakyti