Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžio mergytės ir berniukai :)

QUOTE(smiles11 @ 2014 06 10, 20:23)
Kokias kuprines perkat savo pimokeliams, neturiu zalio supratimo kokia ji turi but  g.gif aisku reikia kokybiskos, tvirtos, kad nepakenktu stuburui kai svorio prikraus biggrin.gif

Ką aš žinau. Mes saviškiui pirkom tokią pakietintą, "rėminę". Be jokių ratukų. Privalumai: tvirta, atspari smūgiams smile.gif , viduje niekas nesilamdo. Trūkumai: brangi ir sunki. Dėl sunkumo, tai čia pas mus jam daug nešiotis nereikia. Ne taip, kaip Lietuvoje vaikai vaikšto trilinki po baisinėm kuprinėm.
Bet vidurinėlė į pirmą klasę LT irgi ėjo su panašia. O ji pati dar tokia mažikė buvo. Mokytojai net graudinosi: vaiko po kuprine nesimato. Bet visumoj patogi ta "šarvuota" kuprinė.
Firmos tai tikrai nebeprisimenu, pirkom berods Office1. Buvo kartu su penalu iš tos pačios temos ir sporto maišu (šitą jau pametė...).
Atsakyti
Del kuprines - tik ortopedine! Viresnele 3 klases nesiojo ortopedine, o 4 kl nupirkom paprasta doh.gif kaip as pasigailejau, vaikui nugara baisiai skaudet pradejo. Juk tiek prikrauta, pvz, siais metais sverem jos kuprine, tai iki 6kg sveria doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Flamme~ @ 2014 06 25, 16:03)
Del kuprines - tik ortopedine! Viresnele 3 klases nesiojo ortopedine, o 4 kl nupirkom paprasta doh.gif kaip as pasigailejau, vaikui nugara baisiai skaudet pradejo. Juk tiek  prikrauta, pvz, siais metais sverem jos kuprine, tai iki 6kg sveria  doh.gif

As tai nieko nzn, kokios tos ortopedines parodykit
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 06 25, 20:03)
As tai nieko nzn, kokios tos ortopedines parodykit

mes sita HAMA firmos nupirkom, nezinau ar ji ortopedine, bet akcija buvo ir jamem:D
user posted image
Atsakyti
Iejau i kazkoki tinklapi kupriniu , tai paziurejau kaina tu ortopediniu tai oho ho ... Na bet kas seis laikais pigu lotuliukas.gif tikriausia ismatavimai buna standartiniai, o tai po to netilps knygos g.gif
Ryt einam susitikt su Deivido mokytoja ( nes kai visi rinkosi buvom dar negrize) . Liepe ateit 8.55 doh.gif (cia tikriausia punktualuma tikrins) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2014 06 25, 20:52)
mes sita HAMA firmos  nupirkom, nezinau ar ji ortopedine, bet akcija buvo ir jamem:D

Mūsiškė lygiai tokia pati, tik piešinys kitoks.
Ką aš žinau... Patinka man ta kuprinė. Daug kišenėlių visokiems priešpiečiams ir vandens buteliukui, kad sąsiuviniai nešlaptų, jeigu normaliai neužkemša. Stabiliai guli ant nugaros. Nenukenčia numetus ant grindų. Mažai dyla. Vienintelis minusas - kad ji pati šiek tiek sveria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 26 birželio 2014 - 06:35
Man tai tikriausiai reiks kokios plonos. Nes mano 17kg bachuras nelabai ka panes smile.gif
Atsakyti
As paziurejau tas kietas kuprines ir pati vos jas pakeliu biggrin.gif Mano merguzele dar knygu i ja pridejus turbut visai prie zemes prilinktu. Bet galvoju kodel visi butinai tik tas kietas perka, kodel plonosios netinkamos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 06 26, 07:50)
Bet galvoju kodel visi butinai tik tas kietas perka, kodel plonosios netinkamos?  g.gif

Tinkamos tinkamos tos plonos. Tik reikia teisingą išsirinkti. Aš kažkada vyriausiajai buvau nupirkusi tokią lenkišką. Iš dvigubos medžiagos, apkantuotais kraštais, storom petnešom. Du metus atlaikė be problemų ir dar dabar sandėliuke voliojasi. Paskui metė nešioti, nes tiesiog pasidarė "nebemadinga". Augdami vaikai pasidaro bjauriai išrankūs...

Forgete, žinok nesulūžta tie vaikai. Nebent labai jau toli eiti. Mano antroji kai išėjo į pirmą klasę 6 metų, tai visiškai mažytė buvo. Na, gal ne 17 kg, o kokių 20, nors jau nebeprisimenu. Tik tiek, kad ji šiaip užsispyrus ir kieta mergiotė, nepaisant to, kad viena mažiausių klasėj. Kuprinė irgi buvo pakietinta, tai mokytojai šiurpdavo nuo vaizdelio "kuprinė didesnė už vaiką". Bet su jos "meile" tvarkai ta kieta kuprinė buvo išsigelbėjimas. Ir taip sugebėdavo per metus visus vadovėlius sudrožti, o jei dar kuprinė būtų minkšta, tai metams kelių komplektų būtų prireikę. Nepaslaptis, jie gi tas kuprines ir koridoriuose paspardo (jei ne patys, tai klasiokai), ir žiemą ant jų nuo kalnelio nučiuožia....
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 06 25, 21:03)
As tai nieko nzn, kokios tos ortopedines parodykit

Maniske kai ejo i pirma klase irgi buvo mazyte, irgi gal tik 17kg svere, juk ji smulkute. Bet, pirmoj klasei as ja nuvesdavau ir parvesdavau is mokyklos. O ortopedine su kieta nugara, jokiu budu ne su minksta. Jos nera sunkios. Mes pirma pirkom senukuose. Gali pasiziuret office 1 parduotuvei, ten patars.
Atsakyti
Nupirkom vakar tokia senukuose su 30proc nuolaida - http://www.kuprines....euzpildyta.html
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 07 24, 09:41)
Nupirkom vakar tokia senukuose su 30proc nuolaida - http://www.kuprines....euzpildyta.html

niu va, faina kuprine ir lengva turbut mirksiukas.gif
Atsakyti