Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų žurnaliukai

QUOTE(Scarlette @ 2014 03 26, 11:46)
žinoma galima dėti ir skirtingus, jei jums tik gražu  smile.gif  aš kiek laikraštukų darau, tai visada lapukus vienodus darau, kažkaip nesu net pagalvojusi, kad skirtusi spalva, visai gal įdomi mintis  4u.gif  smile.gif

kaip tik radau vienos mamytes cia ikelta nuorodele su laikrastuku ir ziuriu ten lapai ne visi vienodu fonu, tai visai ziurisi neblogai, nors man turbut visgi graziausia irgi kai per visa laikrastuka vientisas fonas.. vakar dukros laikrastuka susiradau, tai man visai patinka, ypac kai zinau kiek ten darbo ideta, nors pervertus svetimam zmogui turbut atrodo juoku darbas..
Atsakyti
as darau vienoda fona, bet keiciu paveiksliukus vadinamuosius klipartus
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2014 03 26, 13:50)
as darau vienoda fona, bet keiciu paveiksliukus vadinamuosius klipartus

aš irgi taip pat smile.gif
Atsakyti
Gal mamos galit pasakyti su kokia programa darote tuos laikrastukus?Nuo ko pradeti?
Atsakyti
QUOTE(neferite @ 2014 04 10, 11:29)
Gal mamos galit pasakyti su kokia programa darote tuos laikrastukus?Nuo ko pradeti?

Man pakako: Windows photo viewer; Microsoft office picture manager ir Irfant view (pagrindinė) - kiekvienam komp. visos yra smile.gif
Darbo daug, bet tikrai nesudėtinga.
Pradėti.. Na galite nuo turinio - ką įsivaizduojate jame;
Toliau - susirasti tinkamus fonus / paveikslėlius / nuotraukas.
Surašyti tekstą.
Viską apjungti smile.gif
Atsakyti
O as sukau sukau galva del laikrastuko, rinkau info, kol galiausiai radau skelbima ir man viska padare. Net zinokit sudeliojo foto taip, kad atrodo as nebuciau pati sugalvojus. Maketais nieks nesidalina, o paciai daryt reikia labai daug laiko tam skirti. Aisku kas jo daug turi, tai as tikrai uz, kad patys darytusi....
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti instrukcija kaip auginti vaikus?
Papildyta:
Gal kas galite pasidalinti instrukcija (kortelemis) kaip auginti vaikus?
Atsakyti
gal žinote kur rasti foną ar paveiksliuką ,,atversta knyga". būčiau labai dėkinga. Kiek googlinu vis atverčia ne tą ko noriu.
Atsakyti
QUOTE(extra* @ 2014 05 03, 20:01)
gal žinote kur rasti foną ar paveiksliuką ,,atversta knyga". būčiau labai dėkinga. Kiek googlinu vis atverčia ne tą ko noriu.

įveskite free background open book - daugybė gražiausių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(extra* @ 2014 05 03, 21:01)
gal žinote kur rasti foną ar paveiksliuką ,,atversta knyga". būčiau labai dėkinga. Kiek googlinu vis atverčia ne tą ko noriu.


Čia yra labai neblogų knygų.
knygų paveikslėliai
Atsakyti
Gal žinote kaip nuimti baltą foną aplink paveikslėlius, kai ikeliu į laikraštuką? Norisi kad ant fono įsikeltų tik paveikslėlis, be esančio balto fono aplink. Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinos mama @ 2014 05 06, 21:21)
Gal žinote kaip nuimti baltą foną aplink paveikslėlius, kai ikeliu į laikraštuką? Norisi kad ant fono įsikeltų tik paveikslėlis, be esančio balto fono aplink. Būčiau labai dėkinga už patarimus  4u.gif

reikia paveiksliukas, kad būtų png formato tada nebus baltų kraštų wink.gif
Atsakyti