Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologė Angelina Zalatorienė

Skambinau šį pirmadienį pas ją užsirašyti (tel. nr. 248 91 50, Marfa davė smile.gif ), bet jau neregistravo, nes visas laikas užimtas. Reiks bandyti kitą savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Bolero @ 2007 03 01, 17:23)
Skambinau šį pirmadienį pas ją užsirašyti (tel. nr. 248 91 50, Marfa davė smile.gif ), bet jau neregistravo, nes visas laikas užimtas. Reiks bandyti kitą savaitę.

ax.gif o kelinta skambinai?As skambinau kazkur 9,30,tai irgi buvo paskutinis laikas likes.Man sake,kad reikia skambinti nuo 8val.Sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 03 01, 22:55)
ax.gif o kelinta skambinai?As skambinau  kazkur 9,30,tai irgi buvo paskutinis laikas likes.Man sake,kad reikia skambinti nuo 8val.Sekmes! mirksiukas.gif


Skambinau prieš 10h, tai niekas nekėlė, o kai prisiskambinau (apie 11h), jau nebuvo vietų. Teks bandyti laimę kitą savaitę biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikos.Gal kas žinot tikslų Angelinos Zalatorienės adresą?Labai reikia
Atsakyti
Gal zinot,ar sudarineja asmeninius horoskopus per atsuma,nes gyvenu ne LT g.gif aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber78 @ 2007 08 09, 01:23)
Gal zinot,ar sudarineja asmeninius horoskopus per atsuma,nes gyvenu ne LT  g.gif aciu uz atsakymus  4u.gif

4u.gif Sito tai nezinau,bet manau,kad tu pati gali pasiklausti pas jos sekretore,p.Zemaitiene,reikia skambinti pirmadieniais nuo 8val.ryto tel.: 2489150
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 08 09, 11:49)
4u.gif Sito tai nezinau,bet manau,kad tu pati gali pasiklausti pas jos sekretore,p.Zemaitiene,reikia skambinti pirmadieniais nuo 8val.ryto tel.: 2489150


Aciu 4u.gif
Atsimenu kazkada SM buvo tokia moteris,kuri sudarinedavo horoskopus pagal gimimo data ir pan,bet dingo,nors ir eilej buvau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amber78 @ 2007 08 09, 10:43)
Atsimenu kazkada SM buvo tokia moteris,kuri sudarinedavo horoskopus pagal gimimo data ir pan,bet dingo,nors ir eilej buvau  ax.gif

Jei Tu apie Jūružę, tai niekur ji nedingo, va yra jos tema:
http://www.supermama...howtopic=190183
Atsakyti
QUOTE(amber78 @ 2007 08 09, 12:43)
Aciu  4u.gif
Atsimenu kazkada SM buvo tokia moteris,kuri sudarinedavo horoskopus pagal gimimo data ir pan,bet dingo,nors ir eilej buvau  ax.gif

g.gif Kaip suderindavo?

QUOTE(ypata @ 2007 08 09, 14:36)
Jei Tu apie Jūružę, tai niekur ji nedingo, va yra jos tema:
http://www.supermama...howtopic=190183

ax.gif Dariausi as pas Juruze,taciau jinai tik sudaro horoskopus,bet suderinamumo,kaip Zalatoriene,tai dar nedaro schmoll.gif Horoskopa pas Juruze dariausi sau ir dukrytei kosmograma,tai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
Gal kam bus įdomu paskaityti ištrauką iš Angelinos Zalatorienės knygos „Nėra – „Negali būti!”

Meditacija - švelniausia priemonmė vidinei harmonijai palaikyti. Žinoma, ne salėse, ne paskaitose, ne masiniuose renginiuose. VENKITE MASINIŲ RENGINIŲ. Maldauju. Naudokite savo smegenis. Jūs net neįtariate, kokios pavojingos masinės meditacijos, relaksacijos, svetimi ritmai, maldos ir mantros svetimomis kalbomis, kurių žodžių jūs nesuprantate arba jums kas nors apgaulingai paaiškino. Masiniuose renginiuose, netgi “dainuojančiuose” mitinguose gali pabusti (ir pabudo) mūsų vidinid žvėris, kurio net neįtariame savyje esant. Galime išprotėti. Netyčia gali susidaryti plyšys mūsų eteriniame tinkle, ir mes prarasime milžinišką kiekį energijos. O šita energija neįkainojama, kadangi ji suteikia mums galimybę išlaikyti tam tikrą blaivumo lygį gyvenime ir tam tikrą gyvenimo kontrolės laipsnį.

Liga, jeigu tai ne trauma visada pas mus eina ilgai ir lėtai, parodydama ženklus ir signalus. Ženklai matomi žmogaus kūno paviršiuje, signalai pajaučiami skausmu. Todėl ligą suprasti ir ją išvaryti iš kūno reikia lėtai. Kaip atėjo, taip ir išeis.

Atsipalaiduok. Pasitrauk nuo savęs. Ir nieko nebijok. Tik tada vedančioji jėga parodys kelią ir tau padės. Tik tada.


Plonosios žarnos
Didžiausias aktyvumas: 13 – 15 val.
Silpniausias: 1 – 3 val.

Tulžies pūslė
Didžiausias aktyvumas: 23 – 1 val.

Skrandis
Didžiausias aktyvumas: 7 – 9 val.

Storosios žarnos
Didžiausias aktyvumas: 5 – 7 val.
Silpniausias: 17 – 19 val.

Šlapimo pūslė
Didžiausias aktyvumas: 15 – 17 val.
Silpniausias: 3 – 5 val.

Pataria gert muskatą, kardamoną, imbierą, šafraną su karštu vandeniu.
Atsakyti
Dabar valanda 200 lt kainuoja ax.gif
Atsakyti
Manes 250 Lt paparase, nors buvau tik 1 val blink.gif
Atsakyti