Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžio mergytės ir berniukai :)

QUOTE(Forgete @ 2012 05 24, 10:04)
nu as tai nuo 6 ejau, jau ten budavo kas 7 tai visai keista atrodo.

Aš irgi nuo 6 ėjau,ir visi bendraklasiai taip pat.matyt šiais laikais pavėlino pirmokų amžių,tokia ir bėda,vyresni mokyklą baigs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga&Liepa @ 2012 05 24, 11:22)
Aš irgi nuo 6 ėjau,ir visi bendraklasiai taip pat.matyt šiais laikais pavėlino pirmokų amžių,tokia ir bėda,vyresni mokyklą baigs  biggrin.gif

jo i 12ta klase gales su masinom vaziuot..
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 24, 11:24)
jo i 12ta klase gales su masinom vaziuot..

aga;)

matai jus gimces iki rugsejo pirmos, tai jau pilni 6 metai buvo ir be problemu i mokykla prieme, o man spali tik 6 butu sueje, tai butu reikeje ten testus turbut laikyti kokius ar ka...nors va puse mano leido 5, bet jei po savaites 6 suejo, ale testus kazkokius laike vistiek...nu jo kai pagalvoju Pijus mokykla baigs 19, dvyliktoje klaseje pilnai 18 bus...nu o ka, gal ir gerai...
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 24, 10:24)
jo i 12ta klase gales su masinom vaziuot..

Jetus,Liepa sakė norės raudonos ir be stogo (geriausiai tiktų ta kur arkliukas ant priekio nupieštas) doh.gif tai ką dabar teks pradėt taupyt lotuliukas.gif
Skorpe aišku bus gerai,vistiek neliks nebaigę mokyklos (na aš taip tikiuosiu biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga&Liepa: 24 gegužės 2012 - 11:16
QUOTE(Forgete @ 2012 05 23, 22:16)
smiles11 tai galesit Patriku pavadinti  4u.gif

nu nebent kempiniuko niekad nežiūri lotuliukas.gif

pas mano auguste buvo grupėj patrikas, tai mano diedas niekaip nesuprato kaip galima vaikui duot tokį vardą lotuliukas.gif

mano mergiotė nelabai turi ką veikt tarp bendraamžių... sakė ji ten kaip auklėtoja jaučiasi...
skaityt nemoka ir nieks jos nemoko... bet šiaip ji yra sena galva ir aš ir auklėtoja mano, kad jai jau laikas. man iš tikro auklįtoja pasiūlė seniai seniai... aš ir užsikabinau smile.gif

o dėl amžiaus, tai pvz mano didzioji PRIVALĖJO eiti į mokyklą 6 m ir 9 mėn. Mažoji išeitų į mokyklą 6 m ir 5 mėn... taip kad nemanau, kad kažkokie dėdės, niekada nematę mano vaiko gali geriau už mane nuspręsti "kada"? plius atliksim testą. Jei psichologai bent kažkiek suabejos, tai ir neisim...

nors man būtų ir šiaip labai patogu. aš dar spėčiau ją pro pirmą klasę praleisti namie sėdėdama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 24 gegužės 2012 - 12:35
QUOTE(MAMICY @ 2012 05 24, 13:29)
nu nebent kempiniuko niekad nežiūri  lotuliukas.gif

pas mano auguste buvo grupėj patrikas, tai mano diedas niekaip nesuprato kaip galima vaikui duot tokį vardą  lotuliukas.gif

mano mergiotė nelabai turi ką veikt tarp bendraamžių... sakė ji ten kaip auklėtoja jaučiasi...
skaityt nemoka ir nieks jos nemoko... bet šiaip ji yra sena galva ir aš ir auklėtoja mano, kad jai jau laikas. man iš tikro auklįtoja pasiūlė seniai seniai... aš ir užsikabinau smile.gif

tai ir liuks;) pas mus grupeje irgi yra mamu, kurios labai nori i paruosiamukus isvesti nuo rugsejo, bet aukletoja nelabai sutinka, sake isviso is grupes 2-3 mergaites yra kurias galima anksciau laiko isleisti, va ja ir siule tevams.. apie kiekviena cia kazkuri susirinkima nupasakojo, tai sako, jei gabumu turi, tai dar nesukoncentruoja demesio, jei su demesiu viskas tvarkoje, tai siaip dar per anksti....man patiko va taip, kad nupasakojo kiekvieno stipriasias ir silpnasias puses. nors a skai ne negalvojau jo anksciau leisti nei 7 metu, tai ir nelabai aktualu, bet idomu tai tikrai;) pas Urte isviso pildem mes, aukletojos kakzokias ten lenteles, ka moka, ko nemoka, kas kaip ka daro rudeni, kaip va pavasari bus..ten vertinima atlieka, tai va Urte pagal tas lenteles prie pirmuniu;)
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 05 24, 12:35)
tai ir liuks;) pas mus grupeje irgi yra mamu, kurios labai nori i paruosiamukus isvesti nuo rugsejo, bet aukletoja nelabai sutinka, sake isviso is grupes 2-3 mergaites yra kurias galima anksciau laiko isleisti, va ja ir siule tevams.. apie kiekviena cia kazkuri susirinkima nupasakojo, tai sako, jei gabumu turi, tai dar nesukoncentruoja demesio, jei su demesiu viskas tvarkoje, tai siaip dar per anksti....man patiko va taip, kad nupasakojo kiekvieno stipriasias ir silpnasias puses. nors a skai ne negalvojau jo anksciau leisti nei 7 metu, tai ir nelabai aktualu, bet idomu tai tikrai;) pas Urte isviso pildem mes, aukletojos kakzokias ten lenteles, ka moka, ko nemoka, kas kaip ka daro rudeni, kaip va pavasari bus..ten vertinima atlieka, tai va Urte pagal tas lenteles prie pirmuniu;)

maniškės auklėtoja pasakojo, kad pagal piešimo/spalvinimo ar dar ten kažkokius kriterijus, ji jau pilnai atitinka smile.gif
plius mes darželį nuo rudens keičiam, tai bet kokiu atveju bus naujas kolektyvas...

o kas link atsakomybės, tai mano mažoji dabar yra ženkliai atsakingesnė nei didžioji... ir ji ne į paruošiamukus, o į mokyklą nori biggrin.gif bet pažadėjau kad galės eiti su kuprine, tai susitarėm kad ir paruošiamukai tiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2012 05 24, 13:57)
maniškės auklėtoja pasakojo, kad pagal piešimo/spalvinimo ar dar ten kažkokius kriterijus, ji jau pilnai atitinka smile.gif
plius mes darželį nuo rudens keičiam, tai bet kokiu atveju bus naujas kolektyvas...

o kas link atsakomybės, tai mano mažoji dabar yra ženkliai atsakingesnė nei didžioji... ir ji ne į paruošiamukus, o į mokyklą nori  biggrin.gif  bet pažadėjau kad galės eiti su kuprine, tai susitarėm kad ir paruošiamukai tiktų  biggrin.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 24, 11:04)
nu as tai nuo 6 ejau, jau ten budavo kas 7 tai visai keista atrodo.



QUOTE(Skorpe @ 2012 05 24, 11:08)
nereikia tiktai:D as nuo beveik 7 ejau;) turbut, kad nuo tada...aisku musu 81 gimimo buvo nedaug, visi 82 buvo, bet va buvom ir baigem, ir tik pradejus 12 kalse 18 suejo, kai visiems kitiems dar po pusemcio ar daugiau....zodziu visai geria buvo...ir Urte mano taip eis, o va Pijus jau pilnu 7



QUOTE(Forgete @ 2012 05 24, 11:18)
nu matai pas mus visi buvo 81 gimimo ir gal tik viena merga 80 rudenio.


aj, tai mes pagal skirtingas tvarkas pradejom eiti, nes as 79 ax.gif pradejau eit 6 metu i ta parengiamaja klase ir tada dar buvo vienuolika klasiu vidurineje. O po metu "persokau" pirma klase ir is karto i antra, nes pakeite sistema is vienuolikmetes i dvylikmete mirksiukas.gif
Atsakyti
a6 tokia pat... aŠ irgi niekada nebuvau pirmokė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2012 05 24, 12:29)
skaityt nemoka ir nieks jos nemoko... bet šiaip ji yra sena galva ir aš ir auklėtoja mano, kad jai jau laikas. man iš tikro auklįtoja pasiūlė seniai seniai... aš ir užsikabinau smile.gif

o dėl amžiaus, tai pvz mano didzioji PRIVALĖJO eiti į mokyklą 6 m ir 9 mėn.  Mažoji išeitų į mokyklą 6 m ir 5 mėn...  taip kad nemanau, kad kažkokie dėdės, niekada nematę mano vaiko gali geriau už mane nuspręsti "kada"?  plius atliksim testą. Jei psichologai bent kažkiek suabejos, tai ir neisim...


Mamicy, labai tau pritariu ir pasirasau po kiekv zodziu.

Mes ryt einam ta testa laikyt pas psichologe. Nes irgi taip durnai iseina, nieko nezinau, kaip bus ar tikrai jau eisim ar dar ne (gal tik pasitikrinam), bet zinau kad i Mildos grupe atkels maziu visa kompanija, o ji liks viena dar su kita mergaite didesnes tarp 4-meciu...na sito tikrai net ta psichologe nepataria, nes misrios grupes pas mus kaime, kitaip negrupuoja.
Tai dar matysim po to testuko, iki rudens yra laiko pagalvot ir nusprest. Plesausi vidumi i kelias dlaisssss kad is geru noru neprisidaryt bedos.
Ir siandiena paruosiamuku susirinkime labai jauciaus nesmagiai, nes beveik visi akcentavo, kad as 'atimu' vaiko vaikyste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2012 05 24, 22:01)
Mamicy, labai tau pritariu ir pasirasau po kiekv zodziu.

Mes ryt einam ta testa laikyt pas psichologe. Nes irgi taip durnai iseina, nieko nezinau, kaip bus ar tikrai jau eisim ar dar ne (gal tik pasitikrinam), bet zinau kad i Mildos grupe atkels maziu visa kompanija, o ji liks viena dar su kita mergaite didesnes tarp 4-meciu...na sito tikrai net ta psichologe nepataria, nes misrios grupes pas mus kaime, kitaip negrupuoja.
Tai dar matysim po to testuko, iki rudens yra laiko pagalvot ir nusprest. Plesausi vidumi i kelias dlaisssss kad is geru noru neprisidaryt bedos.
Ir siandiena paruosiamuku susirinkime labai jauciaus nesmagiai, nes beveik visi akcentavo, kad as 'atimu' vaiko vaikyste  smile.gif


parasykit kaip sekesi ir ka ten Mildutei reikes daryt mirksiukas.gif mes nesiruosiam laikyt, siaip cekava biggrin.gif
Atsakyti