Įkraunama...
Įkraunama...

Sibiro burundukai

sveikute, mane labai domina tavo burundukai...noreciau padovanot savo suneliui, gal galetum man savo telefona pasakyt, geriausia butu jei parasytum man i el. pasta ir nepamirsk kainos ir koks miestas. rasyk man i samatos@info.lt
Atsakyti
Ar ne be reikalo skubate atiduoti burundukus, juk peštynės prieš žiemą laikinas reikalas. Pakaktų juos atskirti kuriam laikui, o paskui ir vėl turėtų įsivyrauti taika wink.gif.
Atsakyti
O čia maniškiai ir jų atsargos žiemai biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal kas parduodate narvelį? Ieškome būsimam naujam šeimos nariui narvelio... ax.gif Arba gal ir burundukus? O gal pas kažką planuojamas "šeimos" pagausėjimas? Parduotuvėje pirkti kažkaip nesinori... Norim žvėrelio iš namų blush2.gif
Rašykite a/ž 4u.gif
Atsakyti
Na dabar dar tikrai ankstoka tikėtis papilnėjimų - jei bent kiek domėjotės, turėtumėte žinoti, kad burundukai mažylius veda pavasarį ir dar kartais vasaros gale. Tad arba luktelkite, arba teks pirkti iš parduotuvės "pernykščius" biggrin.gif. O dėl narvelio, jei turite vyriškos pagalbos, įmanoma patiems susikonstruoti arba perkonstruoti mažesnį pirktinį taip, kad jis taptų pakankamai erdviu burundukams wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(jzuk @ 2013 01 06, 15:09)
Na dabar dar tikrai ankstoka tikėtis papilnėjimų - jei bent kiek domėjotės, turėtumėte žinoti, kad burundukai mažylius veda pavasarį ir dar kartais vasaros gale. Tad arba luktelkite, arba teks pirkti iš parduotuvės "pernykščius" biggrin.gif. O dėl narvelio, jei turite vyriškos pagalbos, įmanoma patiems susikonstruoti arba perkonstruoti mažesnį pirktinį taip, kad jis taptų pakankamai erdviu burundukams wink.gif.

