Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Gal parašys ir pati. Atlaikė dar vieną operaciją.
Atsakyti
[quote=dina1,2013 09 19, 20:35]
Skyla ne isilgai,bet skersai,o vienos kojos nagas tai puse atsokes dar dabar,nors chemija jau bus kaip metai praejo. verysad.gif

Aš irgi jau kuris laikas turiu problemų su nagais. Ypač kojų nagų. Po chemijos atšoko, deformavosi ir įauginėja. Pradžioje rodos tik mažas kamputis parausta. Po to pradeda puliuoti, tinti. Jokių batų neužsidėsi. Panašiai kas pusę metų einu pas chirurgą mini operacijai, kad išpjautų.
Atsakyti
[quote=Vitute*,2013 09 20, 06:47]
[quote=dina1,2013 09 19, 20:35]
Skyla ne isilgai,bet skersai,o vienos kojos nagas tai puse atsokes dar dabar,nors chemija jau bus kaip metai praejo. verysad.gif

Aš irgi jau kuris laikas turiu problemų su nagais. Ypač kojų nagų. Po chemijos atšoko, deformavosi ir įauginėja. Pradžioje rodos tik mažas kamputis parausta. Po to pradeda puliuoti, tinti. Jokių batų neužsidėsi. Panašiai kas pusę metų einu pas chirurgą mini operacijai, kad išpjautų.
[/quote]
sveika.kaip pati laikais?kokius tau vitute dabar tyrimus daro?ar daro markeri? o kaulu ?ar kokia KT ?
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2013 09 19, 23:56)
Gal parašys ir pati. Atlaikė dar vieną operaciją.



Aš taip pat Gabijos pasigedau. Dažnai apie ją pagalvoju. Sėkmės jai, ji šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiviss @ 2012 12 13, 17:34)
Sveikos mergaites nesu Jums kaledini stebukla, linkiu, kad jis aplankytu Jusu namus ir ispildytu didziausia nora  4u.gif

As vel kaip viesulas ilekiu, pasidziaugiu gerejancia visu sveikata  4u.gif

THU THU THU pasakysiu, kad tu stebuklu buna ir nevienas. Pries metus suzinojom mamos diagnoze, tas uodeguotis krutineje ir metastazes kauluose. Ir lygiai po metu, atlikus kruva pakartotinu tyrimu medikai nuleido akis ir pasake, rezultatai priestarauja vieni kitiem. Metastaziu nera smile.gif siandien pati laimingiausia diena gyvenime ir ryt mama galesiu apkabinti. Griztu ilgu atostogu pas ja.

Nuejus i SV.Gertrudos baznytele uzdegsiu zvakele ir pasimelsiu uz visas. Laikomes ir tikim stebuklais  wub.gif

sveika.kaip jusu dabar mama gyvena?Rasete,kad nerado metastaziu po metu.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 06 25, 17:17)
kaip saunu!
as nelabai galiu vasaros malonumais dziaugtis...
jau antra savaite turpiui namie, del operuotos kojos..
rytoj istrauks  siulus bigsmile.gif

gumulis burnoj stojosi kai visos drauges pasakoja kaip varo prie juros, isnaudoja sventes ir laisvas dienas. tokiaisi momentais nesinori su nieko sneketi, bendrauti ir zinoti kas kaip gyvena. nes atrodo visi gyvena geriau uz mane. o as negaliu, nevaziuoju ir kt NE....
matyt tiesios tame yra, kad nepatyre to paties -  taves nesupras.
ir darosi skaudu/pavydu klausyti/bendrauti, zinoti kad visi aplink gyvena normaliai.

4u.gif

sveika tasa?kaip tau einasi?gal jau dirbi?kaip nuotaikos?
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 09 19, 20:35)
Kaip tau paciai einasi?jau chemija i pabaiga ,ane?Rasei ,kad nagai lupasi,man tai ir dabar labai silpni.Skyla ne isilgai,bet skersai,o vienos kojos nagas tai puse atsokes dar dabar,nors chemija jau bus kaip metai praejo. verysad.gif kai pagalvoju kaip tas laikas lekia baisu darosi,ir oras subjuro blink.gif


Labas visoms,

ir aš galvoju apie Gabiją - šaunuolė veteranė ji pas mus smile.gif Kai mane atleido iš darbo, mūsų logopedė priėjo prie manęs, stipriai apkabino ir pasakė, kad nori dalį savo energijos ir sveikatos perduoti man rolleyes.gif Taigi, Gabija, apkabinu stipriai stipriai ir perduodu daug stiprybės.

Mano gydymas jau baigtas prieš mėnesį. Kitą savaitę dar kaulų tyrimas ir tada vėl 3 mėn. laukimo.
Dar norėjau paklausti, gal kas patars - mano kojos baisiai sutinę, skauda, operuota ranka po limfmazgių šalinimo išsipūtus net, iš po nakties akys užtinę būna, gydytoja sako, kad sutriko skydliaukės veikla. Pirmadienį bus tyrimų atsakymai. Laukiu.
Atsakyti
Gabija, pasiilgom wub.gif

Grek
, linkiu tau palankių žinių pirmadienio! Kas toliau - sekimas kas 3 mėn.? Ar iš darbo tave atleido išnaudojus limitą? Mano ranka po limfmazgių šalinimo kaip sutino, taip ir liko. Marškinėlių jau neapsimausi - tik megztiniai liko nešiojimui. Trumpom rankovėm irgi neinu - pernelyg rankų apimtys skiriasi unsure.gif

Mane paleido pusmečiui - tai taip ir smaugt pradėjo visokie nerimai... Kas ten viduj, ar viskas gerai? Tyrimai paviršutiniai - echoskopas, metuose kartą mamograma, markeris, rentgenas... O juk 3 st., HER+, G3. Baisu... Šnd. užsirašiau nors echo pasidarysiu už pinigus pas gerą echoskopuotoją.
Atsakyti
Grek, o nebandei rankai kompresinės rankovės. Kažkur ortopedinėj technikoj būna pirkti. Ir gal atsilieptų tos, kas išbandę ją nešioti. Įdomu atsiliepimai kokie. Man dabar leidžia chemiją į anksčiau operuotos pusės ranką, tai kažkaip ir patirpsta dabar ji daugiau ir pastebiu plaštaka platesnė.

Anoj temoj mergaitės rašė apie KT tyrimą chemijų vidury, po chemijų. Bandžiau ieškoti apie tai dėl krūtų v., bet nieko neradau kad būtų privaloma KT, ar magnetinis rezonansas bent jau pabaigus gydymą . Vadinasi nuo daktaro malonės priklauso tas. O jie , paprašius, nenori skirti. Nors mano atveju, manau, jei magnetinis rezonansas sekimo eigoje po gydymo būtų paskirtas,būtų parodęs darinį kitoje krūtyje (echoskopas ir mamogramos buvo neinformatyvios). Taigi kuo anksčiau suseki, tuo geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 20 rugsėjo 2013 - 14:28
QUOTE(Edmė @ 2013 09 20, 15:21)
Nors mano atveju, manau, jei magnetinis rezonansas sekimo eigoje po gydymo būtų paskirtas,būtų parodęs darinį kitoje krūtyje (echoskopas ir mamogramos buvo neinformatyvios). Taigi kuo anksčiau suseki, tuo geriau.

Faktas, kad nevisada echo ir mamograma informatyvu. 2008 m. pavasarį praėjau echoskopiją, rentgeną, markerį - viskas ok, ir laiminga grįžau namo. Už poros sav. apsičiuopiau kažką krūty, nulėkiau atgal į onkologinį, ir ką - recidyvas.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti