Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologė Angelina Zalatorienė

Sveikutes,

isdestysiu jums savo "ispudzius".
Jei norite suzinoti kas is jusu artimuju brangiu jums zmoniu mirs, tai eikite pas ja. Ji tokiu dalyku nenuslepia. Ar issipildys vienas Dievas tezino, bet gyvent su tokia mintim turint seima ziauriai sunku, tiesiog nepakeliamai sunku....

Vat tokia ji, to astrologe. Tik ar supranta pati ka sako, ir kam ta pasako....
Visi mes kada nors mirsime, bet nematau reikalo ta zinoti is anksto ir gyventi su nerimu ir baime. Man taip buvo. Perspeju jus, kad neibristumet i ta pati s***.


Sekmes viesiems ir ramybes 4u.gif

Kaip kazkuri cia rase, pataupykite pinigus, ir laimingai bei ramiai sau gyvenkite 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote A. Zalatorienės kontaktus? Na bent ar jie nepasikeitė..Dar norėjau pasiteirauti gal kas kitur darėsi asmeninį horoskopą ir kokie įspūdžiai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutyte:) @ 2011 07 07, 12:16)
Gal kas žinote  A. Zalatorienės kontaktus? Na bent ar jie nepasikeitė..Dar norėjau pasiteirauti gal kas kitur darėsi asmeninį horoskopą ir kokie įspūdžiai buvo smile.gif


Tema teturi 4 puslapius. Nejaugi taip sunku perverst ir pasižiūrėti? Kontaktai vienas puslapis atgal norodyti.
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas turit p. Zalatorienes knygu ir noretu parduoti? Rasykit i az.
Atsakyti
gal kas gali pasidalinti ar pildosi sios astrologes pranasystes? blogos-geros?
Atsakyti
buvo dvi mano draugės, viena pasakė, kad nesąmonė, kalba abstrakčiai, nieko gero nepasakė, praktiškai išvis nepasakė. kita sako, kad jai tiksliai nusakė ir ateitį, ir praeitį. tikriausiai čia viskas priklauso nuo lūkesčių. aš pati nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(SOFIKA @ 2010 06 13, 10:07)
telefonas 852489150,anksciau tai tikrai sitas buvo smile.gif
Gal pries tris metus tai sumokejau 150lt

norejau pasiklausti ar galima skambinti bet kuriuo laiku jai? ar yra registracijos valandos? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas daresi siais metais asmenini horoskopa pas astrologe? Kokie ispudziai ax.gif ?
Atsakyti

Laba diena, 

  

gal turite Angelinos numeri?  85 248 91 50 nesujungia, gal pasikeite telefonas... 
​Brukstelkit prasau

Atsakyti

Sveiki, būkit mieli, pasidalinkite kontaktais, nes aš taip pat teturiu seną numerį kuris nebejugia. Būsiu be galo dėkinga.  <3

Atsakyti

Sveiki, būkit mieli, pasidalinkite kontaktais, nes aš taip pat teturiu seną numerį kuris nebejugia. Būsiu be galo dėkinga.  <3

Atsakyti

Sveiki, būkit mieli, pasidalinkite kontaktais, nes aš taip pat teturiu seną numerį kuris nebejugia. Būsiu be galo dėkinga.  <3

Atsakyti