Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų žurnaliukai

QUOTE(Skaidre @ 2013 08 07, 14:10)
atsibosiu su savo klausimais smile.gif  smile.gif Kadangi turiu padaryti dar viena krykstuka, turiu klausimeli is kur gauti dar daugiau fonu smile.gif Sagos fonus panaudojau, noreciau kitokiu, kad nesidubliuotu. aciu


Pabandykite iš čia pasirankioti, gal ka rasite tinkamo
Fonai

Čia dar

Dar puslapiukas kur gražūs rėmeliai va čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga 28: 07 rugpjūčio 2013 - 13:31
user posted image

štai mano sunaus krikštynų diplomas dariausi pati smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvinka33: 07 rugpjūčio 2013 - 16:24
QUOTE(Saga 28 @ 2013 08 07, 15:19)
Pabandykite iš čia pasirankioti, gal ka rasite tinkamo
Fonai

Čia dar

Dar puslapiukas kur gražūs rėmeliai va čia

super, aciu uz puikias nuorodas, bet dar neatsakete del saldainiu popiereliu. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite oru prognozes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 08 07, 21:03)
Gal kas turite oru prognozes? 4u.gif


atsiuskit an savo el. pasta atsiusiu
Atsakyti
QUOTE(Skaidre @ 2013 08 07, 19:39)
super, aciu uz puikias nuorodas, bet dar neatsakete del saldainiu popiereliu.  4u.gif


Žinokit labai sunku atsakyti, kai nežinau į kokį popierėlio šabloniuką norite įkelti foto.
Taigi jie šabloniukas su vieta nuotraukai įsikelkite jį į wordą ir nuotraukytę padarę iki reikiamo dydžio įdėkite i tą vietą kur turi būti nuotr.
Atsakyti
Kaip nuimti fona nuo nuotraukos? sad.gif neturiu fotoshopo, gal koks paprastesnis budas yra?
Atsakyti
Sveiki,gal kas žino kur Vilniui galima spauzdinti spalvotai ir kokios kainos? biggrin.gif
Atsakyti
as Krikstuko laikrastuka dariau pati, mano viena pazystama atsiunte maketa, bet zinau, kad Siauliuose pvz laiskrastuka daro "Xvesta" salonas Dvaro gatveje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joanellea @ 2013 09 11, 18:15)
gal kuri turit išsisaugojusi internetinį puslapį su fonais? ar gal turit kokį gražesnį foną mergaitės laikraštukui?  4u.gif


http://lenagold.ru/f...lipart/alf.html
Atsakyti
Ka ten reikia pazymeti spausdinant, kad atspausdintu visa fona ir nepaliktu krastu baltu ax.gif
Atsakyti
Man rodos negalima printeriu atspausdinti iki kraštų, reikia apkirpti.
Atsakyti