Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžio mergytės ir berniukai :)

nors spamas isjudina sita tema lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kaip gyvenat? kas naujo?
Ar jau uzsiraset i mokykla, kas dar nelanko?
Atsakyti
Jau ne vienerius metus nesilankiau sioje temoje, bet visai netycia vel atradau ir pasirodo, kad dar tebesu sarase, ir mano mergytes nuotrauka tebera thumbup.gif Tikiuosi neisvysit uz nelankyma smile.gif Bet ir tema neatrodo labai aktyvi, ar vis dar susitinkat tarpusavy ar nebe?

O apie mokyklas is tikruju labai idomu. Yra kas jau siemet 1-oje klaseje, ar dauguma nuo rugsejo keliaus? Pagal ka issirenkat i kokia mokykla vest?
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 01 20, 13:07)
Jau ne vienerius metus nesilankiau sioje temoje, bet visai netycia vel atradau ir pasirodo, kad dar tebesu sarase, ir mano mergytes nuotrauka tebera  thumbup.gif Tikiuosi neisvysit uz nelankyma smile.gif Bet ir tema neatrodo labai aktyvi, ar vis dar susitinkat tarpusavy ar nebe?

O apie mokyklas is tikruju labai idomu. Yra kas jau siemet 1-oje klaseje, ar dauguma nuo rugsejo keliaus? Pagal ka issirenkat i kokia mokykla vest?

nepamirsom Liolio, kur jau cia pamirsi smile.gif Galėtume ir dazniau susirasyt, nors jei ko reikia per FB susigaudom.

Mano dabar paruošiamoj daržely, užrašiau į mokykla, kuri šiek tiek toliau nuo namų. Prie namų visos nekokios. MOkytoja nebloga lyg bus, o kaip seksis žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 01 20, 12:24)
nepamirsom Liolio, kur jau cia pamirsi smile.gif Galėtume ir dazniau susirasyt, nors jei ko reikia per FB susigaudom.


Smagu, Forgete 4u.gif As irgi nepamirsau, gal dar ir kad lapkritinuku temoj susitikom mirksiukas.gif

Mes jau griztam i LT, cia Anglijoj jau trecioj klasej, bet mokyklos man ju itin nepatiko, tai va suku galva i kokia mokykla Lietuvoj rasyt, kad nuo rudens eitu. Bet mes busim Vilniuj g.gif Niekaip is 3 neissirenku
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 11 11, 12:27)
ne, aš tikrai tada ant ketvirto nebepasirašysiu  lotuliukas.gif

o šiaip tai sveikinimai  wub.gif
dėl skaitymo, tai mano kaimyną ir augustę pramušė donaldo komiksai. ten teksto nedaug, daug paveiksliukų... užsikabino ir pradėjo skaityt  thumbup.gif



KAR KAR KAR biggrin.gif
Atsakyti
Skambino iš klinikos dėl šito reikalo, ar ką nors kvietė dar? https://www.e-tar.lt...96afa27049d9d4e
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 02 27, 16:18)
Skambino iš klinikos dėl šito reikalo, ar ką nors kvietė dar? https://www.e-tar.lt...96afa27049d9d4e



o tai čia gal tas vadinamas Mantu mėginys? g.gif Jei taip, tai prieš mokyklą visiems reikia pasidaryt. Mes jau darėm.
Atsakyti
QUOTE(Žoržetta @ 2014 02 27, 16:22)
o tai čia gal tas vadinamas Mantu mėginys? g.gif Jei taip, tai prieš mokyklą visiems reikia pasidaryt. Mes jau darėm.

pirma karta girdziu kad pries mokykla jis privalomas.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 02 27, 18:09)
pirma karta girdziu kad pries mokykla jis privalomas.


Nežinau ar privalomas, bet daro visiems g.gif nebent galima atsisakyti, kaip ir skiepų
Atsakyti
Didziausi sveikinimai visiems atsventusiems ir tiems kurie dar tik sves 7 - aji gimtadieni happybday.gif happybday.gif happybday.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kaip tie 7 metai taip greit praejo niekaip nesuprantu ... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Labutes cia kaip visad tylu smile.gif bet manau tas klausimas aktualus ne tik man, tai gal atsiras kas pasisakys. Kokias kuprines perkat savo pimokeliams, neturiu zalio supratimo kokia ji turi but g.gif aisku reikia kokybiskos, tvirtos, kad nepakenktu stuburui kai svorio prikraus biggrin.gif laukiu patarimu , butu gerai net su firmu pavadinimais ( bus lengviau ieskot biggrin.gif ) is labiau patyrusiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti