Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(Hiver @ 2013 07 12, 21:35)
Grazu? smile.gif

http://www.youtube.c...h?v=hEdVFjxCzHc

Pirmakart matau tokia pudros uzdejimo technika.

nelb supratau, kas nutiko veidui ties 2min?buvo blizgus, su paryskintais skruostikauliais...staiga tapo kaip be pudros...isusigere ar kas cia nutiko? taip pat nepatiko, kaip padazytos lupos...ties kampuciais iskraipe lupu forma ir tai tikrai matosi...atrodo siek tiek juokingai..nors akys padazytos graziai...visgi mergina daug grazesne be makiazo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2013 07 30, 18:49)
Ne tik chanel, yra ir kitu kompaniju siulanciu  mirksiukas.gif  Man labai patinka tos serveteles  wub.gif

kokios firmos ir kur perkate? 4u.gif man lb praverstu..nes veidas prakaituoja ties kakta,nosim ir virs lupos..ir deja ne tik vasara, kai karsta, bet netgi ziema doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipnuske: 31 liepos 2013 - 15:59
QUOTE(lipnuske @ 2013 07 31, 16:59)
kokios firmos ir kur perkate? 4u.gif  man lb praverstu..nes veidas prakaituoja ties kakta,nosim ir virs lupos..ir deja ne tik vasara, kai karsta, bet netgi ziema doh.gif

Artdeko 100 lapeliu, 25 lt 4u.gif Maciau tiek sarmoj tiek douglase 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just...me @ 2013 07 26, 15:11)
Gal galite padėti man vienu klausimu- RIEBI ODA.
Nebežinau ka daryti su odos blizgsiu.
Makiažui naudoju  MUFE All mat pagrindą, tada tepu MUFE Mat Velvet pudrą ir galiausiai HD pudra ir vistiek po kelių valandų oda pradeda blizgėti, prieš dedant pagrindą, dar odą sudrėkinu toniku.
KĄ DARYTI???
Išanksto dėkoju už patarimus  4u.gif


Gal to pačio pagrindo per daug tepat jau pačiam pradėjimui makiažo?! Ypač vasarą, kuo mažiau naudoti sunkių kremų ir tik ne po daug. Ar visas veidas blizgėti pradeda ar tik T zona?
Jeigu esat iš ypač riebios odos grupės tai neisvengsit be servetėlių ir be papildomai pudruojantis.
Retas atvejas kad išvis nereiktų bent kartą dienoj pasipudruoti. Jeigu vistiek netenkina - eičiau konsultuotis pas kosmetologe.

QUOTE(EWI @ 2013 07 31, 06:47)
Visai gerai padeda tam kartui ir paprasciausios popierines nosinaites,serveteles ar tiesiog tualetinis popierius.


Sutinku. Ypač ekstra atvejams kai nieko kito geriau nėra. Bet tose spec servetėlėse tokio ala talko būna, jos ten ne tik kaip sugertukai, bet dar tokia it biria pudra dengti.
Atsakyti
Man niekaip nepavyksta nusibrezti pravedimo apacioje prie pat voko. Visad pradeda rausti akies obuoliukas arba piestukas ar tepamas pravedimas pradeda veltis su asaromis doh.gif (nezinau kaip paaiskinti blush2.gif )

Del ko taip galetu buti? Nors isbandziau tikrai ne pigiausias, bet konsultantu rekomenduotas priemones g.gif
Atsakyti
O kur dingo nare Pico??man taip patikdavo jusu makiazai,reikalauju dar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 08 20, 20:15)
Reikia ne tik tema skaityti, bet ir viska taikyti praktikoje wink.gif


Tas tiesa - vien pagal profo tutorial'ą nieko neišmoksi - dažus į rankas ir prie veidrodžio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*TikTau* @ 2013 08 09, 10:07)
Man niekaip nepavyksta nusibrezti pravedimo apacioje prie pat voko. Visad pradeda rausti akies obuoliukas arba piestukas ar tepamas pravedimas pradeda veltis su asaromis  doh.gif (nezinau kaip paaiskinti  blush2.gif )

Del ko taip galetu buti? Nors isbandziau tikrai ne pigiausias, bet konsultantu rekomenduotas priemones  g.gif


Ar turit omeny tą vadinamąja water line?
Jei taip, tai patempkit akies apatini voka pirštu ir pradžioje stenkitės tepti arčiau blakstienų nei pačios akies. Gal tai padės.
Atsakyti
kaip dailu wub.gif wub.gif antakiai lb dailus thumbup.gif
user posted image
Atsakyti

Povilo makiazas. 4u.gif
http://www.klubas.lt...i.d?id=62994444
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 10 09, 12:22)
Povilo makiazas. 4u.gif

thumbup.gif super, kaip tik ir pagalvojau,kad apie si Povila rasoma. reiks per savo vestuves Povilui skambint bigsmile.gif

as suprantu,kad makiazo pagalba galima pakoreguoti veida,formas, bet toje foto paneles nosis po makiazo 2 kartus mazesne g.gif schmoll.gif gal siek tiek fotoshop`o panaudota vis delto g.gif
Atsakyti
Makiazas grazus,mergina labai pasikeite ,bet va del nosies ir as stipriai suabejojau.
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 10 09, 14:22)


Tikrai, nerealiai pasikeite po makiazo bigsmile.gif Tik, tai mergaitei labai truksta sypsenos veide blush2.gif
Atsakyti