Kad ankstoka, tai šitą žinau, bet prisiskaičiau, kad kai kurie, nelaisvėj auginami, kartais netiksliai laikosi to "grafiko" ax.gif Tai galvoju, maža ką..? ax.gif
Ir dar, kaip tik dabar radau, kad vienas žmogus parduoda 6 mėnesių berniuką. Dvejojame su vyru abu kažin ar ne per didelis prisijaukinimui? Ar iš kitų namų, kuriuose katinėlis jam ramiai gyventi neduoda, pas mus pripras? Ar bus jaukus ir leisis į rankas? g.gif Ką jūs, mergaitės burundukų mylėtojos, patartumėte? 4u.gif
Atsakyti
Sunku pasakyti, kaip pavyktų susigyventi su vyresniu burunduku. Kita vertus, 6 mėnesiai nėra tai jau daug ir tikriausiai nemažai priklausytų nuo to, kiek dabartinis šeimininkas yra jį prisijaukinęs.
Atsakyti
Tai vat, kad tas šeimininkas pats nieko apie jį nežino... Klausiu ar tai Azijinis (sibirinis) burundukas, tai sako, kad "Nežinau iš kur... Čia pas mus Alvinas. Dryžuotas toks... Negi nežinote to filmo Alvinas?" lotuliukas.gif Tai pavyko išsiaiškinti tik tiek, kad namie jam katinas ramybės neduoda, todėl nori atsikratyti doh.gif Pirktas Kikoj. Amžius 6 mėn. (vadinasi bus vėlyvesnės, vasaros pabaigos vados) smile.gif
Bijom, kad nebūtų koks sustresintas, jeigu laiko gyvūnėlį, bet nieko apie jį neišmano... Be to tas katinas...? Įdomu kiek konkrečiai tos ramybės neduoda ir kokio lygio ten tie katino ir burunduko nesutarimai??? g.gif Jaučiu geriau laukti pavasario kol kas nors turės šeimos pagausėjimą blush2.gif Tik kad jau laukiam visą rudenį... Tai labai jau nusibodę laukti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loriuka: 06 sausio 2013 - 21:11
Na taip, Alvinas biggrin.gif...Jei jau ten tokia situacija, tai bent jau aš jūsų vietoje luktelčiau. O per tą laiką galima užsiimti domėjimusi ir narvelio paieškomis ar gamyba wink.gif.
Atsakyti
Norėtume narvelio "gatavo" ir gražaus, nes MB nelabai nagingas... ax.gif Bet kiek žiūrinėju, niekur neteko matyti aukštesnio kaip 70 cm. Jeigu nieko nerasime, teks turbūt kreiptis į senelį, kad pagamintų kažką gražaus ir ne žemesnio, negu 120 cm smile.gif
O dėl burundukų, tai mergaitės, kai tik pas kurią nors "šeimoje" bus planuojamas pagausėjimas, mes mielai paimtume wink.gif Nors niekaip neapsisprendžiame ar 1 ar porelę g.gif MB sako, kad imam vieną, o po to pasiimsim ir kitą... Bet aš bijau, kad vėliau paėmus, jie pešis. Ir neapsisprendžiu ar geriau porelę vienos lyties, ar skirtingų, nes veist, tai tikrai nenoriu - per didelė atsakomybė schmoll.gif Nors prisiskaičiau, kad sesė su broliuku palikuonių nesusilaukia? Kažin ar tai tiesa???
Atsakyti
Taip, tiesa, jei burundukai iš vienos vados, jie palikuonių neveda. Tad jei norite apsidrausti, geriau tokius ir imti. Tada galima ir skirtingų lyčių ir daugiau garantijų, kad nesipeš. Nors va maniškiai paneigia visas taisykles - iš skirtingų vadų, o vaikučių jau pora metų kaip neveda. Patelę nupirkom patinėliui po metų ir jie kuo gražiausiai sutaria smile.gif. Šiemet net prieš žiemą nebuvo įprasto pasipešiojimo dėl kaupiamų atsargų smile.gif.
O dėl narvelio, tai žinoma, jei yra kas pagamina, tai geriausias variantas, nes gatavų iš ties reikiamo dydžio nelabai yra, o jei ir yra, tai jau kaina neretai kandžiojasi. Kiek teko matyti, tai gražiausi būtent ir buvo pagaminti.
Atsakyti
Sveikutes, musu burundukai katik atsivede mazyliu. Labai dziaugiuosi bet neramu man kur teks juos deti kai uzaugs, as esu ispanijoj.
Papildyta:
QUOTE(jzuk @ 2013 01 06, 23:45)
Taip, tiesa, jei burundukai iš vienos vados, jie palikuonių neveda. Tad jei norite apsidrausti, geriau tokius ir imti. Tada galima ir skirtingų lyčių ir daugiau garantijų, kad nesipeš. Nors va maniškiai paneigia visas taisykles - iš skirtingų vadų, o vaikučių jau pora metų kaip neveda. Patelę nupirkom patinėliui po metų ir jie kuo gražiausiai sutaria smile.gif. Šiemet net prieš žiemą nebuvo įprasto pasipešiojimo dėl kaupiamų atsargų smile.gif.
O dėl narvelio, tai žinoma, jei yra kas pagamina, tai geriausias variantas, nes gatavų iš ties reikiamo dydžio nelabai yra, o jei ir yra, tai jau kaina neretai kandžiojasi. Kiek teko matyti, tai gražiausi būtent ir buvo pagaminti.


Mano burundukai is vienos vados o katik susilaukem mazyliu. Na as tiksliai nezinau ar is vienos vados bet pirkau juos abu is tos pacios parduotuves ir jie to paties amziaus. Jie abu buvo narve na mes juos abu ir nupirkom, todel manau kad jie is vienos vados ir jau mes turim vaikuciu
Papildyta:
Pas mus atsivede vaikuciu. Atiduociau nemokamai tik kaip atsiusti is ispanijos???? Ir dar uzaugint turi atsivede pries 3 dieneles tik. Girdziu cypsi namelyje kazkas na kas gali cipseti jei tevelei iseje is namelio pavalgyti??? Paskui per maza plyseli pamaciau mazylius. Atskyriau patineli. Patele su mazyliais stengiuosi kad butu ramybeje.
Atsakyti