Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

willow, pasiskaitinėjau apie taktiviną, man viskas pasirodė gerai su juo. O kur tu jį perki? Ar pati susileidi?

emily, Ispanijoje vis dėlto, atrodo, nėra legalus. Apie Nyderlandus (Olandiją) jau rašiau kitame forume.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 05 03, 13:06)
willow, pasiskaitinėjau apie taktiviną, man viskas pasirodė gerai su juo. O kur tu jį perki? Ar pati susileidi?



Man jį parveža iš Kaliningrado paprastai. Pati leist nemoku, pirmą kartą suleido draugė, antrą kartą Birštone slaugytojos. dabar reikia leist trečią kartą - nežinau kaip geriau iki operacijos, ar po.
Jie yra trijų pavadinimų (praktiškai tas pats preparatas): Timalin, taktivin ir trečio nepamenu. Taktivin naujesnis ir brangesnis, jį reikia gabent ne aukštesnėj kaip 3 C, man veža sausu ledu apkrauta ir stengiuos šaltu oru kad parvežtų. Jis po oda leidžiamas, patogus nes atskiestas.
Timalin - pigesnis vos ne 10k (apie 25Lt), nors RU kainos kinta kaip oras, bet nepatogumas tame, kad jį reikia atskiest NaCl , terlionė. Bet temperatūrai gabenant reikalavimų nėra. Leidžiamas į raumenis.
Nežinau, kaip čia buvo, bet man Taktivin kaip ir veiksmingesnis pasirodė, po operacijos atsigavau labai greit, tik kad chemija visus gerumus užmušė. Timalino poveikio nelabai pastebėjau, nors jei sąžiningai, tai žiemą snargliavausi tik savaitę su nedidele 3 d temperatūra, o pavasarį pravaikščiojau su įtarimu, kad puola virusas, 1 d temperatūra padidėjus buvo. Abu kartus jokių vaistų negėriau, tik citrina, medus, imbieras, česnakas ir arbatos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 03 gegužės 2013 - 14:50
Laba visoms,
kur prapuolę visos? Net paieškojau kitos temos, galvoju, gal aš čia apsikasus savo daržuose pražioplinau kažką biggrin.gif

Man chemijos daro savo juodą darbelį: patinimai, trūkinėja delnų, pėdų oda, lupasi, kraujas krinta vos ne iki nuliukų ir t.t. O kur dar silpnumas, basa galva smile.gif

Tai va, taip ir gyvenam. Valgom braškes, žemuoges, jau ir morkytę, burokėlį išsiraunu, skanu, kada jau tavo darže užauga kas nors šviežia.

Linkėjimai visoms, tikiuosi, kad visoms viskas gerai.
Atsakyti
[quote=GREK,2013 06 18, 10:36]

Turbūt visos merginos vasara mėgaujasi smile.gif Aš jau vasarai į kolektyvinį sodą išsikrausčiau. Basos kojos, rasota žolė, raudonos braškės ir kiti gamtos malonumai mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Vitute*,2013 06 18, 09:42]
[quote=GREK,2013 06 18, 10:36]

Turbūt visos merginos vasara mėgaujasi smile.gif Aš jau vasarai į kolektyvinį sodą išsikrausčiau. Basos kojos, rasota žolė, raudonos braškės ir kiti gamtos malonumai mirksiukas.gif
[/quote]
Sveika.As irgi laika sode leidziu,tik nemiegu daug uodu smile.gif kas siaip geresnio?
Atsakyti
[quote=Vitute*,2013 06 18, 09:42]
[quote=GREK,2013 06 18, 10:36]

Turbūt visos merginos vasara mėgaujasi smile.gif Aš jau vasarai į kolektyvinį sodą išsikrausčiau. Basos kojos, rasota žolė, raudonos braškės ir kiti gamtos malonumai mirksiukas.gif
[/quote]


kaip saunu!



as nelabai galiu vasaros malonumais dziaugtis...
jau antra savaite turpiui namie, del operuotos kojos..
rytoj istrauks siulus bigsmile.gif

gumulis burnoj stojosi kai visos drauges pasakoja kaip varo prie juros, isnaudoja sventes ir laisvas dienas. tokiaisi momentais nesinori su nieko sneketi, bendrauti ir zinoti kas kaip gyvena. nes atrodo visi gyvena geriau uz mane. o as negaliu, nevaziuoju ir kt NE....
matyt tiesios tame yra, kad nepatyre to paties - taves nesupras.
ir darosi skaudu/pavydu klausyti/bendrauti, zinoti kad visi aplink gyvena normaliai.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 06 25, 17:17)
kaip saunu!
as nelabai galiu vasaros malonumais dziaugtis...
jau antra savaite turpiui namie, del operuotos kojos..
rytoj istrauks  siulus bigsmile.gif

gumulis burnoj stojosi kai visos drauges pasakoja kaip varo prie juros, isnaudoja sventes ir laisvas dienas. tokiaisi momentais nesinori su nieko sneketi, bendrauti ir zinoti kas kaip gyvena. nes atrodo visi gyvena geriau uz mane. o as negaliu, nevaziuoju ir kt NE....
matyt tiesios tame yra, kad nepatyre to paties -  taves nesupras.
ir darosi skaudu/pavydu klausyti/bendrauti, zinoti kad visi aplink gyvena normaliai.

