Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžio mergytės ir berniukai :)

QUOTE(Žoržetta @ 2012 05 24, 21:18)
parasykit kaip sekesi ir ka ten Mildutei reikes daryt  mirksiukas.gif  mes nesiruosiam laikyt, siaip cekava  biggrin.gif


Butinai pasidalinsim.
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2012 05 24, 21:01)
...Plesausi vidumi i kelias dlaisssss kad is geru noru neprisidaryt bedos.
Ir siandiena paruosiamuku susirinkime labai jauciaus nesmagiai, nes beveik visi akcentavo, kad as 'atimu' vaiko vaikyste  smile.gif

aš irgi plėšausi...irgi bijau... tsakant i xochitsa i kolitsa... kažkaip labai dedu viltis, kad tas testas nebus formalus...
o dėl tos vaikystės, tai nekenčiu tos frazės. vaikystė čia kas? darželis? aš ją ką į darbą išsiunčiu? ištekinu? čia kažkokia debiliška nuostata... jei kažkas švietime sugalvojo, kad ta riba yra nauji metai, tai ir šventa...
realiai pagalvok, jei vaikas gimęs gruodžio pabaigoje, tai jis privalės eiti į mokyklą, jei gimęs sausio 1 d, jau "atimsi iš jo vaikystę"... nors tarp tų vaikų bus savaitės skirtumas.

beje, iš augustės bendraamžių buvo ėjusių anksčiau... nors jie lapkritinukai... tai išvis į pirmą klasę išėjo neturėdami 6 metų. dabar va jau antrą klasę baigė. nesigaili. Todėl aš manau, kad tai labiau nuo vaiko priklauso, o ne nuo jo amžiaus.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2012 05 25, 13:12)
realiai pagalvok, jei vaikas gimęs gruodžio pabaigoje, tai jis privalės eiti į mokyklą, jei gimęs sausio 1 d, jau "atimsi iš jo vaikystę"...  nors tarp tų vaikų bus savaitės skirtumas.



aš irgi plėšausi...irgi bijau... tsakant i xochitsa i kolitsa... kažkaip labai dedu viltis, kad tas testas nebus formalus...


Tai butent, as irgi ta pati kartoju ir save raminu.

Nagi ka, siandiena ta brandumo testa islaike mano pana. Nezinau ar jis formalus ar ne, nes nedalyvavau, bet manau kad buvo jis rimtas vistik. Is viso uztrukom 1,5 val, is ju beveik valanda Milda kabinete buvo viena, as uz duru....pramyniau batu paduose skylessssss. Visaip stengiausi klausyt uz duru, ale tos durys kaip sarvuotossssss, storos, nieko nesigirdejo beveik, matomai pas psichologus taip turi but biggrin.gif
Kai buvom abi klausinejo visko irgi, vardo, pavardes, kur gyvena, adreso, kiek metu, kokie jos draugai, ar zino ko cia atejo, kas kartu gyvena, visko daug zodziu.

Po visko mane pasikvietus psichologe trumpai apibudino atliktas uzduotis, isvadas surasys kita savaite ir atiduos man i rankas. Praejo, sake gali eiti, vienas uzduotis atliko su kaupu, kitas sake normos ribose, kazkokias netgi tiek, kiek nereikejo, o viena sunkia kazkokia padare beveik gerai iki galo.

Zodziu, nebijokit bandykit, ne visi vaikai vienodi. Beje sake kad kiti ir privalomi paruosiamukai tikrai neislaikytu, bet ju niekas netestuoja.
Juk ir pagal fizini issivystyma skirtingi vaikai, pagal judruma ir visa kita.
Atsakyti
Sveikutes,

Mane mama i pirma klase isleido 5,5 m unsure.gif ,Primame kurse universiteto man suejo 18m .
Dabar ,kai pagalvoju ,kad Martynas eitu i mokykla rudeni,tai neisivazduoju jo dar pirmoko doh.gif Nesubrendes tam visiskai,gal todel ,kad as papildomai neuzsiimu blush2.gif ,bet dar toks ziopliukas ,testo neislaikytu 100%.