4u.gif

nepergyvenk taip ateis ir i tavo kiema svente 4u.gif As praita vasara irgi niekur nebuvau islekus nes chemija lasinaus tai nieko nesinorejo silpna buvo.Na o dabar jau galiu sau dziaugtis gyvenimu.taip kad viskas ir tau praeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 06 26, 06:13)
nepergyvenk taip ateis ir i tavo kiema svente 4u.gif As praita vasara irgi niekur nebuvau islekus nes chemija lasinaus tai nieko nesinorejo silpna buvo.Na o dabar jau galiu sau dziaugtis gyvenimu.taip kad viskas ir tau praeis 4u.gif



4u.gif

dirbu is namu. o kaip tingisi...kartais prisedu ir nic nieko nenuveikiu.. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2013 06 18, 09:36)
Laba visoms,
kur prapuolę visos? Net paieškojau kitos temos, galvoju, gal aš čia apsikasus savo daržuose pražioplinau kažką  biggrin.gif

Man chemijos daro savo juodą darbelį: patinimai, trūkinėja delnų, pėdų oda, lupasi, kraujas krinta vos ne iki nuliukų ir t.t. O kur dar silpnumas, basa galva  smile.gif

Tai va, taip ir gyvenam. Valgom braškes, žemuoges, jau ir morkytę, burokėlį išsiraunu, skanu, kada jau tavo darže užauga kas nors šviežia.

Linkėjimai visoms, tikiuosi, kad visoms viskas gerai.



stiprybes 4u.gif

jo, tylu cia..



merginos, jus tikincios?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 26 birželio 2013 - 19:17
QUOTE(taša @ 2013 06 26, 19:19)
4u.gif

dirbu is namu. o kaip tingisi...kartais prisedu  ir nic nieko nenuveikiu.. rolleyes.gif
Papildyta:
stiprybes 4u.gif

jo, tylu cia..
merginos, jus tikincios?

na taip reik kazkuo tyket rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 06 26, 21:26)
na taip reik kazkuo tyket rolleyes.gif


Įdomus klausimas aišku, bet jei jau tėvai krikštijo ir t.t., tai aš ir tikiu, nesu praktikuojanti, bet kai sunku poteriauju namie ir kai gerai padėkoju, bažnyčią lankau tik kai reikia, veseles, krikštynos ir pan., ir jei man reikia, jaučiu tą poreikį nueinu kai būna tuščia ir viena pasėdžiu, tai lyg savotiška meditacija.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 06 26, 20:19)
merginos, jus tikincios?


O ką turėjote omenyje? Aš asmeniškai nemanau, kad reikia suplakti į vieną tikėjimą ir religiją. Tikėjimas - tai pasąmonė, jausmas, o religija - biznis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2013 06 27, 08:43)
Įdomus klausimas aišku, bet jei jau tėvai krikštijo ir t.t., tai aš ir tikiu, nesu praktikuojanti, bet kai sunku poteriauju namie ir kai gerai padėkoju, bažnyčią lankau tik kai reikia, veseles, krikštynos ir pan., ir jei man reikia, jaučiu tą poreikį nueinu kai būna tuščia ir viena pasėdžiu, tai lyg savotiška meditacija.



ta ir turejau omeny , kaip dina sake - reik kazkuo tiket.
juk kai taip negera, norisi tiket ir zinot kad kazkas tave globoja ir viskas vyksta ne siaip sau. nes jei pradesi kamuotis klausimu - kodel man, o ne kokiam vagiui ir pan? - tai ir uzdepresuot galima.
savaitgali skaiciau knyga apie ligas ir tikejima(religija), man siuo atveju tai tas pats.
tai labai idomiai parasyta, kad ligos tau duotos ne siaip sau. ir nebutinai uz tavo nuodemes. buvo parasyta- kad liga, siuo atveju tave apsaugo nuo kazko, kas galejo ivykt su tavim, kazkas baisesnio uz liga.. tarsi liga apsaugo tave ir privercia prisiminta TA kuris uz tai atsakinga(viskas Dievo duota, ligos irgi). ir sulygina- liga, kaip muilas valytojom. per jas mes svariname savo siela, ir neretai prisimenam Dieva butent kai mum bloga. tai tarsi priminimas nenuklyst nuo kelio.
juolabiau - duodamas mum tokius isbandymus, mus ruosia i dangu.

jei pagavot apie ka as 4u.gif
Atsakyti