Skirtingi tie vaikai..mano vyresnioji dukra 5,5m jau skaite pilnai ax.gif ,o Martynas net raidziu visu nepazista.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 25 gegužės 2012 - 22:39
Oi mano tai visai laikaus lekt, o jau tu piesimo, rasymo darbeliu tai visiskai nemegsta. net aukletojos skundzias. Manau mum cia puiki proga dar metelius darze praleisti.
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2012 05 25, 22:38)
Sveikutes,

Mane mama i pirma klase isleido 5,5 m unsure.gif ,Primame kurse  universiteto man suejo 18m .
Dabar ,kai pagalvoju ,kad Martynas eitu i mokykla rudeni,tai neisivazduoju jo dar pirmoko  doh.gif Nesubrendes tam visiskai,gal todel ,kad as papildomai neuzsiimu blush2.gif ,bet dar toks ziopliukas ,testo neislaikytu 100%.

Skirtingi tie vaikai..mano vyresnioji dukra 5,5m jau skaite pilnai ax.gif ,o Martynas net raidziu visu nepazista.

mes dar ne į pirmą... dar tik į paruošiamukus

jolanka, ar lengviau dabar?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2012 05 26, 09:34)
mes dar ne į pirmą... dar tik į paruošiamukus 

jolanka, ar lengviau dabar?



Zinok, tikrai lengviau, nes psichologe visai nepazistama, tiesiog man aiskiau ir suprantamiau pasidare.
Tik va vistiek dar yra visokiu abejoniu, del busimos sios klases sudeties, del pvz kitu metu busimos klases (nes sudetis idomi, jei simet einam tai 10 mergu + 2 bernai jei kt metais - tai 10 bernu + 2 mergos - ju tarpe viena Milda) klases, del busimos pirmos mokytojos....
Susede su MB pasikalbejom, sakom kazin kuri is dvieju blogybiu butu blogesne biggrin.gif
Atsakyti
as tai ringciaus 10 bernu, visgi teko mokytis klase kur buvo vienas bernas, teko mokytis univerere grupej kur buvo vienas bernas ir informoj kur buvo dauguma bernu. As uz bernus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 26, 20:10)
as tai ringciaus 10 bernu, visgi teko mokytis klase kur buvo vienas bernas, teko mokytis univerere grupej kur buvo vienas bernas ir informoj kur buvo dauguma bernu. As uz bernus  lotuliukas.gif


Tai mano mama irgi sako, kur bernu daugiau geriau, intrigu maziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2012 05 26, 21:26)
Tai mano mama irgi sako, kur bernu daugiau geriau, intrigu maziau  ax.gif

zinok jo, mergos yra mergos, amzinos intrigos, o su bernais to tikrai nera. Taip ir darbe, visada smagiau vyriskam kolektyve.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 26, 21:39)
zinok jo, mergos yra mergos, amzinos intrigos, o su bernais to tikrai nera. Taip ir darbe, visada smagiau vyriskam kolektyve.

as dirbu tokiam, mes 5 moteros is 50 darbuotoju.....mama dirba tokiam kolektyve, kur vien vyrai, ir ka galiu pasakyti, didesniu pletkininku ir intrigantu nesu macius....bet i moteriska kolektyva nenoreciau ne uz ka:D ir ne del intrigu, bet siaip del tu bobisku pletku ir pan...na bet gal su vaikais kitaip....
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 26, 20:10)
as tai ringciaus 10 bernu, visgi teko mokytis klase kur buvo vienas bernas, teko mokytis univerere grupej kur buvo vienas bernas ir informoj kur buvo dauguma bernu. As uz bernus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Skorpe @ 2012 05 26, 23:01)
as dirbu tokiam, mes 5 moteros is 50 darbuotoju.....mama dirba tokiam kolektyve, kur vien vyrai, ir ka galiu pasakyti, didesniu pletkininku ir intrigantu nesu macius....bet i moteriska kolektyva nenoreciau ne uz ka:D ir ne del intrigu, bet siaip del tu bobisku pletku ir pan...na bet gal su vaikais kitaip....

šiaip tai dar nuo bobų priklauso... pvz dabartinis mano kolektyvas - 100 proc bobos (10vnt). nepasakyčiau kad labai jau blogas... o pirmas mano darbo kolektyvas buvo 4 bobos + bičiukas, tai tas kolektyvas išvis buvo nerealus... iki šiol bendraujam... tiesa, tas bičiukas su viena iš tų 4 bobų poto apsiženijo... nes gi tos bobos nerealios buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 27 gegužės 2012 - 09:27